''Kadın Gibi Kadın'' nasıl olunur? Baylar bu yazanlar doğru mu?

''Kadın Gibi Kadın'' Nasıl Olunur “Kadın gibi fingirdeme!” “Kadın gibi kırıtma!” “Kadın gibi gülme!” “Kadın aklı!” Bunlar artık tarih olmuş cümleler. İyi bakın, doğru düşünün. Etrafta bir tane bile hakikaten fingirdeyen, oynaklık yapan, şen şakrak kahkahalar atan, kafasını kullanan kadın var mı? Yok! Ya küçük kızlar gibi saç burup çocuk gibi davranıyorlar, ya hanım hanımcık kadın rolüyle kendilerini var etmeye çalışıyorlar. Bir başka tür de, memelerini iyice şişirtip, ardından da üzerlerine estetik cerrah reklamı almış gibi sergileyerek, “seksi” ve “dayanılmaz” olduklarını zannediyor. Silikonlu göğüsler erkekleri tahrik ediyorsa, bu olsa olsa “mutant sempatisi”dir. Ama “Lolita düşkünlüğü”, “bakire sendromu” ve “mutant sempatisi”nin objelerini bir araya topladığınız vakit bile bir “kadın” etmez! Kadın dediğin, hem endamıyla, hem de aklıyla ele avuca gelmeyen, erkeği sürüm sürüm süründüren bir şeydir! Öyle “Bana ne, bana ne, beni de al, beni de al…” diye, şarkılı türkülü, erkeğin önünde kuyruklara girmez mesela. Bu kuyruklarda erken gelen öne geçmiyor ne de olsa. En çok “kadınlık meziyeti”ni kendinde barındıran, tek başına, bütün endamıyla tarihe heykel oluyor. En iyisinden, gelecek vaat eden bir erkeği alıp, adam ediyor. Onu krallığın oynak taburesine, başında teneke tacıyla oturtuyor. Değmeyin bir daha keyfine… 0000000 Test: Gerçek bir “kadın” mısınız? Sizin için minik bir test hazırladım. Aşağıdaki sorulara “evet” ya da “hayır” cevabı vererek kadın olmanın tadını çıkaranlardan mı, yoksa “Ay, kadın olmak çok zor” diye yakınanlardan mı olduğunuzu öğrenebilirsiniz: 1- Kaprisli misiniz? 2- Naz yapmayı biliyor musunuz? 3- Kıskanç olmakla övünüyor musunuz? 4- Rahatça ağlayabildiğiniz için mutlu musunuz? 5- Süslü iç çamaşırlarını, renkli giysileri seviyor musunuz? 6- Şefkatli, duygulu, kırılgan görünebiliyor musunuz? 7- Gururlu musunuz? Yukarıdaki sorulardan bir tekine bile “hayır” dediyseniz, inanın kendinize yazık ediyorsunuz. İnsan kadın olup da kadınlığının tadını çıkarmıyorsa aklı karışmış demektir! 0000000 “Kadınlık” dersi: 1- Konuşma: Cümleler tane tane olmalıdır. Sakin, gerekli kelimelere vurgu yapmayı ihmal etmeden, içten gelen, ikna edici, kendine güvenen bir ses tonuyla konuşun. Kendine özgü hoş bir kahkahayı da unutmamak lazım elbette… 2- Hal ve hareketler: Bir kadın öncelikle kendisi için bakımlı olmalıdır. Saçı başı düzgün, giysileri temiz, ayakkabıları her zaman pırıl pırıl… Haline gelince: Şefkatli, içten, duygulu, dengesiz, arzulu, şirret, melek… Yani kadın dediğin, duygularına engel olmamalı, o anda içinden nasıl geliyorsa öyle davranmalıdır. Kıskanç olmayan, ağlamayan, kavga etmeyen kadın olur mu hiç? Zaten çekici olan da kadının hesaplanamaz ruh hali değil midir? Bütün bunlar bir yana, bir kadın kendi değerinin farkında olmalıdır. Değerini ölçmeyi asla başkasına bırakmamalıdır. Tek olmalıdır. Başkalarının görünüşü, konuşması, hal ve hareketlerinden kendine yama yapmamalıdır. Ne o öyle seri üretim gibi!

Güncellemeler:
sorulan sorularda doğrumu sizce beyler

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınları sözde aşağılamaya çalışan, cümleleri kuran erkekler aşağılık kompleksine sahip olanlar ve aşırı kibirli, ukala dediğimiz tiplerdir.. Bir an, kadınların, yaşamımızdan çekildiklerini düşünsek, o dünya yaşanılır olur mu ? Kadınlarımız, hava gibi, su gibi, bizlerin yaşam kaynaklarından biridir.. Onları yüceltmek için ne kadar çok yazsak, yine de eksik yazmış sayılırız.. Nadide bir çiçek gibi, öpüp koklamalı, kararlı ve vefakar yol arkadaşımız olarak kucaklamalı, yalana riyaya kaçmadan, gerçek anlamda baş tacı yapmalıyız.. Bunları hatırlama fırsatı verdiğin için teşekkür ederim..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bazen yatakta fahişe gibi sevişmeli kadın.

Bazen bir ana kadar şefkatli...

Bazen kol kola bir dost gibi gezmeli seninle

Şarap gibi olmalı, keyif vermeli.

Bazen arkadaş, sırdaş bir şeyler paylaşabildiğin

Bazen çocuk gibi olmalı elinle beslemelisin onu

Bazen de sen çocuk olmalısın biraz yaramaz

Bazen çok olgun davranmalı anlamalı seni, kapris yapıp yormamalı

Bazen komik olmalı, güldürmeli en dar günlerinde

Bazen yırtıcı bir kartal gıbı olmalı kadın ve arkanda durmalı bir çınar gibi...

Köstek değil tesbihine , destek olmalı erkegine kadın...

Kadın olmak zor iş, YOK ÖYLE BİR KADIN...

0|0
    0|2
  • Saçmalık. Bir kadın duygularına engel olmamalıdır diyor sonra kadınların yaptıklarını da eleştiriyor bir yandan. Oynaklık yapmasını, şen şakrak kahkaha atmasını eleştirmemeli duygularına engel olmamasını söyleyen kişi. Bir kadın bu yazıdakileri yapınca kezban oluyor. Bu kadar zor olmamalı. Zaten şu halde dahi bir kadını elde etmek zor.

Benim hiç kız arkadaşım olmadı bugüne kadar. Okuldaki, mahalledeki kızları hiç etkileyemedim. İnternetten de kızları etkilemeyi başaramadım. Çok zeki olmama rağmen kız arkadaşım nasıl olur diye düşünmekten ders çalışamayıp kötü bir bölüm kazandım, daha sonra aynı sorun devam edince bölümü de bitiremedim okulu uzattım. Aşırı masturbasyon yaptığımdan dolayı sağlık problemleri yaşadım. Biri bana bir kızda ısrarcı ol dedi, kızın evinin civarında sabahladım, ailesi şikayetçi oldu hakkımda suç duyurusunda bulundular. Hayatım geleceğim gitti, sağlığım gitti, şimdi de belki özgürlüğüm gidecek. Bana bir kız arkadaş edinmem konusunda yardımcı olamaz mısın? Bi kız arkadaşınla tanıştırıp aramızı yapamaz mısın?

0|0
    0|1
  • oha be kardeş. bu kadar yazmışsın kim okucak bunu . özet yapıp güncellersen cevap veririm. oha yani be. kitap yazmışsın milletin okumasını beklemişsin . yuh yani

1|0
    0|0
  • Eskide kaldı o tür şeyler abla : ) yeni olaylara ayak uydur artık etrafında pervane olacak erkek sayısı azaldı : ))

0|0
    0|0
  • ataerkil toplumun cahil uydurma sözleri bunlar

soruna 5 puan verdim

0|0
    0|0
    • bu yazidaki gibi davransan erkekler ozguvenini fazla gorup uzaklasiyo davrsnmasan kezban oluyon anlamadm kii

• çok uzun yazmışsın hepsi okumadaım sanırım anladım kadın dediğin dürt çarpı dürt ama pek yok oynak ve havalı bencil olmasın başka boyuma yakışın biraz da sevimli olsun

0|0
    0|0
    • sen ne anladıysan o ben çözemediğimden size sordum

• okuyana kdr canım çıktı Allah yardım etsin kadınlara :D

0|0
    0|0
  • Başkasının söylediği beni ilgilendirmez. Ben kadınları aldığım nefes gibi görürüm...

0|0
    0|0
  • kadın efendi olur , erkeğine sadık kalır bağlı olur o zaman işte KADIN KADINDIR!

şimdikilerin hepsi ŞIMARIK!

0|0
    0|0
  • basit ifade ile yatakta orspu sokakta hanım efendi

1|0
    0|1
  • en güzel cevabı can yücel vermiş işte dinle şiirini kadın dediğin kadın gibi olmalı diye :)

0|0
    0|1
  • abla napmışsın sen yaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • yanlış anladın o laf kadın gibi bilmemne değil orrosbu gibi bilmemne olacaktı

0|0
    0|1
  • okuyamadım ki makale kopyalamışsın resmen

0|0
    0|0
    • evet kopyaladim bu konuda bilgilenmeye calisiyom

• yorum yapan cok demekki okumuslar

• hı hı

• kadın dediğin güclü olmalı bence ... nazz yapsın duygularına yenilsin ama yeri geldiğinde erkeğinin yanında güç olsun sürekli ilgi beklemektense erkeğiyle tek vücüt olsun

0|0
    0|0
  • karı gibi soru sormuşsun kızz :))

0|0
    0|1
    • çok dertliyim bu konuda

• çözemedim ya o yüzden

• basit aslında arz-talep meselesi

Kızlar Ne Diyor 2

• Kıskanç olmak , kavga etmek ,kıskanmak kadınlara özgü meziyetler gibi konuşmuşsunuz.

0|1
    0|0
    • benim düşünce ya da fikrim değil bir dergiden alıntı

• Evet katılıyorum gözlerim kör oldu okurken @.@

0|1
    0|2
Yükleniyor...