Kapat

Biriyle çıkıyorsunuz, başkasıyla cinsellik yaşıyorsunuz?

Erkekler bu ne demek oluyor?Bir kız sevgiliniz ama baskasiyla yatiyorsunuz.sevgiliniz bakire diyleim yinede sekste partneriniz gözünüzde farklı oluyormu?bir degere biniyormu?dürüst olursanız memnun olurum.

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Oh maşallah, biz sevgili bulamıyoruz, millet hem sevgili hem fuckbuddy yapıyor mk...

1|0
    0|0
  • tabiki farklı oluyo seks yaptığım kişi de değerli oluyor gözümde(istisnalar hariç)

0|0
    0|0
  • beğenmediğim bir kızla seks yapamam ki. duygusal olarak herkesin kendi içinde olay fakat mutlaka bir beğeni ve çekim vardır arada

0|0
    0|0
    • peki bu begeni ve arzularınız sadece seks icin mi oluyo gercekten?yoksa aslında birsye hissedip mi onunla bunu yasamak istiyorsunuz?

• dediğim gibi hissiyat anlıktır böyle durumlarda. beğeni ve arzular tamamen hormonal ve cinsel çekimden kaynaklı olur genelde. bu ayıp birşey değil

• Kusura bakma ama ben o tarz erkekleri adamdan bile saymıyorum ...

0|0
    0|0
  • Sorunun dışınca cevaplayım. Genelde şu hakimdir. Veren kız her zaman el üstünde tutulur.

0|0
    0|0
  • oha ya nasıl oluyor ya yuh ya

0|0
    0|0
  • öyle sey mi olur ya sacmalık bu

0|0
    0|0
  • sevgilim varken neden onunla değilde başkasıyla sevişeyim. sevişmeyeceksek nedensevgili olayim

0|0
    0|0
  • cinsel ihtiyacımı onunla sevgimi sevgilimle yaşıyorum

0|0
    0|0
  • yani karsılamıyosan baskasıyla yapabılır ama ona duygu beslerse yandın zaten

1|0
    0|0
    • yani iliskiye girdigi kizdan hoslanma ihtimali var mı herzaman bir erkek icin?

• eskortta degil kasarda degil...

• ozmn ihtimal var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...