Bir bayanın bakire olup olmadığı ilişkiye girmeden nasıl anlaşılır?

bi kızın bakire olup olmadığı ilişkiye girmeden nasıl anlasırılır? merak

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• doktor muayenesi dışında anlayamazsın.ne derse inanmak zorundasın

0|1
    0|0
    • yani bakıp anlasılmıyomu

• bakıp anlaşılacak olsa ulu orta bir yerde olurdu o zar.doktorun bakması lazım

• Yemin ediyorum gerizekalı bunlar 15 yaşında çocuklar soru yazar oldu. He canım he bakıp anlaşılıyor. Lan bakıp anlaşılacak olsa bile emin ol açıp bakan insan onu başka türlü anlar bakmak için gözünü kullanmaz yani.. ;)

Erkekler Ne Diyor 9

• alnında yazar

0|0
    0|0
  • Leğene otuttur kabarcık çıkıyorsa bakire değildir.

0|1
    1|0
  • Açip içine bakarak elbette canim ne bu merak bu kadar ;)

0|0
    0|0
  • tecrübeli bir erkek anlar

0|0
    0|0
  • bunu bende merak ediyorum doktorlar falan anlıyor ya nasıl anlıyorlar yok mubir kadın doğumcu şurda

0|0
    0|0
  • kız bir odaya haftalarca kapatılır odaya çük şeklinde bir obje konulur gizli kamerayla izlenir kız objeyi kullanıyorsa bakire değildir :D

0|1
    0|0
  • ilişkıye gırılımiş vajıana seks sırasında içerıye dogru genışlerr

0|0
    0|0
  • doktor bakarak anlar başkada yolu yok yani sen ben anlayamayız.

0|0
    0|0
  • baya kontrol ediyorum wajina ağzını açtımmı görünüyor fazla zorlamadan itina ile yapınca sorun yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• burada bir erkek arkadaş şunu yazmıştı. " ellerimi vajinasına değdirdiğimde bacaklarını kasıyorsa bakire, bacaklarını açıyorsa değil." farkında olmadan denedim hakikaten doğru söylüyor :D

0|2
    0|0
    • Yok o öyle değil bazen okadar çok seviyorsunuzki utancınızdan iyice kasılıp kalıyorsunuz 40 yıllık bakire okadar sıkamaz kendini yani bunu anlamanın yolu yok eşin ne derse o ve tabi sana ne derler adama

• Aynayla vajinaya bakar

0|1
    0|1
    • öle anlasılırmıki

• neyi görünce rahatladın

• Zarrr

Yükleniyor...