Zoraki evlilikte cinsellik nasıldır?

Evlendirildiniz. Yatak muhabbeti nasıl olur ?

Çekicide gelmiyorsa kişi. Bu iş nasıl olur ?

Olurda sonra ruh nolur ?

Çok mu olumsuz oldu. Harika muhteşem olurda zevkten dört köşe mi oluruz.

Güncellemeler:
Umarım böyle bir duruma düşmem :( Cevaplarınız için teşekkürler.

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Arada sevgi yoksa, aşk yoksa, istek yoksa ne anlamı olur ki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• sanırım şu sekılde olurdu ; karnın çok acıkdı yemek yemen gerekıyor canın teryağlı iskender istiyor bakıyorsun döner bıtmıs tüm iştahın kaçıyor peki ızgara çeşitleri diyorsun yok dıyor ne yıyebiliriz diyorsun başlıyor saymaya garson kurufasulye ve pilav ama acsın karnını doyurmak için olsun diyorsun kötünün iyisi olanla idare ediyorsun artık ...;)))

0|0
    0|0
  • Tecavüzden ne farkı var ki ? ben olsam yapamam karşımdaki istemediği zaman yapmam ben cinsellik 2 taraflı

0|0
    0|0
  • istemeden evlendim diyipte çocuk yapan insanlara uyuz olurum sevmediğim biriyle evlenmem mümkün değil öyle birşey olsa cehennem olurdu heralde

0|0
    0|0
  • Buna en samimi ve doğru cevabı herhalde zoraki evlendirilen bir kız verebilir ancak.

0|0
    0|0
  • Aşk yoksa cinsellikte yoktur..Lakin diyelim oldu her 2 tarafta mutsuz olur diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • mıgden bulanır sonucta sevmedıgın bı ınsanla yatıyosan bence tecavuze ugranmıs gıbı olur herhalde ınsan

0|0
    0|0
  • Başlangıçta zorakilik var bi kere.En başta kararsızlık olsa gidişata göre değişir bu durum ama zoraki bi başlangıcın sonrası felakettir,çöküştür.Bu durumda olsam yataktayken başkasını hayal ederim derdim ama o da kısa vadede çözüm olurdu.

0|0
    0|0
  • çok kötü bi durum zevkli olcanı tahmin etmiyorum yıllar geçtikçe belki aşkı yakalayabilirler bu iki tarafında isteğine bağlı tabi

0|0
    0|0
  • Allah kimseye vermesin böyle şans çok kötü

0|0
    0|0
  • öyle bir durum çok zor ya kimsenin başına gelmesin :/

0|0
    0|0
  • sevmediğim biriyle bıcı bıcı bile yapamam ki

0|1
    0|0
  • bence mıgden bulanmısın hersey cok gusel olur

0|0
    0|0
  • tecavuz kacınılmaz sa sırtnı donup zevk almaya bakacaksın

0|0
    0|0
  • cekıcı gelmıyorsa olmaz

0|0
    0|0
  • denemek lazım

0|0
    0|0
  • bence zoraki olsa bile zamanla alışmak zorundalar

0|0
    0|0
  • erkek icin de kadin icin de eziyet olur

0|0
    0|0
  • kötüdür bebişim nasıl olsun.istek olmaz.

0|0
    0|0
  • ona tecavüz denilebilir.

0|0
    0|1
  • Olumsuzda olabilir olumluda bu biraz şans işi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Zoraki evlilikten kasıt ne bu da çok önemli ,ülkemizde zoraki evlilik diye adlandırılabileek iki evlilik var.

1- Tecavüzcü ile Evlilik :Adamın nasıl bir sapık olduğu belli zaten bu tip adamlarla evlilik anca tecavüz fantezisinin sürekli olduğu şeyler olur :)

2- Görücü Usulü : aslında bu evlilik zoraki evlilik sayılmaz belki biraz aile baskısı olabilir ama bence zoraki sayılmaz bu tür evliliklerde herşey zamanla yerine oturur diye düşünüyorum belki içinde aşk olmadan olan evliliklerdir ama sonuçta en uzun süreli evliliklerde hep görücü usulü olan evlilikler oluyor.

0|0
    0|0
  • Evlilik zorakiyse o is de tabiki zoraki olur ..

0|0
    0|0
  • zorakı evlılıkte cınsellık cehennemde yanmaktan farklı bırsey degıldır en ıyısı evlılıgı sonlandırmak ınsan esını arzulamadıktan sonra evlılıgın ne anlamı var

0|0
    0|1
  • bondage tarzında

1|0
    0|0
  • Olumsuz ask yoksa cinsellikte yok

1|0
    0|0
  • kesinlikle erkek boşalana kadardır

0|1
    1|0
  • erkek bosalana kadardir.