Kendi kızınıza bakirelik konusunda ne tavsiye verirdiniz?

Burada pek çok konuda bekaret üzerine tartışılıyor. Ben de merak ettim, acaba kendimiz ile ilgili değil de ileride bir kızımız olsa ona bekaret konusunda nasıl tavsiye veririz? hemen kurtul mu deriz yoksa evleninceye kadar sakla mı deriz? sizler ne dersiniz?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Bana yapilan hatalari ona yapmam sadece. Bekaretini kaybedersen olursun gibisinden sacmaliklari beynine sokmam. Akilli ol derim. Dogru insani bekle, zaten geldiginde anlayacaksin. Ileride seni pisman edecek hatalar yapma yavrum evladim derim.

0|1
    0|0
    • size ne hata yapıldı acaba sormamda sakınca yoksa ?

• yani evlenmeden bekaret gitti mi ? özel bir soru ama kötü bir niyetim yok gerçekten

• ayyyy ufff slkldimm amaaa... Byeee sanaaa

Kızlar Ne Diyor 7

• kizimin yemegine sap aticam. anasini satayim simdikiler pekde azgin. ben beklemissim bunca sene kimseye kendimi kullandirtmadim oda dogru kisiyi bekliyecek. birde modern ayaklarina yatan midesi genis babasini en bastan ben koca olarak secmem. hersey bir kere olur ve yasanir ve bu dogru kisiyle yasanmasi gerekir. birde babasi belli olmayan torunlarlada ugrasamam. ufff beee cocuk yapmak yetistirmek ne zor ismis.

0|0
    0|0
  • bir hata yapma asla. dogru insanla dogru zamanda ol derdim. biz korkularla yetistik de ne oldu.

0|0
    0|0
  • Derim ki bari seni evlendireyim kurtul bekaretinden yoksa beklemek zorunda bana göre .. ama ben ona yasaklarsam daha cok kuyuya inecegi icin sonrasinda onu neler bekleceginden haberdar ederim iyice korkuturum ki evlenmeden bekaretinden olmasin

0|0
    2|0
  • Söylemem benim kızımla aramda olucak o :(

0|0
    0|0
  • 18 yaşından sonra istediğini yapsın amaan banane

0|0
    0|0
  • sahsen bakırelıgımı bıan once bozma gıbı bı acelem ve derdım yoktu zaten 18 yasında evlendım aılemınde herhangı bı baskısı ole bısı olmadı bakırelıkle ılgılı konu bıle gecmezdı cunku ole bısı yapacak ınsan degılız dogruyu yanlısı ayıra bılecek akla sahıbız bende zaten cocugunu cok sıkmazsam cokta serbest bırakmazsam o ne yapacagını bılır elbette evlenmeden bakırelıgı bozma taraftarı degılım oyuzden belkı bır kere konusurum o anlıcanı anlar zaten

0|0
    0|0
  • Yaşamalı ve öğrenmeli herşeyi telkinlerle olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kendi bildiğininden vazgeçme. Kimseyi dinleme ve kendinden taviz verme. Kimsenin seni kışkırtmasına da engel olmasına da izin verme. Her ne yaparsan yap, bil ki ben yanındayım; herşeyden önce kendi yaptıklarının arkasında ol. Bekareti boşver, hayatını yaşa prensesim derim.

3|0
    0|0
    • ve bu, tek bir kere olan aşırı özel birşey değil. Doğru insan yanlış insan diye kendini eskitme; tek doğru sensin; sen kendi içinden gelen sesi dinle diye de eklerim.

• Bekarete insanın hayatı böyunca sadece tek sefer kaybedeceği bir şeydir. Bu yüzden bekaretini vereceğin adamın buna değecek kalitede biri olması gerekir diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Valla bi baba olarak kızla o konuyu konuşsam kızımın aklına olmuycak şeyler gelir.En iyisi annenin konusmasıdır.

0|0
    0|0
  • eşim daha çok ilgilenir heralde o konularda ben sadece erkek arkadasını doğru seç derim :)

0|0
    0|0
  • Derim seni bir erkekle gezerken görüyüm ilk önce uyarırım sonra tekrar görüyüm 2 nizide döverim sonra tekrar görüyüm 2 nizide vururum olur herhalde :)

1|2
    2|0
    • 14-15 yaşındayken takip etmeye başla sen, geç kalırsan sonra toplu katliam yapman gerekebilir :)

• öyle şimdiki kızlar 12-13 yaşında başlıyor ulan 12 yaş nedir ya tabi burda benim de payım var 20 yaşına geldim nerdeyse hiç bi kız eline değmedim ben yapmadım o yapacak mı vururum

Yükleniyor...