Erkekler evlenecekleri bayandan bekaret bekliyor, peki ya bayanlar?

baslikta oldugu gibi evlenecegi kizin temiz olmasini isteyen erkek cok, peki ya ayni seyi kizlar isteyemezmi? erkek evlenene kadar herseyi yapsin ama kiz temiz kalsin, bence bizde aynisini beklemeliyiz madem esitlikten soz ediliyor, iki tarafta ayni olmali, yaniliyormuyum?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın ama erkeği ilişkiye girdiğini nasıl anlayacaksın ortada kanıt yok ki ?

1|0
    0|0
    • guvenilir biriyse sozlerine inanacaz artik

• o baska bir konu

• Tok açın halinden anlamazmış güzelim tok açın halinden anlamazmış sen manitanı bulmuşsun keyfin yerinde ama benim tanıdığım yaşı 30 ları hatta 40 ları geçmiş hala beyaz atlı prensini bekleyen (bu saatten sonra imkansız ) kaç tane kadın var ve hepsi bu güne kadar cinselliği yaşamadıklarına inanılmaz pişman biliyor musun bunu ?

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben bakirim. Evlenmek isteyen bakire kızlar benimle iletişime geçebilir ;)

Daha önce hiç kız arkadaşım bile olmadı. Elim kız eline değmedi.

Böyle olunca da yahu ne gerizekalı kesin bir kusuru vardır diye düşünüyor kızlar! ne zor size insanın kendini beğendirmesi!

2|0
    0|0
  • eşitlik falaan için değil de insanın iffetli biriyle evlenemk istemesi kadar doğal bişey olamaz.. herşeyden önce o kişi çocuğunun annei ya da babası olacak... keşke kızlarında bu doğrultu dabeklentisi olsa.. hem o zmaan zina yapan erkek sayısı da azaalırdı belki

1|1
    0|1
  • bakış açın yanlış değil kendince haklısın. şahsen ben bakire değil karakterli olmasını tercih ederim

1|1
    0|1
  • evlilik ciddi iştir her anlamda zordur ve bunyükü erkek taşır bunu taşıyacak erkeğinde her anlamda görgülü bilgili tecrübeli olması ,istenir düşünsen şirketin var başına müdür alıp koyacaksın tecrübesiz yeni yetme birinimi işe alırsın işi bilen tecrübeli birinimi patrın sensin tabi sen ne istersen o

0|0
    1|1
  • çok hakllısın bence çünkü eşitlik olmalı saçma sapan düşüncelerle kimse ben üstünüm ben yaparım ama evlenecğim kişi el değmemiş olsun diyemez

1|0
    0|1
  • iki tarafta dengeli olmalı

1|0
    0|0
  • Haklısın. Evleneceğin kişinin nasıl olmasını istiyorsan sende öyle olmalısın.

1|0
    0|0
  • erkekler bekarete önem vermesin kızların hepsi verir ;) gerçi herkesin günahını almayım genel olarak veriyorlar zaten.

0|0
    1|0
  • bakir değilsem bakirelik beklemem anlamsız

1|0
    0|0
  • Sende haklısın ama bekaret yafa zar bunlar önemli değil .

1|0
    0|0
  • Ozaman kardeşim deki adama ben delindim sen de deldiysen birklikte olalım ya da tam tersi anladın mı böylece hak geçmez.

0|0
    0|0
  • haklısen bacım he wola

0|0
    0|0
  • Beklesinler zaten. Ben bakire istiyorsam o da bakir isteyebilir doğal.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• cok sey beklıonuzzz ya erkegede tecrubelı kadın lazım kadınada tecrubelı erkek o ne bee ole ıkısıde bısey bılmıoo

1|3
    3|0
    • +1 tamamen katılıyorum yıl oldu 2014 hala varsa yoksa bekaret

• herseyi bilip*

• kızın belini neden kırayım ya :) o beniim gülüm olur...

• kendimi gibi olsun isterim bakir.

2|1
    0|1
Yükleniyor...