Bakire olduğumu anladı ayrıldı :((

Konuyu nereye açacağımı bilemedim birileri şikayet etmesin diye buraya açıyorum. 1 senelik sevgilime bakire olmadığımı söylemiştim sırf onu denemek için tepkisi ne olacak diye ve gayet ılımlı davrandı kötü karşılamadı ona güvenim sonsuzdu 2 gün önce birlikte olduk ve bakire olduğumu anladı çok kızdı bitti dedi ertesi günde bugünde hiç aramadı telefonlarıma da cevap vermiyo napıcamı şaşırdım konuşmak istemiyorum seninle bitti dedi :(((( ne olcak şimdi neden böyle birşey yaptı anlamıyorum :((

0|0
8|23

En İyi Kız Görüşü

• sen nıye cocu kandırıyon? mıllet bakıreyım der bakıre cıkmaz bu tam tersı :D bu erkekler deneme tahtasımı ya :D

4|6
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Arkadaşım merhaba,

Bakire olsan seni bozacak kadar adi bir adamın, bakire değilsin diye seni terk etmesini bu kadar umursaman büyük saçmalık...

Belki yalan söyledin diye sana kızabilir, kendisine neden yalan söylediğini sorgulayabilir ve bu yüzden tartışabilirdiniz... Ama bu yüzden terkettiyse peşinden koşman aptallık olur...

0|0
    0|0
    • dostum olan olmuş zaten iş bittikten sonra anlamış yani kan gelince anlamış belkide bakire birini bozmak istemiyordu ve bilmeden bozdu diye suçluluk duydu

• Hayde, ben olayı tam tersi olarak okumuşum... Yani kız bakire olduğunu söyleyip bakire değilmiş diye anladım...

• evet sen yanlış anlamışsın baya

• O erkekte salakmis kusura bakma. Bakire kiza penisi dayarla dayamaz kivranmaya baslar rahat durmaz. Kendini kasar birak icine girmeyi bacaklarini tam olarak actiramazsin bakire kizin. Ya sen cok rahattin ya da onunki bamya gibi biseydi ne zaman vajinaya dayanip ne zaman girdigini anlamadin.

0|0
    0|0
    • ben rahattım zaten ama birde kuruluk oldu oda o yüzden zorlandığını sanmış sonrası zaten malum

• ekleyemem buradan sor

• Sen bilirsin. Sapik diilim seni yemem korkma. Byy

• Erkek milleti belediye otobüsü gibidir biri gider biri gelir dert etme, sen sen ol bekaretinle ilgili hiç bir erkeğe birşey söyleme

1|0
    0|0
  • Lan yalan söylemişsin daha nolsun Allah Allah. Sanki hiç birşey yapmamışsın da adam kendi kendine gitmiş gibi bir tripler bir hareketler falan. Ben olsam ben de giderdim. Hem de daha yüzüne bile bakmazdım

0|0
    0|0
    • sevgilin kız çıktı diye mi giderdin büyük bir yalan değil ki

• Yalanın büyüğü küçüğü mü varmış? Ha bakireyim dedin bakire çıkmadın ha değilim dedin bakire çıktın. Yalan yalandır.

• bakıresın ne gusel.sunu dusun bakıre olmasaydın snnle dvmlı ytmak ısterdı ve amacıda buydu ama bakıre olunca bakırelıgını almk ıstemedı o yuzdeh ole bıse dedı.basına kalırsın dıye

0|0
    0|0
  • olay ne bilynmu, seni elde ettm sonrada yol verme dusuncesni benimsems bendede oldu eger onu kazanmak istyorsan sende onu zikleme o yoklugunu farkedcek ve sana donucek donmezse adam dglm

0|0
    0|0
  • derdi belliki cinsellikmiş :) bozduktan sonrada başına kalır diye düşünmüş hemen bırakmış seni bu dkdan sonrada çok kulanan olur gibi hayırlısı

0|0
    0|0
  • o sana güvenmişti ve sen onun güvenini boşa çıkardır, artık sana güvenemez geçmiş olsun çocuğunla kolay bir hayat geçirmek dileğiyle :)))

0|0
    0|0
    • ne çocuğu

• eee bunun bir de 9 ay sonrası ve sen şimdi birde gebe kalırsın farkına varmazsın hoba sen şimdi bak ondan sonrasına. adam işini görmüş gitmiş :)))

• tabi istediği olmayınca önce ılımlı davrandı çaktırmadan avucunu ovuşturmuştur baktıki bakiresin iş göremicek camış bişey yapmadınız dimi

0|0
    0|0
    • birlikte olduk

• hani dicemki denemek içinmi yatmak istedi sende hemen kabul ettin diyemi dersin

• zaten birbirimize güvenimiz sonsuzdu ve isteyerek başladık birşeye deneme falan olamaz

• Sevgilin ağır swingerlerden geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • konuyu aç bana dinleyim seni komple :)

0|0
    0|0
  • seni bozum basına dert almak istememis. Sen kendini bozdurmususn. korkuyor cok tırsak

0|0
    0|0
  • neden kandırdın ki birlikte olmak için mi?

0|0
    0|0
    • hayır ben bekarete önem veren birisi olmadığımdan karşımdakini de öyle istiyodum ve ne düşündüğünü anlamak için değilim dedim sonrada gerçeği demedim birlikte olunca söylerim diye sevineceğini sanmışken ayrıldı :(

• onu kandırdığını düşünmüş olabilir ama bence ayrılmayı gerektirecek bir sebep değil ama herkesin fikri başka tabi geçmiş olsun olan şimdi senin kızlığına oldu

• bırakması saçma ama yalan söylemişsin ondan olabilir.

0|0
    0|0
  • o senle seks yapmak için çıkmış vajinana giremiyeceği için yol vermiş

0|0
    0|0
    • birlikte olduk biz olduktan sonra gitti

• vajinana vajinanın içine girmekten bahsederim erkek oraya girmek orayı hissetmek ister giremezse gider

• Ben olsam sırf yalan söylediğin için ayrılırdım bende

0|0
    0|0
  • siz nasıl bir ilişki içindesiniz. insan bakire diye ayrılırmı allah akıl fikir versin

0|0
    0|0
  • Bekaretten daha önemli birşey varsa oda dürüst olmak

0|0
    0|0
    • tamam da ben bakire değilken bakireyim desem neyse ama bakireyim diye gitmesine anlam veremiyorum

• Biraz zaman tanı 1 gün rahat bırak sonra uzun uzuna bir mesaj atar durumu anlatırsın

• affeder inşallah :((

• çok ilginçsin gerçekten...bence korkup kaçtı sorumluluk almaktan.saçma davranmış yine de :D

0|0
    0|0
  • Kendini suclu hissediyor,olay bu.

0|0
    0|0
  • bu kız zaten bakire değil istediğim gibi zükerim diye düşünmüş ve bu zamana kadar bunu kollamıştır. senin bakire oldugunu öğrendiğinde de onun üzerine kalacaksın diye korkmuş olabilir. kızlığını alan kişi olmak istememiştir. tahminimce sen ona bakireyim deseydin o zaman ayrılacaktı senden

3|3
    1|0
    • :( ama bir sene bekler mi insan öyle olsa

• sevse gitmezdi, boşver düşünmeyi artık

• link bunu gördüm internette paylaşmak istedim sadece :D

• Önce bir yalan söylemişsin ama sonunda dönmüş dolaşmış gerçeğiyle karşılaşmışsın madem denemeye çalışıyorsun adamı ilişkiye giresiye kadar sürdürülür mü bu yalan sonunda böyle gerçekten kaybetmiş olursun işte kızlığını kusura bakma da göz göre göre bu sonu hazırlamışsın yani kendin.

0|0
    0|0
    • ben zaten bekarete önem vermiyorum ki

• O zaman takma pek kafana önündeki yeni sevgili adaylarına bak ;)

• evlenmeden kızlık zarını bozduğundan kendini suçlu hissetmiş olabilir

0|0
    0|0
    • oda önemsemediğini söylemişti başta

• o zaman amacı seninle birlikte olmakmış :( işi bittikten sonra seni yarı yolda bırakmış ne yazıkki :(

• :(((

Kızlar Ne Diyor 7

• iste bakire olmadigin icin basta issine gelmis senle devam etmis

baktiki bakiresin yalani mana etti adam korkmus basima kalir

o zatten iliskiyi ciddi düsünmemis yalani mana ediyor inanma

0|0
    0|0
  • tatliyi yedi masadan kalkti olay bu

1|2
    2|1
    • aynen öyle olayı çözmüşsün sen yemeği yedi çarığa baktıda diyebiliriz : ))

• ama ben ona bakire değilim dediğimde ilişkinin başındaydık adam onca ay o hazır tatlıyı yemek istemeyip bakire olduğumu anlayınca neden gitsin bunu anlamıyorum yalan söyledim diye mi

• Bence söz konusu senin bakire olup olmaman değil yalan söylemen.

0|1
    0|0
    • ama tam tersi olsa bakireyim desem ayrılması gerekmez mi yalan bile değil ki bu

• sen bakire degilim dediginde cok sevdiginden dolayi degilde isine geldigi icin kabullenmis ve ilimli tepki göstermis belli ki

bazi erkekler gayet normal karsilar bir kizin bakire olmamasini, geneldede bunun sebebi rahat cinsellik yasayabilme imkanidir

bakire olmayan bir kiz ile iliski yasayinca sorumluluk olmuyor onlara göre, tabi bakire bir kiz ile birliktelik yasayinca erkek olan biri sorumluluk hisseder birnevi, bir cok kiz ilkini evlenecegi kisi ile yasamak ister cünkü o yüzden ciddi bir iliskide kizlik aldiktan sonra bir erkege (büyük sorunlar yoksa ortada) ayrilmak yakismaz

senin bakire oldugunu ögrenince bu korkmus ve kisaca, kusura bakma simdi, basina kalmani istemiyor

0|3
    0|0
  • bakire bir kızı bozdu ve ayrıldı mutlu oldu makiresin diye değil belkide biliyodu bakire olduğunu amaç zarı bozmaktı

0|0
    0|0
  • bak aynı şey benım bı arkadasımın başına geldı.kız bakıre değilim demış aslında bakıreymış.ilişkıye gırmışler.gorunce şok oldum dedı.bak erkeklerı ıyı tanımak lazım.çocuk dıyokı bakıre olduğunu bılseydım asla yapmazdım ben bunu.çok pişmanım.sevmemışde kızı.bozduğu halde bırakmış.erkekde suçlu tabıkıde bu durumda ama erkekkelr bakıre kız dıye sevmıyo.sen kız değilim dıyosan kullnamaya çalışanlarda oluyo

0|0
    0|0
    • kullanmak istese 1 senedir ister zorlar bana hiç teklifte bile bulunmadı onca zaman

• bakıre olduğunu bılsaymış yapmazmış.ben bunu anlarım terkedıyosa.

• kandırmışsın, onla yatmak için yalan söylediğini düşünmüş bile olabilir. haklı.

0|0
    0|0
    • bunu düşünmemiştir çünkü 1 senedir birlikteyiz ve ben başta dedim ona yeni birlikte olduk. sırf yatmak için demiş olsam hemen isterdim bunu düşünmez yani

• birlikte olmadan önce itiraf etseydin keşke.

• birbirimize güvendiğimiz için iki türlü de sonu değişmeyecekti o yüzden akışına bıraktım

Yükleniyor...