Ciddi düşündüğüm kişi bana bakire olmadığını söyledi ben de buna karşı bir teklifte bulundum; sizce nasıl?

Evet dediğim gibi bakire olmadığını söyledi ve ben onunla ciddi düşünüyorum madem bakire değilsin bende sana bakirliğimi vermem dedim yan odaya bir bayan ayarlicam ve onunla birlikte olacam sende bizi duyacaksın bunu kabul edersen seninle yola devam ederim dedim ilk önce şok oldu sonra tamam düşüncem dedi sizce fikri ne olur ve sunduğum öneri nasıl böyle birine anca böyle yaparsam içim rahat eder

Güncellemeler:
artık ciddi düşünmüyorum arkadaşlar ayrıldık telefon açtı ağladı zırladı bunu benden isteme dedi bende git altına yattığın kişiyle evlen dedim

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok itici bir ilişkiniz var

bunları söyledikten sonra birbirinizin yüzüne hala nasıl bakıyorsunuz

ona oruusbu demiş oldun bunun yanında sende piss bir adam oldun

5|1
    0|0
    • Neden ama ilkini benle yaşamamış neden ben onla ilkimi yaşıyayım

• daha kabul etmedi düşünecem dedi. ben onunla ilişkiye gireceğim zaman hep aklıma başkasıyla yattığı gelecek deli olacam onunda kulaklarında bizim seslerimiz çınlasın istiyorum

• Ciddi dusundugun bı ınsana neden bu eziyeti yapıyorsun ki bu nasıl bir mide

Kızlar Ne Diyor 4

• en iyisini yapmışsın

0|0
    0|0
  • Düşünücem demesi bile saçma bakire istiyorsan direk bıraksaydın kızı bu ne böyle ilkence gibii.

0|1
    0|0
  • bakirliğini vericeğin kişii nasıl olucak bakire mi istiyosun ?

0|0
    0|0
    • evet ben bakir isem o da bakire olacak ben sadece bu kızın elini tuttum hayatımda

• karşına temiz ve saf birisi çıktığında bunların hepsini unutucaksın bence geçmişi kirli olan birisiyle asla gelecek düşünme

• öyle yapacam zaten

• Cevabiniz takdire sayan tencere dibin kara seninki benden kara hesabi

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İyi Etmişsin.O Kız Anca Böyle Bir Davranışı Hakediyor...

0|0
    0|0
  • Böyle birine derken :D Ciddi düşünüyormuşsun allahtan ki :)

0|0
    0|0
    • başına geldiğini düşünsene sabah çok sinirliydim şimdi yatıştım gerçekten çok seviyorum ve ciddi düşünüyorum sonra birden pat bu itiraf çıktı sen ne yapardın söyle bakim

• Sanıyor musun hayatı boyunca bunu düşünecek ? Kadınlar güçlüdür arkadaşım 3 gün ağlar ama 4. yerine daha güçlü bir insan gelir senin o insanı bu şekilde yargılama hakkın yok madem istemiyorsun düzgünce adam gibi bunu kabullenemeyeceğini belirterek ayrılırsın söylediğin kelimeler normal mi ?

• böyle birini kabul edecek karakteri erkek çok var haklısın bu satten sonra umrumda değil

• Sen bu ilişkide ciddi güzellikler yaşayamayacaksın. Bunu görmek için kahin olmaya gerek yok.

0|0
    0|0
    • İyi olmuş. Kurtulmuş kız senden. Ne kadar da ciddiymişsiniz. Yasrım saat içinde bitti olay :)))

• o kabul etseydi bile yan odaya geçip biri ile ilişkiye girmezdim arkadaşlar sadece ben bu kıza ders olsun diye yaptım sinirliyim hemde çok o kadar zamanıma yazık o kdar emeğime sevgime yazık

• Yapacak bieşy yok. Geçmiş geçmişte kaldı. Dediğim gibi karar senin.

• Bence iğrenç birisin , Yapma.

1|0
    0|0
    • Bakire olmayışını kendime yediremiyorum kardeşim

• Yap ozaman , 2 gün sonra sevgilin ben kız arkadaşıma gidiyorum dediği zaman görürsün:))

Yükleniyor...