Kızlık zarıma aynadan baktım sanırım...(Dalga geçecekler yorum yapmasın)

Aynayı yere koydum ışığı açtım ve çömeldim. İç dudakların biraz gerisinde beyazımsı cıvık ince bir yapı vardı ama ortası delikti. İyice bacaklarımı açtım delik küçüldü bu sefer beyaz olan o yapı daha çok belirginleşti. Yuvarlak bir şey. Bu kızlık zarı mı gördüğüm ? Dalga geçmeyin ciddi bir şey soruyorum.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Evet, doğru görmüşsün, o senin kızlık zarın.. Arada bakmanda yarar var,

birileri kandırıp, ayartmasın :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Arkadaşım merhaba,

O senin vajina girişin, yani penisin girdiği kanal... Kızlık zarı o kanalın içindedir... Öyle ayırıp bakarak göremezsin, kurcalayıp durduk yere kızlığından olma...

4|0
    1|0
    • Ya benim anlamadigim bir sey var. Parmak girse,dusse,bisiklete binse bozuldu deniliyor. Madem bu zar onun da icinde zarin bozulmasi dis etkenlerlw imkansiz illa kasitli bir sey sokmak gerek o zaman

• Sen de sağol, dediğim gibi kendin kurcalayıp dönülmez bir hata yapma...

• Ellemiyorum kurcalamiyorum zaten ama icim icimi yiyordu. Doktora da bu sene gidemem bazi sebeplerden dolayi bakmak istedim

• muhtemelen üşüttün,o da akıntın

0|0
    2|0
  • Yok bence o gordugun güneşin kendisi

1|0
    1|0
    • Dalga gecme ciddi bir sey sorduk !

• evet ta kendisi, arattığın zaman zaten görebilirsin zarın nasıl bişey olduğunu ;)

1|0
    0|0
  • Sen çok yanlış gelmişsin kardeş ya. Amaç ne ?

0|0
    0|0
  • Bide foto gönderirsen baya yardımcı olacaksın herkese :) O dur o :)

0|1
    1|0
  • doğrudur kızlık zarıdır o gördüğün şey

0|0
    0|0
  • Jinekologlar taş mı yesin. :)

0|0
    0|0
  • evet o.. foto atmanı bekliyoruz :)

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 4 cm kadar içeride muhtemelen öyledir ama hiç merak etmedim

0|0
    0|0
  • Kendin bakmakla göremezsin doktora gittim ordan biliyorum o bile cok farkli bakiyo oyle anliyo .

0|0
    0|0
    • Napiyor nasil bakiyor ? Benimşu andoktora gitme gibi imkanim yok tek basima ve meraktan baktim icim icimi yiyodu bence oydu

• olma ihtimali var canım çok içeride değil diye biliyorum ben hiç bakmadım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...