Bakirelik konusunda görüşleriniz nedir?

Bakirelik konusunda anket ile kızların görüşü ? cevaplarsanız sevinirim

• Evlenmeden asla bakireliğimi vermem
    44% (14)33% (6)40% (20)Oy Ver
  • Evlenmedem bakireliğimi vermem ama anal yaşayabilirim
    6% (2)6% (1)6% (3)Oy Ver
  • Evlenmedem bakireliğimi vermem ama oral yaşayabilirim
    6% (2)11% (2)8% (4)Oy Ver
  • Zamanı geldiğini ve sevgilimi çoksevdiğimi hissedip yaşayabilirim
    34% (11)11% (2)26% (13)Oy Ver
  • Sevdiğim her sevgilimle yaparım benim için önemsiz
    10% (3)39% (7)20% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Aslında sırf beni küçükken hastalıklardan korusun diye olan ZARIN erkekler tarafında farkedildiğinde NAMUS diye adlandırılmasının ve bozulmasında OROSPU damgası vurulan küçük bir zar. Tamamen görevinden başka bir yöne çekilerek kullanılan zar. Ama tabi günümüz ve şartlarımız gereğince EVLENMEDEN OLMAZ diyoruz :D

5|5
    1|1
    • kızların bakış açısı bu ama erkek için anlamları gerçekten çok farklı...Kadınına ilk sahip olan erkek olma onuru asla paha biçilemez

• Güzelim bu laf bana değildir umarım ...çünkü en nefret ettiğim şeydir kadın cinselliğine karşı türk bakış açısı..

• Anlamadım ?

Kızlar Ne Diyor 4

• A: Evlenmeden asla bakireliğimi vermem

0|1
    0|0
  • Herşey zamanında güzel tabi ki evlenmeden olmamalı ama erkeklerde olmayan kızlarda olan bişeyin bu denli abartılması hatta ve hatta iğrenç ötesi bir bakış açısıyla yetiştirilip tam olarak namus kavramını bile bilmeden 2 damla kana takılması düşüklüktür bence. . ama tabi şu da var ki bakirelik kıymetlidir bir kız için namus değildir tam anlamıyla ama temizliktir masumiyettir ben böyle düşünüyorum .

1|1
    1|0
    • Aynen zaten o yüzden zarını yırtırmayıpta diğer şeyi yaşıyorlar hep çünkü onlarda kendillerince namusu zarın yırtılması sanıyor..Sana aynen katılıorum bu tür şeyler kız için masumiyetin saflığın temizliğin ta kendisidir..Çünkü kadın dediğinde böyle olmalı bence

• Zannetmiyorum aslında bekaretimizin küçücük bir zar da olduğunu. Bekaret her türlü beyindedir. Her cinsel muhabbeti yapıyo Zarına bir şey olmadığı için bakireyim diyor. Anal yapıyo bakireyim diyor. Sürtünüyor bakireyim diyor. Oral yapıyo bakireyim diyor. Patlak vermeyen zarınna güvrniyor.Beyindedir bakirelik anlayacağınız.

1|3
    2|0
    • ayneen öyle..o dediklerinin ruhu kaşar olmuş oluyor ama sırf evleneceği erkekeği kandırmak amaç işte bir nevi dolandırıcılık

• Yo gerçekçi bir anket hazırlamışsın. Bekaret benim benliğim sadece benim o yüzden ben de evlenmeden asla vermem

• teşekkür ederim verdiğin cevap için sizin gibi kızlarında çok olduğunu bilmek sevindiici oldu benim için..Ayrıca düşünce yapında çok doğru bir insan sevdiğini geçsin kendi namusu kendi karekteri için bile buna dikkat etmeli

• A dedim ama buna ragmen karsimdaki erkegin zar takintili olmasini istemem sacma geliyor bana.

1|2
    1|1
    • Aslında güzel bişe bence tam tersi sevinmelisin

• Bana deger verdigini zar parcasindan anlayacaksam isimiz yas.Ben bakire kalmayi tercih ediyorum ama karsimdaki sirf benimle bu yuzden evlenecekse istemem.

• Tabiki olurmu sadece zar için bir insanla evlenebilirmi birisi hiç ? benim demek istediğim sadece senin zarına önem vermesi yani seni sahiplenen erkek olmak istemesi..gerçekten bir kadını çok sahiplenen erkek zara önem verir...zara önem vermeyen ise seni sevebilir ama sonuna kadar sahiplenme duygusu olmamıştır

Erkekler Ne Diyor 1

• hayat ne kadar da kabul etmesenizde zardan ibaret sizin için

0|0
    0|0
Yükleniyor...