Erkeklerin bakire takıntısı?

Neden var bu? Gerçekten bakireyim diyen acaba gerçekten bakire midir? Düşün vajina dışında sokturmamış deliği kalmamış, cumshot manyağı olmuş, hand job desen ondan iyisi yok. Sanal seksin tillahını yapmış. Ama malum deliğe sokturmadı diye bakire mi oluyor? Bununla gurur mu duyuyor? Bu sitede de görüyorum bazen. "Seviştik ama ileri gitmedik" Bacım gitsen nedir yani? Elletmişsin öptürmüşsün, ağzına almışsın belki, girmesine de izin verseydin. Şimdi daha mı namuslusun?(!)

Yanlış anlamayın benim namus kavramım bu değil. Dileyen dilediğini yapsın. Ama lütfen şu "bakirelik" olayını literatürünüzden çıkarın.

Erkekler siz de saf olmayın. Size bakireyim diyen sevgiliniz eşinizin en iyi ihtimalle geçmişte bir handjob tecrübesi vardır. Ayıp değil ya.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok doğru söylüyorsun ama bizim milletimiz namusu sadece o zar olarak görüyor çok yalnış ya tamamen namuslu olacak bir insan hem beynen hem bedenen ya da o zarıda tutmucak herşeyi yaptıktan sonra ve şunada karşıyım bakir olmayan bir erkek asla ve asla bakire kız isteyemez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben de anlamıyorum bu olayı biri bana anlatabilir mi kendileri her haltı yiyor evliliğe gelince kız bakire olsun anne bana köyden kız bul anne eli yüzü düzgün helal süt emmiş olsun size oluyorsa bu kız banada olur sanki kendisi değil ailesi evlenecek

0|0
    0|0
  • Erkeklerde ellemesin sokmasin onun bunun kızına

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aynen sana katılıyorum arkadaşım.. bravo valla

0|0
    0|0
  • Aynen öyle valla +1

0|0
    0|0
  • bekar kaldık desene

0|0
    0|0
  • İnsanlık ölmüş namus kavramının üstünden ise tır geçmiş!

0|0
    0|0
Yükleniyor...