Bayanlar hamilelik konusunda bir yardımcı olur musunuz??

Eşim 2 ay sonra mayıs ta askere gitcek. gitmeden önce çocuğumuz olmasını istiyor geldiğimde 3 ay sonra doğum yaparım diye. bende hamilelikte her anımda yanımda olsun istiyorum. kafamı karıştıran ilk sebeb

zor bir süreç hem ruhsal hem cinsellik açısından eşim çok zorlanacak acaba olsamı diyorum.

ama sonra yani ilk hamileliğim herşey o varken olsun istiyorum. bu durumu yaşamış bayan erkek kim varsa yardımcı olabilirmi?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• hiç evlenmedim boyle bir durumlada ılk defa karsılasıyorum hamılede kalmadım dogurmadımda ama dehsete kapıldım nasıl bır vıcdan bu boyle esındeki.. ona en cok ıhtıyac duyacagın zamanda kendı ısını kendın gor demek sana hayatının o donemınde cocugunuz senın bedenınde buyurken hormonların tavan yapmısken.. hamılelık bu asermesı war ayrı ozel ilacı war doktor kontrolu var zehırlenmesı war oturması dert kalkması dert yıkanması dert sen oyle bır durumda esın yanı basında uyumuyorken sancıdan kıvranıyorken yok yok agır konusmak ıstemıyorum ama esının vatanı gorevını erteledı dıye senin bu sekılde cezalandırılman cok cok ama cok abes.. lutfen boyle bır seyı kabul etme konus kendısıyle =(

1|0
    0|0
    • yok zorlamıyor zaten beni annemlerin yanında olacağım için rahat böyle ama ben herşey onun yanında olsun istiyorum. haklıyım da galiba teşekkür ederim

• yahu önemli değil :)) samimiyetin yeter :)

• peki teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• hımmm askere gitmeden karnına bir bebe koyarsam askerlik boyunca ne gönlü ne gözü başka bir yere kaymaz. hemde etraftan hamile diye ilişmezler.Askerde hem özlemle hem kıskançlıkla başa çıkamam. ( eşini kıskanan ve güven problemi olan koca beyni 1.bölüm 3.madde :)))

0|0
    1|0
    • alakası yok zırnık kıskançlık yok yaşı 30 ondan dolayı hani geldiğimde çok beklemeyiz hemen çocuğumuz olur mantığı

• benim kocam sandığınız gibi değil. o öyle yapmaz. ( klasik türk kadını 2. bölüm 8. madde :D )

• Zor bir ikilem. Ben erkek olarak istemedim çocuğum olmasını askerden önce, askerlik hali nolur nolmaz diye. O ise istiyordu çocuğunu büyütürüm diye... Netice de olmadı çocuk gerçi. Hayırlısı. Cinsellik için zorlanması ayrı bir konu. Her cinsel olay çocukla neticelenmez yani.

1|0
    0|0
    • peki askerden geldiğinde oldumu

• peki eşin hamileyken hiç soğuman oldumu ondan çok soru soruyorum özür dilerima ama öğrenmem lazım

• Hayır olmadı, olmaz öyle birşey. Merak etme. Rica ederim, özür dilemene gerek yok.

• öyle olmasın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yahu ilk defa aşkımızın meyvesi dünyaya gelecek bir adım atacağız ve eşim askerde olacak !

olamaz efenim.gecenin bir körü kaldırıp aşerdiğimi söylemem,nazlanmam lazım.birlikte ilk kontrole gidip ilk sevinç göz yaşlarını dökmemiz lazım.onun için de zor olur hem.sürekli "ne oldu acaba" ile o askerlik bitmezzzz...

2|1
    0|0
    • eyvallah cidden çok güzel açıklamışsın sağolasın :)

• gercek ve yalın dogru bir yorum. +1 ;)

• Ne kötü bir düşünce,hamilelik gibi muhteşem bir süreci çiftler birlikte yaşamalı bence.

1|0
    0|0
  • Olabilir aslinda..

Zaten zor olan zamanlar son aylardır :) siz bilirsiniz ...

1|0
    0|0
    • :) tek olumlu yaklaşan sensin :)

• O askerden gelene kadar 6 aylik olmuyo mu zaten ? Ee ailende yanindaysa .

• :)

• Gizli gizli korun bence neden olmuyor derse 2 ayda olmuyor herhalde dersin askerden gelsin bence tecrube sahibiyim canim

1|0
    0|0
    • peki sen hamileyken eşinle hiç sorunlarınız oldu mu?

• Hemen :)

• tamam kapat :)

Yükleniyor...