Kızlık zarını aynayla görebilen var mı ?

Kizlik zarini aynadan bakarak gorebilen var mi ? Bayanlar yorum yazarsa iyi olur

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• görebiliyorum ne zmandan beri bu erkekler bu kadar yüzsüz oldu kızlıkları varmış gibi konuşuyorlar birde..

1|1
    0|2
    • Aynen canim... Nasil gorebiliyorsun anlatabilir misin ?

• Bozulsa boyle gozukmezdi degil mi ? Cok sagol tatlim icim rahatladi valla

• gözükmezdi...

Erkekler Ne Diyor 6

• aynaya sorarak bulan da var :)) ayna ayna söyle bana

0|2
    2|0
  • telefonla bak video çek sonra izle yerindemi bir kontrol et ;)

0|1
    2|0
  • teleskop sok :D

0|0
    2|0
  • gmrüp napcaksınız yakında bagırsaklarada geçersiniz

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Yirtilip yirtilmadigini anlamak icin buyutec lazim...

• kızlı zarını aynayla görmen çok zor ilk önce neye benzediğini biliyor musun görsen teşhis edebilir misin he buymuş diyebilir misin görsen bile yırtılıp yırtılmadığını anlaman çok zor oyüzden kafanda birşeyler varsa bu konu ile ilgili bir jinekoloğa gitmeni öneririm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• goremedım baktımda.nasıl goruyosunuz ya gorunmuyokı.ben anlayamdım.

0|0
    0|0
    • Ben aynayi yere koydum el fenerini aldim comeldim aynaya dogru hic ellemedim bile comelince cikiyor zaten bacagini iyice acinca tatlim

• yani ben o şekılde goremedım.deliğimi bıle zor gordum:)çömelıp bakmak lazım senın yaptığın gıbı.ama bı kere delığımı gordum yanı vajına deliğini ozamnda karanlıkdı içi bışey gormedım

• Comelip bak tatlim :)

• evet canım hemen girişte zaten internete kızlık zarı resimleri diye gir dudakları ileriye doğru açarak asıl gördüğün resimlerden birini kendinde görüyorsan zarı görmüşssündür demektir ben çok baktım

1|0
    0|0
    • Sagol bitanem ince dudaklari ayirinca beyaz cevreleyen ortasi kucuk delik olan degil mi

Yükleniyor...