Yıllarca sorunsuz evlilik yaptığınız eşinizin lezbiyen, gay veya biseksüel olduğunu öğrendiğinizde ne yapardınız?

Böyle bir olayla karşılaştığınızda nasıl davranırdınız? Tavrınız nasıl olurdu?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• öper başıma koyarım aferin ona benimle mi evlenmiş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ağır bir sürpriz olurdu

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmak istemem fakat tepkim hoş olmazdı sanıyorum...

0|0
    0|0
  • Kötü bir durum karar vermek çok zor ama lez veya gay zaten kendi haricinden karşı cinsle olamazlar heralde biseksüel olan korkutucu önceki gün bi erkekle birlikte olup sonra eşıyle birlikte olucak berbat bi durum

0|0
    0|0
    • Toplum baskısı yüzünden ya da kendilerini kamufle etmek için karşı cinse ilgi duymadıkları halinde karşı cinsle evlenebiliyorlar. Bunun en büyük sorumlusu gayler değil toplum baskısıdır. Toplum baskısı yüzünden eşcinseller cinsel kimliklerini saklamak zorunda kalıyorlar.

• Ona değil bana yazıklar olsun onca senedir anlayamayacak kadar salakmışım derdim.

1|0
    0|0
  • gay olsa benimle yapmazdı heralde yahu. hımm düşündüm şimdi bi an depresyona filan girerim ben

0|0
    0|0
    • Toplum baskısı yüzünden ya da kendilerini kamufle etmek için karşı cinse ilgi duymadıkları halinde karşı cinsle evlenebiliyorlar. Bunun en büyük sorumlusu gayler değil toplum baskısıdır. Toplum baskısı yüzünden eşcinseller cinsel kimliklerini saklamak zorunda kalıyorlar.

• Kendisine yetémedigim biriyle daha fazla beraber olmaz o evliligi direk sonlandirirdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Boyle bir durumla karsilasan kisi cok, ozellikle yabanci forumlarda gecenlerde cok sey okudum bu konuda...Toplum baskici oldugu zaman durum boyle oluyor dolayisiyla. Acikcasi bende bunu yapmayi cok dusunuyordum ailem mutlu olur falan filan diye ama farkettimki bu kisi ben degilim! Ben durust biriyim, gay olmak gunahsa bir kiza yalan soyleyip onu tatmin edemeyip hayatindan yillarini almak ne derece gunahtir dedim...Hayat kisa, kimsenin kimseyi uzmeye hakki yok. Sen sen ol her ne kadar sen olmak zor olsada bazen. Boyle bir aldatma yapilmissada Allah yardimci olsun, tek dilegim kimsenin nefret ile yaklasmamasi.

0|1
    0|0
  • anlayışla karşılamaktan başka bir seçeneğimiz yoktur sanırım, kişisel tercihidir, sonuçta o bambaşka bir insan ve ben onunla sadece aynı evi paylaşmışım zorluklukları atlatmışım ama yaşadıklarımız ortak olsada yaşamlarımız ayrı.

0|1
    0|0
  • evliliği sonlandırırdım ona ve kendime daha fazla işkence yapmamak için

0|0
    0|0
  • lezbiyen zaten benden hoşlanmaz ki !

0|0
    0|0
Yükleniyor...