Bekaret sizin için ne kadar önemli?

Bakir ve bakirelik sizin için ne kadar önemli? Sevdiğiniz kişi bakir yada bakire değilse bu sizi rahatsız edermi?

Bence insanlar evlenmeden önce aralarındaki cinsel uyumu bilmelidirler bu yüzden benim için bakir/bakirelik önemli değil peki ya siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
arkadaşlar hepinizin cevaplarına saygı duyuyorum ama biraz mantıklı düşünün ya bir kadın tecavüze uğramışsa ya cinsel ilişki yüzünden değil ama başka bir şey yüzünden kızlık zarı yırtılmışsa Ya bir kadın hayatının aşkını hiç bulamazsa ve hiç evlenemezse? Bunu hiçkimse bilemez o zaman o kadınlar hiç cinselliği yaşamadan yada zorla cinsel ilişkiye girerek mi yaşayıp ölecekler? Biraz mantık lütfen.. Unutmayın ki kadınlar ve erkekler eşittir hiç bir yerde ve hiçbi erkekler kadınlardan üstün değildir
hiçbir yerde ve hiçbir şekilde erkekler kadınlardan üstün değildir*

0|0
6|32

En İyi Erkek Görüşü

• Bekaretin, tanrılarına bakire 'kız' kurban eden eski toplumlarda kalması gerektiğine inanıyorum. Bekaretin, kadını kontrol altında tutmaya çalışan ataerkil yapının bir çarkı olarak görüyorum.

Sevdiğim kadını bir zara değişmem. Sevgim bu kadar ucuz değil. Ben geçmişine değil, şu an yanımda olmasına bakarım.

Ve evlenmeden önce aradaki cinsel uyumu bilme konusuna katılıyorum. Tamam eşya değiliz ki, 7 gün içinde iade hakkımız olsun. Önce her açıdan birbirini bilmenin iyi bir fikir olduğunu düşünüyorum. Ama sırf bu amaçla sevişmem. "Sevgi olmalı, sevişmeye kök olacak."

7|1
    0|3
    • aynısını yazdım kardeş:D

• Helal sana!Aferin,senin gibi kendini geliştirebilmiş çok az erkek var bu ülkede.

• seni kesinlikle tebrik ediyorum harika bir cevap ve görmek istediğimiz erkek örneği.

Erkekler Ne Diyor 31

• önemli tabiki evleneceğim kız benden önce birinin altına yattıysa ben niye alıyım o kızı :S

0|2
    1|1
    • sen başkasıyla yattıysan bakire bir kız seni neden alsın? kızlar ve erkekler eşittir bunu unutmayalım. senin hakkın varsa onunda hakkı var bence.

• seni sorgulayan yok fikrimi söylüyorum ama biz avrupaya gideceğimize siz neden arabistana irana ırağa falan gitmiyorsunuz? bence sizin gibi yobazlar orda yaşamalı. bacak arasında ahlak arıyorsan oraya gitmelisin dinci arkadaşım. allah akıl fikir versin senin seviyene düşüp zamanımı harcayamam fikrine sağlık ;)

• ben yobaz değilim sözlerine dikkat et rica ediyorum ben sadece bizim türk oldugumuzu her ırkın oldugu gibi bizimde adetlerimiz gelenek göreneklerimiz oldugunu söylemek istedim.

• kadehteki_yakamoz

Bekaretin, tanrılarına bakire 'kız' kurban eden eski toplumlarda kalması gerektiğine inanıyorum. Bekaretin, kadını kontrol altında tutmaya çalışan ataerkil yapının bir çarkı olarak görüyorum.

Sevdiğim kadını bir zara değişmem. Sevgim bu kadar ucuz değil. Ben geçmişine değil, şu an yanımda olmasına bakarım.

Ve evlenmeden önce aradaki cinsel uyumu bilme konusuna katılıyorum. Tamam eşya değiliz ki, 7 gün içinde iade hakkımız olsun. Önce her açıdan birbirini bilmenin iyi bir fikir olduğunu düşünüyorum. Ama sırf bu amaçla sevişmem. "Sevgi olmalı, sevişmeye kök olacak."

1|0
    0|0
  • öncelikle bir erkek bakire değilse zaten karşısındakini de böyle beklmesi çok saçma iki taraf içinde geçerli bu durum... Ama takıldıgım nokta bu değil benim takıldıgım nokta bakire olmasını isteyenlere geri kafalı denmesi neymiş efendim eskiden kalmış yahu arkadasım bu eskiden peygamber efendimiz zamanında ya da daha sonrasında haramdı günahtı önemli şimdi değil mi yıl 2012 oldu modern olduk öyle mi yani.. medeni olduk demi artık medeneyet dediğin tek dişi kalmış canavar.. Sen önce bir arkana bak atalarına bir saygı neydi onlar geri kafalımı çağ dışımı o şekilde mi dünyayı inlettiler.. Ya bir bırakın Allah aşkına geri kafaymış.. eğer geri kafalılıksa aynen en gerici benim...

0|0
    1|0
  • Benim için bir kızın benden önce başkasıyla ilişkiye girmiş olması beni hiç ilgilendirmiyor ancak o ilkin nasıl bir şey olduğunu merak ediyorum. Yani yok bilmem kimler inletmiş kimler ağlatmış umrumda değil ama ben de merak ediyorum açıkçası. Hiçbir şeyi de olmayabilir merak edecek ama toplumumuzda abartılan bir şey olduğundan ediyorum işte, ne yapayım.

1|0
    0|0
  • nerede güvendiğim varsa güvenliğimi sarstılar adada mahsur kaldım küreklerimi çaldılar... bir kız yalan söyleyerek bir erkeğin bekaretine sahip olabiliyor bence bu riskide göze almak gerekir sonuçta evlendiği insanı kandırıp ilk ilişkisini yaşamamış bir adamı bakereti olmayan birisi olarak o admın bekaretını alıyor ve onun bir bu işi parayla yapan bayandan farkı kalmıyor.

0|0
    1|0
  • ben bu konu hakkında şunu söylemedn geçemicem bi kız yada bi erkek ne olursa olsun geçmişte yapmış oldukları bi yanlışı bi ömür boyu taşıyamazlar anlaşarak bu konu ortadan kalkabilir. Örnek vericek olursak herşey ewlenmeden önce yolunda iki tarafta anlaşmış herhangi bi sıkıntı yok diyelim daha sonra anlaşmazlıklar, sorunlar, saygısızlıklar, mutsuzluk, güvensizlik vb. gibi konular ortaya çıktığında bekaretten söz edilmicek neden çünkü ikiside bekardı. Burda demek istediğim şu; kız almışsın mutlu olmamışsın huzurun olmamış hayatın zindan olmuş neye yarar.. bence bekaret önemli değil çiftler mutlu huzurlu saygılı sağlıklı olsunlar yeter 2 damla kanla hayat geçmez...

1|0
    0|1
    • ileri görüşlülerin artmasına sevindim bravo cesur24 keşke herkes sen ve senin gibiler gibi düşünebilse

• Ben önem veririm arkadaş. Hele ki evleneceğim kişiyse.

1|3
    2|0
    • cinsel açıdan uyuşmazsanda yaşarsın o zaman mutsuz mutsuz ne diyim

• Tamam sen modern bir insansın ben ise geri kafalı bi insanım

• anlamana sevindim

• öpüşünce bozulmayan ama gel gelelim onu sadece yataa yattığında elden gittiğine inanan ve kendini böyle avutan zihniyetin saplantısıdır.

1|0
    0|0
  • kadın yada erkek farketmez sevdiğin ,hayatta eşim dediğin insan hakkında,ilişki sonrası omzunda koynunda dinlenirken lan acaba başka kaç kişi böyle inletti yada kaç kişiyi böyle inletti soruları gelmesi kimi rahatsız etmez ki.

sadece erkek olarak bakmayın.kadın olarak da düşünün sevdiğin erkeğe uzanmışsın.lan önceki sevgilisi mi yatıyordu benim yattığım yerde falan gibi içsel sorular içini kemirmezmi.parası pulu cartı curtu için evlendiysen o başka tabi.

0|1
    1|0
    • geri kafalıysan oturur bunları düşünürsün. bence bu normal birşey evleneceksen birisiyle onu her yönden tanımalısın

• senin düşüncen modernlik bacak arasından oluyor diyende olmadı çağdaş düşünün diyen oldu ama siz ahlağı bacak arasında ararken sizin seviyenize düşemem istediğinizi düşünün ve yaşayın allah akıl fikir versin :)

• tamam :) kendini tatmin ettiysen ,içsel çatışmalarını benim üzerimden söndürdüysen ne mutlu.

• bir insan bakireyse ve sana mutluluk ve huzur adına bişey vermiyorsa neye yarar.seviliyim değer görüyüm mutlu oluyum yeter.bir söz varya ruhu bakire olsun.bakire olup hergünümü zehir eden de oldu bakire olmayıp hergünümü ayrı bir huzur içinde geçirdiğim de oldu.uyum ve anlayış önemli.

1|0
    0|0
  • bekaret hem önemlidir hemde önemsizz ,önemli olan dürüstlüktür ,şimd, düşünün bir kız tecavüze uğramış ,şerefsizin biri kandırmış herşey olabilir hoşlanmış yatmıştır ,elbette önemi yoktur bu durumlarda ama eee bekaretin önemi yok kız bütün mahaleyle sevişmiş,yatmış ,

civar mahallerdede icraatını sürdürmüş bu şekildede olmamalı elbette yani ince bir cizgi var arada

1|0
    0|0
    • haklısınız zaten bayanlar gidip her istediğiyle yatsın bunu kabul edermisiniz demiyorum aklı başında olan bir kadın zaten bunu asla yapmaz :)

• ya hangi devirde yaşıyoruz saçmalamayın ya bekaret ne kadar onemlı kı bu dvirde bence onemı hiç yok hatta bekareti olmasa bizim için cok daha olur tek erkek istedıgıyle beraber olmamalı bence bi bayanda bu dunyadan zevk almasını bilmeli

1|0
    0|0
  • Hayatımın kadınını bulduğuma inanıyorsam, diğer hiçbirşeyi önemsemem. Bekareti de vız gelir. Bekaretini korumuşsa da büyük saygı duyarım.

1|0
    0|0
  • bekaret vajınada deıl ruhunda olması lasım ınsanın

4|0
    0|1
  • ben evlenene kadar her haltı yiyorsam evleneceğim kişiden de bunu beklemem çok saçma bence...ben bekarete önem vermiyorum..aşk benim için daha önemli..

2|0
    1|1
  • o değil de bekaretini vermemek için anal takılanlar var. onlar çok mu namuslu oldu şimdi...

2|0
    0|0
  • Ben bakirim o yüzden bakire kız arıyorum ama çakma bakire olmayacak gerçekten bakire olacak daha önce sevişmemiş oral anal yapmamış olacak yoksa ne anladım ben zar duruyor ama oral yapmış .. kapı orda

0|0
    2|1
    • beğenmediğin yorumları - le tamam mı ? kendini tatmin et !

• senin düşüncen umarım bir gün yanıldığını anlarsın allah sana akıl fikir versin diyecek başka sözüm yok (:

• Allah asıl sana akıl fikir versin

• çok önemli bence

0|2
    1|0
  • sana katiliyorum ancak sozunu biraz degistiricem..benim icin bakir veya bakire olmamak onemli,aynen soyledigin o nedenden dolayi...sonra kinder surpriz cikiyor evlendikten sonra :)

1|0
    0|0
  • Onunla ciddi düşünüyorsam kesinlike önem veririm hatta en önemli şeydir benim için eğer bu geri kafalılıksa evet ben geri kafalıyım..

1|0
    2|0
  • lütfen mümkünse olmasın ... benı yatakda mutlu etmesı gerekıyor ;)))

1|0
    0|3
  • senın sordugun sorudakı sacmalıga bak tabıkı onemlı onun duygusu bambaska benım ıcın.o kapıyı acıp gecmek gıbı bırsey bu benım tertemız oldugumu gosterır

0|0
    1|0
  • Tebrikler sitedeki 10000.bekaret sorusunu sordunuz hesabınıza +40 xper puanı 48 saat içinde yüklenecektir

0|0
    0|0
  • bekaret benim için çok önemli. bedeninde temiz olması gerek. evlenene kadar saklamış olması gerek. çocuğumun annesinin başkalarının ellerinin değmiş olması iğrenç birşey. kızlarda bunu kabullenmemeli bence.

0|0
    1|0
    • peki eşinin cinsellik hakkında hiçbirşey bilmemesi kötü olmaz mı? hadi evlendikten sonra cinsel olarak uyuşmuyorsanız ne olacak?

• :) hiç ömrünün sonuna kadar problemsiz mutlu bir çift gördünmü Allah aşkına? iki insan. iki farklı aile yapısı. iki ayrı ruh. ve burada olan şeyler keyif verir. ama istersen bunlar sorun olarakta görebilirsin. bakış açısıdır. kimine göre kötü olan başkasına göre iyi olabilir. bunu kabul edelim lütfen. evlenmek ruhların bedenlerin birleşmesimidir? değil. öyle olsaydı sorun olmazdı hiç.

• bazı sebeplerden kızlık zarı yırtılanlar %1 geri kalan %99 başka erkeklerin altına atmış zevki için kendini. yok seviyordum falan kandırmayalım kendimizi. o rahimden çocuk çıkacak evli olduğu kişiden. ve daha önce ilişkiye girdiği kişi ileride hayatına girdiğinde göz göze geldiklerinde ne geçer aklından? hoş bir durum mu? yine ilişkiye girme ihtimalleri ne? sonuçta içine girmiş bir kere.

• bekareti olanını da gördüm olmayanınıda ama gördüğüm en iyisi para karşılığı ilişkiye giren biriydi en azından dürüst tü yalanı yoktu

ama onunda yemini yyrr**k görene kadardı

0|0
    1|2
  • şu devirde çok saçma bir konu konuşulmak için bence bakirelik eski kalan birşey

1|0
    0|2
  • Tabiki benim için çok önemli

0|1
    1|0
  • benim için önemsiz

1|0
    0|1
  • Banane milletin bakireliğinden.

0|0
    0|0
  • bekaret zarımı ararken, bekaretimi kaybettim ben :(

hükümsüzdür :(

0|1
    1|1
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• bncede bu eskide kalmalı artık namusu bacak arasında arayan erkeklerden hiç haz duymuyorum. tabi önüne gelen adamla yatında demiyorum ama sonuçta evlenene kadar elbet hayatmızda birleri oluyor ve bişeyler yaşanıyor ..

zaten akıllı kadın önüne gelnle birlkte olmaz kolay kolay doğru insanı bekler ona cidden güvendiğinde yakınlaşmaya izin verir ..

ve doğru kişiler arasında gayet doğal bişey bu ..

bence yırtıldıktan sonra dikilebilen bi zardan namusluluk kavramı aramayın.sizi seven insanın değerini bilin herşey atlatılır her sorun çözülür bence bunlar sorun bile olmamalı arada gerçk sevgiyle yapılacak olan evliliklerde ...

1|0
    0|0
    • bu güzel ve cesur cevabın için teşekkürler :)

• teşekrler canım :)

bence olması gerekn bu biraz mantıklı olununca :)

• evet ama ülkemizde irana arabistana falan gönderilmesi gereken böyle geri kafalı insanlar olduğu sürece türkiye asla ilerleyemez ne yazık ki...

• sevdiğim erkeğe güvenip hiç düşünmeden bekaretimi verdim çünkü evlenecektik ama sonra o beni terk etti şimdi ben bakire değilim diye kötü bir kadınmıyım yani

bence bekaret çok önemli bir şey değil önemli olan insanların dürüstlüğüdür.

3|0
    0|0
    • katılıyorum :) sen kötü birşey yapmadın sadece geri kafalı insanlar ahlağı iki bacak arasında aradığı için abartıyorlar dediğin gibi insan dürüst olsun ruhu kişiliği temiz olsun yeter :)

• haklısın canım:) seni seviyorum

• ay çok teşekkür ederim

• tabıkı cok önemlı seks benım ıcın cokkkk önemlı ve onuda en özel ınsanla yasamalıyım yanı esımde .. 1 kız bırıyle beraber olursa evlenmeden bır cok ınsanla beraber olur deneme tahtasımı kadın cıcektır mal degıldır.. erkeklerınde temız olmasını tercıh ederım ama erkekler bu konuda bıraz zayıf ama kadının tertemız olmasından yanayım..

0|2
    1|1
    • yani kocan istediği kişiyle yatsın ama senden temiz olmasını beklesin. Bence eğer açılmamış paket gibi kocana gidersen kadınlar mal olur. Biz mal değiliz kullanılmış yada kullanılmamış denilsin!

• aklı olan kadın sana köle olmaz ;) sana gelince su kimse sana tek gecelik birşey yaşa demedi yada yaşayın diiyende olmadı ama belki çok seversin o zaman herşeyini onunla paylaşmaya değer eğer evleniceksende en azından birbirini cinsel açıda tanımakta önemli ;) siz bir kızın evlilik öncesi cinselliğini tek gecelik ilişki olarak algılıyorsunuz eee napalım cahillere akıl...

• sen bu yolda devam et bana gi rende yooookk çıkanda y kkk benim çokta sı.mde ben sadece evlenmelik kızlarımızı kötü yola itmemeniz için uğraşıyorum yoksa sen 1500 kişile banane

• sormam bile geçmişi,takılmam öyle yok bakireymiş yok değilmiş

1|0
    0|1
  • Onemli. Ahlak kurallarim var... Tabi herkesede saygi duymak gerek. Insanlrn ozel hayati kimseyi ilgilendirmez..

0|1
    0|1
  • %40 önemli olan kızlık filan değil zaten karşımdakinin buna değip değmemesi

0|1
    0|0
Yükleniyor...