Hamile kalmak için soğan suyu işe yarıyor mu?

Merhaba 27 yaşındayım 1.5 senelik evli bir bayanım adetimin üzerinden 13 gün geçti ben eşimle korunmasız olarak 4 aydır ilişkiye giriyorum doktora gittim üç gün önce bana doğurganlığının çok iyi olduğunu ve vajinanın sersemlediğini söyledi..Gün aşırı eşimle ilişkiye giriyoruz inşallah olucak gibi 2 aydır düzensiz adetler yaşıyorum dün bir arkadaşla görüştüm bana soğan suyunu tavsiye etti aranızda bunu yapan veya duyan var mı? bilgi verir misiniz?

Güncellemeler:
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim ...

0|0
1|23

En İyi Kız Görüşü

• Adet düzensizliğinin bir çok sebebi vardır. Duygusal durumlardaki değişiklikler bile adet düzensizliğine sebep olabilir. Eğer vajina içinde iltihabi bir durum var ise soğan suyu işe yarayabilir. Muhtemelen sana bunu tavsiye eden kişide böyle bir durum olmuştur ve soğan suyu işe yaramıştır. Ama sende de aynı durum olduğu ne malum? Sende işe yarayacak demek değil ki bu. Neden adet düzensizliği olduğunu bir hekimin tespitinde yarar var.

Hamilelik konusuna gelince: Kadınların vajinasındaki salgılarda yabancı mikro orginazmaları öldüren güçlü bir savunma sistemi vardır. Zararlı mikropları öldürür ve vajinanın sağilığını korur. Tabi tanımadığı spermleri de öldürür. Zamanla eşinin spermlerini düşman tanır ve düşman gibi algılazmaz ise öldürmez ve spermler canlı olarak yumurtaya ulaşabilirler.

Konuyla ilgili araştırma yapan Sidney Üniversitesi, evli kadınlara eşlerine oral yapmalarını, ve hatta spermlerini yutmalarını tavsiye ediyor. Böylece vücud bu spermleri "yabancı madde" olarak algılamktan vaz geçecek ve vajinanın spermleri öldürmeyip hedefe ulaşmalarına izin verecektir diyorlar.

Acele etme önünde donunda allahın izniyle muradına ereceksindir.

2|1
    0|0
    • teşekkür ederim bilginize evet ben doktora gittim canım 1 ay sonra gene gidicem randevu aldım herhangi bir skıntı yok ama adet düzensizliğim şöyle gelişti ocak ayında önce kahverengi bir akıntım oldu kahve telvesı gbi daha sonra azar azar 5 6 gün pembe akıntım gelmeye başladı ayın 12.sinden adet oldum o da 3 gün sürdü..Bu ayda oldum o da ciğer parcası gıbı şeyler dusmeye basladı doktora gttım kontrol ettı beni sıkıntım olmadıgını soledı vucud kendını hazırlıyor demıstı..

• evet doktorun yorumuna katılıyorum. büyük ihtimalle yakın zamanda hamile kalacaksın. Allah sağlıklı ve hayırlı bir evlad nasip eder inşallah.

Erkekler Ne Diyor 23

• Hamile kalmak için doktorların tavsiyesi dışında kafan rahat olacak her şeyin hayırlısı diyerek hayatın akışına bırak psikolojik olarak sen bunu stress yaptıkca vücut tehtit olarak algılayabilir iyi ve güzel düşün ve stress yapma zorladıkça olmaz ayrıca çocuk güzel ama hayatın tadınıda çıkar bırak istediği zaman gelsin ne de olsa hayatında gencken eşinle sana kalan son zamanların olacak keyfine bak ve korunmasız seksin tadını çıkar

1|0
    0|0
  • Her gün ilişkiye girmek yerine 2 günde bir ilişkiyi deneyin ama onunda tarihini, adetinden bir hafta ile 15 gün arasında yaparsanız çocuğunuzun olma ihitmali daha yüksek olur. Tabi ilişkiden sonra bir süre yatş pozisyonunuzuda ayarlamanız daha iyi olacaktır. Konuyla ilgili biraz araştırma yaparsanız daha aydınlatıcı olacaktır.

2|0
    0|0
  • koca karı ilaçlarını boşverde. O gün aşırıyı 4-5 günlük diyete çevirin birde ilişki sonrası spermin yolunubulabilmesi için duruş pozisyonları var onlara bak netten. Kocanında gitmesi gerekiyor bu arada sperm kalitesini ölçtürmeli

1|0
    0|0
  • Bacım inşallah çocuğunu kucağına alırsın bir an önce bu sitede evlilik dışı sevgiliseyle ilişkiye girip hamile kalıp sonrada çocuk aldırmayı marifetmiş gibi görenlere değil sana ve senin gibilere yakışır çocuk inş. Kavuşursun bebeğine

4|0
    0|0
  • hanım abla boş ver soğan suyunu siz illa çocuk yapmak için birlikte olmayın yine gün aşırı olun ama çocuk yapma stresine kapılmayın eşindede sıkıntı olabilir sonuçta sen niye doktora gidiyorsun ki sadece birde bunu kafanızdan çıkarın olmuyorsa illla kadının suçu değil...

Olması için erkeğin sperminin değerlerinin yüksek olması lazım illa sperm geliyor diye tamam sıkıntı yok diyemeyiz gelir belki yolda ölür ya da değerleri düşük olur önce stres yapmayın gerisi gelir zaten. ...

1|0
    0|0
  • Hamile kalmak istiyorsan vajinan tavana bakacak şekilde içine boşalmasını sağla ve bekle 15 -20 dk.

2|0
    0|0
  • Evet Soganın sper sayısını arttırıcı özelliği var.Benim eniştemin sper sayısı düşüktü jişnekolok tavsiyesiyle su olarak değil ama soganın her türlüsünü bol yemesini önermişti.Faydalı oldu

1|0
    0|0
  • her gün yap bacaklarını havaya dik eskilerden bir tanesi evlendi bana anlatırdı amuda kalkarak hamile kaldı

2|0
    0|0
  • Sersem vajina daha once hic duymadim. Nasil oluyomus o? :)

2|0
    0|0
    • Valla doktor vücüdun hazırlanıyor dedı tutmaya çalısıyor yumurtalıkların dedı spermı ondan ole dedı.))

• Bak gördün mü vajinanin sersemligi ise yaradi :D en son döllendi :)

• Soğan suyumu ise yaradi acaba :D

• lütfen öyle kulaktan dolma kocakarı şeyleri denemeyin

2|0
    0|0
  • öncelikle takvim yöntemi ile yumurtlama süreni belirlemeni tavsiye ederim..bu süre genelde iki regl arasındaki tam ortadaki 48 saattir...

1|0
    0|0
  • SOĞAN AKINTINI TEMİZLER MAYDANOZDA

1|0
    0|0
  • Sanırım ona yaramaz ama temizleyici olarak diye duymuştum. Bitkiler pek işe yaramaz bu konuda.

1|0
    0|0
  • Hayır sperm işe yarıyor

0|0
    0|0
  • Ben bir seneden fazla deniyorum bir türlü tutmadı daha bizde de sorun yoktu ama gun aşırı olmasin hergün olsa daha yüksek sansin doktor bize hergün demişti soğan suyu olayını da yeni duydum

1|0
    0|0
    • soğan suyunu arkadaş dedi ihtihap varsa temizler dedi bende skıntı yok ama herhangi bir durum olabilir ama allah ne zaman nasıp ederse.)

• eşinde problem olmasın ? eşin gittimi peki doktora ?

1|0
    0|0
  • sersemleşme nasıl oluyormuş

1|0
    0|0
  • soğan suyu ilk defa duydum...

1|0
    0|0
  • daha önceden ilaç kullanıyorsan 5-6 ay bekleyende duymuştum hamilelik için.

0|0
    0|0
  • sersemlemis vajina hehe fazla spermden sarhos mu olmus ne olmus ;)

1|0
    0|0
  • Vajina nasıl sersemlemiş yani anlamadım,yani günaşırı ilişkiye girdikçe kendinden mi geçmiş

1|0
    0|0
  • soğan suyu felan hikaye güzelim bacaklarını yukarda tut yeter :D

0|0
    0|0
  • bari gizlenerek sorsaydın abazalar fotoraflarına bakıp hayal kuracak

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...