Dindar bir kıza bakir olmayan erkek yakışır mı?

Daha önce bu sitede bekaretini kaybetmiş kızların kendilerini eş olarak tercih edilip edilmeyeceğine dair sorularla karşılaşmıştım .Midesinin kaldırmayacağını söyleyenler olmuştu .Hemcinsleri bile ağır eleştirmişti.Haksızca yargılanmışlardı.

Peki şimdi ben size soruyorum başörtülü ,dindar ,bakire bir kıza evlenmeden önce ilişki yaşamış ,kendinden 7 yaş küçük liseli kızla dahi birlikte olmuş bir erkek yakışır mı ?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek bakir kadın bakire ilk gece kadının korkusu adamın heycanı o gazla ve yılların verdiği abazanlıkla erkek karısına sert girişir kadın ilk deneyimini çok acı bir şekilde yaşar ve bir daha ki geceler onun için kabusa dönmeye başlar her yatağa girdiklerinde aynı acıyı hisseder ruhunda. Daha sonra erkek belirli olgunluğa ve tecrübeye ulaşana kadar eşini yıpratırda yıpratır eşi zevk alamaz sadece acı çeker duruma gelir daha sonra adam da bu durumdan rahatsız olur etrafta duyduğu okuduğu o ateşli kadınları hayal eder ve aklı fikri sağa sola kayar kadın da kendi içinde yaşar sıkıntısını çünkü anlatamaz günah ayıp cısdır onun için herşey. Erkek özgürdür anlatır gider yaşar yakalanırsa çapkın denir ailesine dahi gitse kadın erindir erkeğindir yuvanızı yıkmayın denilir ve geri gönderilmeye çalışılır. Kızlık zarının ne amaca hizmet ettiğini bilmeyen bir toplum ve iki bacak arasındaki incecik zar ile namus ölçen bir zihniyet hoş geldin Türkiye.

1|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 15

• benim hakkımdır bakire kız istemek çünkü ilişkiye girmedim hiç ona göre yetiştirildik allahada hamd olsun öyle bir fırsat vermedi vermesinde inşallah.

0|2
    0|0
  • kişilerin birbirlerini ne kadar sevdiklerine bağlı bişiy ...

bence uygun görmüyorum...

ama herkes layığını almalı diye düşünüyorum...

ben bakirim ve bakire bir eş adayı nasip olur inşallah...

1|1
    0|0
  • Nur suresi 3. ayet:

"Zina yapan erkek, zina yapan kadınla ya da bir müşrik kadınla evlenir; zina yapan kadın da zina yapan bir erkekle ya da müşrik bir erkekle evlenir."

0|2
    0|0
  • Kötü kadınlar, kötü erkeklere; kötü erkekler de kötü kadınlara; temiz kadınlar temiz erkeklere, temiz erkekler de temiz kadınlara lâyıktır. O temiz olanlar, iftiracıların söyledikleri şeylerden uzaktırlar. Onlar için bir bağışlanma ve bolca verilmiş iyi bir rızık vardır.nur-26

0|0
    0|0
  • yakismaz kimsenin namusylada oynamadim kisisel gorusum bu

1|0
    0|0
  • Tabiki yakışmaz . Sadece Dindar Ve Kapalılar İçin Söylemiyorum Kendini Sadece Evliliğe Saklamış Onurlu Hiç Bir Kıza Yakışmaz . Böyle soru sormanızdaki amaçlarında ne oldugunu biliyorum .

1|2
    1|0
  • bütün bunları yapmış birinin sence niyeti ne kadar ciddi olabilir...bunları yapması günah yaptıgı günahları anlatmasının günahı daha büyük adam bu haltları yemiştir akıllanmıştır bunu davranışlarıyla belli eder sen de sınırların içinde bir ilişki yaşarsın bunları sana ne diye anlatmış anlamadım ben

0|0
    0|0
  • önden mi bakire arkadan mı

0|0
    0|1
  • Tercih meselesi.

0|1
    0|0
    • nur suresi 4. ayet :

Namuslu kadınlara zina suçu atıp sonra dört şahit getirmeyen kimselere de seksen değnek vurun ve artık ebediyyen onların şahitliklerini kabul etmeyin! Bunlar öyle fasıklardır.

sen iste ;)

• ben soruya cevap olsun diye 3. ayeti paylaştım sadece :)

• evet sende haklısın

• bunla ilgili ayet var biliyosundur büyük ihtimal.kirliler kirlilere temizler temizlere yakışır.ama tövbe ettiyse başka.ha tabi bunlar diğer taraf için, burası için bilemem

0|1
    0|0
  • önemli olan insanın kalbinin temizliğidir ne çok taktınız bu bakire olaylarına hey allahım

0|0
    0|2
  • her şeyden ônce insan olması önemli tm belki bir hatayapmış olabilir ama 18ini gecen hatda şu anda 15.16sını gecen bir erkek ben bakireyim diyorsa 100/99yalan söylüyor o yüzden ilk önce kendinden pay bicmeeri gerekir

0|0
    0|1
  • Olmaz benim gibi bakir olmalı boşunamı tuttukçocukları içeride

0|1
    0|0
  • bakir olmama reğmen en doğal hakkı ama ben bakire isterim kapalı kadın istemem benim atatürk düşmanları ile işim yok

0|0
    0|0
    • Başörtülü kadının atatürk düşmalığıyla ne alakası olduğunu açıklarsan sevinirim

• % 80 şerefsiz bence gitsin tayyibine tapsın onlar allah beni onlardan uzak tutsun istersen hayatında eline erkek eli deymesin umrumda değil türk kız ile evleneceğime gider mis gibi müslüman tarihi seven sayan bir makedon ile evlenirim haydi bree islam dinine hayranım ama yobazları sevmem ...

• Yakışmaz kardeşim

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• dinliler başörtülümü oluyor illa

Bunu nerden bileceksin bakir olmadığını adam bakirim der kandırır zarları yokki bilesin

Adam olsun yeter zktirtmeyin bakir ruhunuzu

1|1
    0|0
  • hiç yakışmaz ben dindar değilim ama yine de bakir istiyorum en doğal hakkım bu

1|4
    0|0
  • sitedeki erkeklerin çoğu yatmış kalkmış,ama bakire kız isterim diyor sen bu soruyu sorunca yakışmaz diyorlar...

erkekler azıcık dürüst olun...her haltı yaparım,bakire kız ararım diyin bari..

1|0
    0|2
  • Adam yaptıklarından pişmansa, hatalarının farkındaysa neden olmasın? Ancak aksi takdirde öyle bir kızın öyle bir adamı tercih edeceğini sanmam zaten.

0|1
    0|0
  • yok ben almam alana da mani olmam

0|0
    0|0
  • buna kişinin kendisi karar verir.

söz konusu zat, yakışır diyor ve o kişiyi kabul ediyorsa bize burada yorum yapmak düşmez.

0|0
    0|3
Yükleniyor...