Geç boşalma sorunu hakkında ne düşünüyorsunuz?

ben çok geç boşalıyorum.ilk seferde ortalama 25 dk civarı sürüyor bu süreçte partnerim kerelerce orgazm oluyor boşalıyor sonunda ikinci kereyi yapmak istemiyorum bende ona saygı duyuyorum tabiki ama tek seferde benim için doyurucu olmuyor sizce ne yapmalıyım?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• oo 25 neki ben bir gün hiç unutmam tam 56 dk dayandım.ama cevabını bulamadığım bir soru var.biz bu kadar "erkek" iken neden türkiyede boşalma süresi 52.1 saniye

1|0
    0|0
    • ben türkiyede yaşamadığım için sanırım buna sen cevap vermelisin

• bak dostum sosyoloji okuyorum şuan sallıyorsun tamamen..ben amerikada yaşıyorum bu bir ikinciside avrupada bu ort. 2.12 ingilterede 7.21 rusyada 9.4 amerikada 11 zaten neyse bu sohbeti uzatma sorum bu değildi

• 1- ben senin dostun değilim 2-kaynak 16 Mayıs 2008 milliyet.derdini onlara anlat.

Kızlar Ne Diyor 3

• bu bence hiç köyü bişey değil benim eski sevgilim 3 dakika sürüyordu geri zekalının ona tercih ederim senin durumunu

0|1
    0|0
    • vay be daha bu yaşta eski sevgilinin 3 dakika sürüyordu. olsun takma daha önünüzde bu yolda tecrübe kazanabileceğiniz uzun bir hayat var... :D :D

• çok geç sayılmazsın benim sevgilimde senin gibi boşalıyor ben çok zevk alıyorum

0|0
    0|0
  • Kız arkdaşın düşünsün onu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Erken boşalsanız aman Allahım çok erken boşalıyorum sevgilimle ilişkiye giricem olumsuz bişey olur mu,geç boşalsanız lan ellerim nasır tuttu hala gelmiyo napacam soruları.Nası bi beyne sahipsiniz la siz :D

0|0
    0|0
  • kötü reklam yaptığını düşünüyorum burda yemezler

2|1
    0|0
  • hadi yaaa o kadar gec mi bosaliyorsun ay inanilmaz...gel seviselim hadi :D

mi diyelim?cok uzuldum sorununa...kac yildir abazasin? :)

0|1
    0|0
  • bendede o civar on sevısmeden sonra en az bi 20 dk sürüyor bence problem olmuyor kız arkadasımda memnun bazen o cok tutkulu oldugunda benden once bosaldıgında bazen sorun oluyor o kadar yanı takma cok iyi

0|0
    0|0
  • geç değil bence dostum

0|0
    0|0
  • benim aklıma balıklar geliyor. olta atarsınız 25 dk beklersiniz belki takılan olur.

0|2
    0|0
  • 25 dakkika geç degilki erken bile 2 saat bile sürebilir beklesin seni biraz bi ayar çekinnn,

tecrübe işte

0|0
    0|0
  • normal bir sure.. ama bu yasta oldugun icin sikinti olabilir.genc yasta olmasi sorun olabilir sinyalleri hissettiriyor bana..

0|0
    0|0
  • reklamın iyisi kötüsü olmaz nasılsa bir penisin var sergile aslan:)

0|0
    1|0
  • bELİNE YAZIK YAVRUM :9

0|0
    0|0
Yükleniyor...