Yastıkla ilişkiye girince bekaret bozulur mu?

arkadasım mast yapıp yastıkla kendini hoşlastırıyomus böle zevk alıyomus acba kızlık gitmişmidir ?

Güncellemeler:
bende cocukken yapmıstım kan fala geldimi hatırlamıyom ama sabah yapıp akşama bir kan gelmişti adet kanı sandık biz ama öyle midir yastık içime girmedi hoşlastırdım sadece :( cok pişmanım utanıyom gitmişmidir :(

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Hamile kalmıştır, büyük ihtimalle ikiz doğurabilir, hemen hamilelik testi yaptırın. Bizi arkadaş yapmıştı, doğan bebeğin vucudu insan, kafası yastık şeklindeydi, doğum anında kaz tüyü püskürdü her tarafa.

4|0
    0|1
  • yastıgın penisi büyükmüydü bari

0|0
    0|0
  • Kendini hoşlaştırıyormuymuş süper kelime bu iş için duyduğum en şirin kelime bozulmuş bozulmamış bir önemi yok kelime süper

0|0
    0|0
  • Bi miktirolun gidin şurdan

0|0
    0|0
  • hayır asla gitmez sen denemedinmi hiç...

0|0
    0|0
  • yok gitmez içine girmesi gerek

0|0
    0|1
    • nasıl girmiyo ama hoşlanıyo

• içine sokmak yok ama rahatlamak var

• rahatlayabilir o akan şey onun ızlığını bozman

• bozulmz olurmu tühhh gitti kızlık bir yastığa yazık yazık

0|0
    0|0
  • yastığı bile kaldırırım diyorsun harikasın bebeğim :D

1|0
    0|0
  • herşeyi geçtimde yastıkla nasıl oluyor arkadas?

0|0
    0|0
  • devlet elden gitmiş millet nelerle ugrasiyor. yazık.

1|0
    0|2
    • bi kız için en önemli sey bu burada siyaset yapma

• yasdıgı içine sokmuyorsan birşey olmaz korkma

0|0
    0|1
  • Al gene 14-15 yaşında birinin sorusu.. Yastıkla sevişince kızlık zarı bozulurmu.. Yok yok burası cidden -15'e düştü artık..Cidden bir yok olun şu forumlardan ya!

Ayrıca SANANE LAN ARKADAŞININ KIZLIĞINDAN?!

0|0
    0|0
    • birincisi 18 yasındayım ikicisi arkadasım neden beni ilgiledirmesinki üçüncüsü sakın yorum yapma bidaha :)

• Boyle sacma soru sorarsan tabiiki boyle cevap alirsin. Arkadasinin zarini bu kdr metajla arastiran yastikla sevisince zar patlarmi diye sacmayan birine nasil cevaplar vermemizi bekliyorsun..

• yastıkla mast yapılır mı ya yazık bir doktora görün onlar anlar anca burada kimse bilemez :D

0|0
    0|0
  • yastığı içine almaya kalkmadıysa bişey olmaz ha yok ben yastığıda alıcam dediyse durum tartışılır.

1|1
    0|0
  • ne güzel yastıkla birde bebekleri olur :Dd:d yastığın ne cilesi var ne cenesi, arkadasın cok sanslı br kız br yastığı bukadar cabuk ayarlayıp yatağa atmıssa vay be soktayım :D:D:DD::DD:;D

1|0
    0|0
    • yok be bişey olmaz m.etme olrsada olmussada koca bulamassan ben evlenirim seninle evde kalmassın :D

• ya kızım sen iyimisin tamam sürtünme olabilir orgazm da olursun bende iki koltuk minderinin arasına poşetin içine git gel yapıp boşalırdım ama sana soruyrm yastık içine girme ihtimali varmıki sen yok girmemiş diyorsun ya sen yastık ölçüleri bilmiyon ya da küçük çok küçüksün

0|0
    0|0
  • bır çok bayan bu yolla mastırbayon yapıyu..kızlık zrı bozulumz

0|0
    0|1
  • yastığın niyeti kötüyse olmuş olabilir...mesela bir yastık var tanıdığım..sadece sevişir yüzeysel yani...ama bir tanesi var direkt ırz düşmanı..

1|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• yastık içine girmiyor ama yine de çok fazla zorlayıp bastırmaması gerekir. zar bu incecik bir şey ve vajinadan 1-2 cm içeride çok hassas bir yerde .

0|0
    0|0
  • yüzaysel yap ne olur ne olmaz

0|0
    0|0
  • Ben sert yastıkla çok bastırarak yapmıştım bir kere kan geldi. Ya zedelendi ya da gitti bilmiyorum

0|0
    0|1
    • çocukken yapmıstım kan falan gelmedi

• ya inanmazsa :(

• Bana güvenmiyorsa kendi bileceği şey. Ben asla yalan konuşmam kimseye. Karakterimi tanımışsa sorun olmaz diye düşünüyorum. Hem tam icime girmedi sonucta belki zedelenmistir ilk gece yine kanar belki bilmiyorum. Daha evlilige var zaten. Sonucta benim vicdanim rahat.

Yükleniyor...