Lezbiyen ya da biseksüel kızlar sorum size?

erkekler,saplar,cahiller sizinle uğraşacak zamanım yok.lütfen zahmet edip yazmayın.aynı şekilde heteroseksüel kızlar da zahmet etmesin rica ediyorum.lezbiyen ve biseksüel kızlar,bu durumunuza rağmen hoşlandığınız kızlara heteroseksüel gibi davrandınız mı?bunun karşılığında eğer sizden hoşlanıyorsa ne tepki gördünüz?sizce iki traf da bir şeyleri açıkça ima etmeye başlamışsa ve zaman zaman birbirini kıskandırmaya çalışıyorsa ne yapılmalıdır?zamanında arkadaşken hetero gibi dvranıp sonra flörte kayınca karşı tarafa bunu nasıl açıklamalı?bunun cevabı benim için çok önemli.cevaplayanlara teşekkür ederim.

1|0
44

En İyi Kız Görüşü

• hiç hoşlandığım heteroseksüel bir kıza karşı heteroseksüel gibi davranmadım..lezbiyen gibi de davranmadım..duygularımı sadece sinyal verirse açabilirim..nasıl açıklanmalı diyosan normal bir şekilde ben lezbiyenim veya biseksüelim dersin..fakat bunu kimseye söyleyemediğini..böyle açıklanır muhtemelen..

2|0
    0|0
    • ben arkadaşken hetero gibi davranmıştım ama üstünde çok durmadım.eski kız arkadaşımı erkek sanıyo.hata ettim.şimdi de onun gibi ben de ilgilenip kıskanıyorum.imalarda bulunuyoruz ama kafası karışmış olabilir.

• arkasına şaplak at bence boyundan öpmenle direk açıklaman arasında bir fark yok..:D

• doğru çok cesur oldu bu:)boynu erteleyelim bir süre daha.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Desene danimarkada düğün var :j

1|0
    0|0
  • sorunu güzelce sormadığın için sana 1 yıldız verdim hıh

0|0
    3|0
  • lan sen zaten erkeksin ibine amacın kız düşürüp sapıklık yapmak manyak i*nee...

0|0
    1|0
    • annem babam ölsün ölüm çıksın ki kızım.o..çocukluğu yapma pç.hiç mi lebiyen biseksüel görmedin?cahil,salak ammslak.git başka yerde klavye delikanlılığı yap.kızım sapına kadar.zoruna da gitse yemin ederimki kzıım.hemde beğenilen feminen erkeksi olmayan şimdi sktrip gidebilirsin ;)

• aşağıdaki cevabıma ek olarak:lezbiyen bir kızı düşürüp napayım beyin özürlü.kızlardan hoşlanan kızı en fazla sen gibi ammslak aklıyla şeyi yer değiştirmiş erkekler nette kandırır.reelde ebene koyarlar suratına tükürürler.sen çok yapmışsın bu yöntemi bildiğine göre.:)ben yalan söylüyosam annem babam ölsün,sen iftira atıyosan annen baban ölsün.var mısın?ben varım!

• Zahmet ne dekmek her zaman icin yazarım ask olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benden hoşlandığını anladığım zaman yakınlaşıyorum

sevişiyoruz hemen

1|0
    0|0
  • Ne lezim ne de biseksüelim :D Soru çok cazip geldi cevap veresim geldi. Arada arkadaşlarıma erkeklerden hoşlanmadığımı ve tercihlerimi değiştireceğimi söylüyom da ciddiye alan olmadı hiç :)) Kızlar hiç ilgimi çekmiyor ancak çekseydi inan ki zorluk çekmezdim ayarlardım yani. Çünkü bir kızı ayarlamak erkeği ayarlamaktan daha basit :)) Karşındaki hatundan şüpheleniyorsan durumu açık açık anlat. Sana ilgisi varsa zaten o da karşılık verir yoksa da unut yani.

1|0
    0|0
    • kızlar nasıl ilgi çekmez ya ahh ahhh:) o güellik o koku ses off:)erkekler neye benziyor.tip desen çoğunda yok.karakter desen de öyle.gerçi karakter kısmı kızlarında bir kısmında yok ne yazık.ayarlamak çok kolay.zaten bundan önce 2 yıllık kız arkadaşım vardı ama ben buna arkadaşken eski sevgilimden bahsettim.kızdı ama onu erkek biliyor.şimdi o beni kıskandıkça ve ilgilendikçe etkilendim.imalarda bulunuyoruz ama iki taraf da anlamıyor karıştı.arkadaşlığını kaybetmek istemesem direk söylerdim.

• Ben de aynı şeyi erkekler için düşünüyorum onların bizden farklı olan havası.. Özgüvenleri tarzları kokuları dicem de henüz koklayamadım :D Neyse onu geçiyoz. 2 yıllık kız arkadaş mı wuhuu :)) Şu anki kızdan bunu neden saklıyorsun ki yani neden onun erkek oldugunu söyledin ? Bana kalırsa durumu açıkla seni kaybetmek istemiyorum ama ilgimi çekiyorsun yanlış anlama sana zararım olmaz de. Ama bundan önce kızın lezbiyenler hakkındaki düşüncelerini öğren :D

• erkeklere hiç bir şey hissedemediğim için anlamlandıramıyorum.tabi siz de haklısınız.iki cins de birbirine aşk ve çekim duyabiliyorsa iki cinsinde kendine özgü çekiciliği vardır ve hemcinsler de beğenebilir mantığı var bende.gerçi bu iş doğuştan.diğeri mümkün değil.neyse kız beni aradı:) dışarıya davet etti.zaten hep geziyoduk.bu sefer gidemedim.kıskandırmaya çalıştı:)sonra tekrar aradı gelince buluşalım diye,buluşamadım.çünkü defalarca onun için ektiğim arkadaşlarımlaydım.çok cilveli ya yerim

• Hoşlandığın kız da lezbiyen mi?

1|0
    0|0
    • açıkça demedi ama erkeklerle ilgisi yok.gelen tekliflleri reddediyo.kıskanıyo beni başkalarından.çok ilgi bekliyo.evlenelim diyo vs.

• Kesinlikle söyle. Hem gerçekleri açıklamadan onun düşüncelerini de öğrenmiş olursun.

• kız beni aradı:) dışarıya davet etti.zaten hep geziyoduk.bu sefer gidemedim.kıskandırmaya çalıştı:)sonra tekrar aradı gelince buluşalım diye,buluşamadım.çünkü defalarca onun için ektiğim arkadaşlarımlaydım.çok cilveli ya yerim.zaafım var ona.benimle uğraşıp devamlı ilgisi hoşuma gidiyo ama işin sonu nereye gider bilemem.ben bundan sonra daha daha daha belli edicem.açıkça olmuş kadar olucak.kıskançlığımı belli ederken böyle yapma ağzını burnunu dağıtırım dicem:)oda bana ağzına yaparım diyo:)

Yükleniyor...