Aşıkken cinsellik ilgimi çekmiyor, aşkıma odaklanıyorum meditasyon yapar gibi :D

Neden aşıkken cinsellik ön plandan ayrılır hatta yok olur benim için böyle nedenini bilmiyorum cevabı olan?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• insan sevdiğine kıyamaz yasal olmayan yollardan yani kısaca evlenmeden önce yani :)

0|0
    0|0
    • hahahahahahahahahahaha :(

• doğanın kanunumu insanların koyduğu bir takım kurallar mı hiç bilmiyorum emme bildiğim tek bişey var oda bildiğimin doğru olduğudur :D

• sevdiğine kimse zarar veremez eyer gerçekten yürekten seviyorsan

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence güzel birşey, bilmiyorum neden, şu an kafamı toplayamadım ama içimde güzel olduğuna dair; sanki artık cinsel isteğin adı aşka çıkarılmış, sevgininse esamesi okunmazmış gibi bir his belirdi. Aşk güzeldir, cinsellikte. Bazen yoğurdun sadece kaymağını yemek istersin, bazense istemezsin. Ruhsal tercih meselesi gibi (mi acaba?)

0|0
    0|0
    • kafam karışdı ya hu

• Yoğurdun kaymağı mı kafanı karıştırdı?

Her yiğidin yoğurt yiyişi farklı. Aşıkken cinselliği ön planda tutmayabilirsin. Çünkü senin için onu bedebnsel arzulamandan öte, ruhen arzuluyorsun. Sen onunla geçirdiğin zamana, birlikteki tensel çekim öteki duyguların yanında belirsizleşiyor. Mutlu isen hiç sorgulama, sevdiceğine sarıl ve birlikteliğinize sahip çık. Derin bir nefes al ve ona ne kadar çok sevdiğini söyle.

• herkez rahat bir nefes alacak o günü bekliyorum :D

• Çünkü sen insanı insan olarak seviyorsun, bir yerden sonra birbirinizi sevmek yetmeyecek dokunmak isteyeceksin öpmek isteyeceksin. Yaşadığın şey çok güzel umarım hep böyle mutlu olursun.

0|0
    0|0
  • o zaman bu dusuncelerin tam olarak sevgi ve tutku değil ... hoslanip baglaniyorsun sadece, cunku insan sevdigini normalde herkesten cok arzular. ya da ten uyumun olmayanlara asik oldugunu saniyorsundur

0|0
    0|0
Yükleniyor...