Vajinamda hava kalıyor gibi oluyor bazen...

Bakireyim ama böyle bazen vajinanın içinde hava kalıyor gibi oluyor. Otururken biraz bastırıp ileri geri yapınca düzeliyo.

yani korktum bakireyim diye biliyorum ama değilmiyim acaba ? Hava kalması bakire olmayandamı olur :(

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• ne takıyorsun icin rahat olsun yok bişey biride yazmıs yok masturbasyon yaptın mı filan alakası yok icin rahat olsun bişey yok

1|0
    0|0
    • Bakire birinde olabilirmi ama ? Durup dururken icinde hava var gibi geliyor

• olur tabi neden olmasın sonucta kızlık zarı perde degil ki delikli yani kaldı ki kızlık zarına kadar 6 7 8 cm civarında bir bosluk var normal için rahat olsun ;) dert etme böle şeyleri tek derdin bu olsun

Erkekler Ne Diyor 11

• Arkadaşım merhaba,

Gayet insani bir durum, endişelenmene gerek bir durum yok...

1|0
    0|0
  • bekaret zarı hava gecirmez bir oluşum değil normal

0|0
    0|0
  • Sen bilmiyorsan biz nasıl bilelim

0|0
    0|0
  • Gayet normal hata istesen gaz bile cikarta bilirsin bekaretle alakasi yok :)

0|0
    0|0
  • anlamadım ki. kompresörle mi mast yapıyosun da hava kalıyor?

0|0
    0|0
    • Ara sira oluyor bilmiyorumki neden

• bakıremısın degılmısın anlamadım ben ama bazen ılsıkı esnasında ılerı gerı yaparken hava gırıyo ıcer garıp sesler cıkabılıyor

0|0
    0|0
  • sen kendınedene emın degılmısn bakıremıyım dıye soruyosun ben yapmadım amam

0|0
    0|0
    • Kucukken parmagimi sokmustum bilmiyorum var mi yokmu

• Olabilir buyutme...icindeki kaygan sividanda kaynaklaniyor olabilir

0|0
    0|0
    • Bakire olup olm?makla alakasi yoktur dimi

• Hayir... biz erkekler vajinaya girdigimizde kadife bir beze dilimizi surtuyor gibi bir hisse kapiliriz. Vajinanin ici tirtiklidir. Bir tuhaftir. Belkide hissettigin o hava gibi sey icindeki bir et parcasidir. Kafana takilan bisi varsa dr a git

• Daha önce sürtünme falan yaşadın mı?

0|0
    0|0
  • bekaret zarı adet kanını geçiriyorsa havayı da geçirir küçüğüm merak etme.

0|0
    0|0
  • takıntı olmuş olabilirmi :)

0|0
    0|0
    • Evet takinti yaptim heralde

• fazla takma :) yaşam kaliteni düşürecek herhangi bir şey değilse boş ver gitsin ama etkiliyorsa bir doktara görün derim

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir şey olmaz normaldir.

0|0
    0|0
  • Bende de oluyor bende bakireyim normaldir heralde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...