Eşler cinsellik istediklerini birbirlerine nasıl söylüyorlar?

evli eşler ilişkiye girmek istediklerinde bunu birbirine nasıl söylüyor. mesela kadın veya adam istiyor. ne diyor sevişelim mi? falan mı? mesela ben çekingen insanım açık açık sevişelim mi istiyorum falan diyemem. nasıl söyleniyor?

0|0
8|17

En İyi Kız Görüşü

• o olay kendiliğinden gelişiyor canım bazen tv karşısında öpüşmeye başlıyorsun devamı geliyor bazen yatağa yattıktan sonra ufak ufak öpüyorsun elinile onu okşuyorsun oda karşılıklı gelişiyor bazen özel iç çamaşırı giyersin ona o şekilde belli edersin o artık zamanla oturuyor canım eşinle aranda özel durumlar oluyor merak etme evlendikten sonra o çekingenliğin bir süre sonra gidiyor...

2|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• sevişmek teklifle mi olur yahu. çok ilginçsiniz vallahi. yanaşır ufak tefek işve cilve yaramazlık yapılır. birbirini azdırmaya çalışılır. yani direk sevişmeye başlanır. biliyorsunuz sevişme öpüşme ya da elleşme ile başlar. sözle ifadeye gerek yok.

ısmarlama sevişme mi olur? yanaşır öpmeye koklamaya dokunmaya başlarsın. eee o da salak değil yani

2|0
    0|0
  • form var onu dolduruyosun, e- devlet şifresi alıp tc kimlik no girip formu gönderiyorsun. Gelen cevaba göre girersin.

6|4
    2|1
  • Madem çekingensiz hareketlerle anlat,mesela kaş göz hareketitle yatağı tarif et,açık giyin,hatta çıplak gez evde yine de baktın olmuyormu,geç kocanın karşısına,sağ elini yumruk yap,baş parmakla işaret parmağı yuvarlak bir hal alır ya işte tam o yuvarlak yere sol elinin avuç içini yukarıdan aşağıya doğru şaap şaap diye vur,valla yine de anlamazsa o adamı değiştir derim.

1|0
    0|0
  • erkek

kak gızzzzz suyu ısıt diyodur

kadın

llaaaaynn suyu ısıtıyımmı diyodur

1|1
    1|0
  • Vücut dili yetmezmi?

1|0
    0|0
  • söylemeye gerek yanaşıyorsun öpmenden hareketlerinden davranışlarından dokunmalarından zaten anlaşılıyor ki bayan istediği zaman red eden erkek olacağını pek düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Erkek her daim pusuda

kadın her zaman teyakkuzda.

Kadının bir anlık dalgınlığında

gardını düşürmesiyle boşluğuna

Pusuda bekleyen erkek

Karaciğer, dalak, böbrek

Allah ne verdiyse

Türkiye de ki evliliklerin %80 i malasef böyle

1|0
    0|0
  • SEVİŞELİM DERSEN BİRAZ MÜSTEHCEN OLUR AMA EŞLER ARASINDA ÖNEMİ YOK BUNUN KİBARCA SEVGİLİM YALA BENİ DE O ANLAR

1|0
    0|0
    • öyle de diyemem. bunun işaret dili falan yok mu

• DUDAĞINA BİR BUSE KOYDUĞUNDA HEMEN ÜZERİNE ATLAMIYORSA ADAMIN CANI İSTEMİYORDUR NORMALDE TEPKİYİ VERİR. EVLENDİĞİNDE ZATEN SENİN CANININ İSTEDİĞİNİ O ONUN İSTEDİĞİNİ SEN BAKIŞLARINDAN ANLARSIN.

• Hanım suyu kaynat osaudhaoısdhuasıohda :D

1|0
    1|0
  • hadi biraz yaramazlık yapalım de sen o anlar;)

1|1
    0|0
  • ben emine diyorum o saffet diyor gene ben emineeee diyorum sonra o saffeeeet diyor başlıyoruz

1|1
    0|0
  • evli değilim

1|0
    0|0
  • Yaklaşcan ellicen öpcen falan gerisi gelir

1|0
    0|0
  • sen bir şey deme kılık kıyafetin hareketlerin çoğu zaman gözlerin bile anlatmaya yeter emin ol

1|0
    0|0
  • yanaşıp kokluyorum tamamdır sonra yataga

1|0
    0|0
  • gız garıııııı suyu ısıt olursa banyo yaparız olmazsa çay demleriggg diyom:))

1|0
    0|0
  • Şu an çekingensin bekli ama aynı evi paylaşınca ya da evli olunca öyle bir şey kalmıyor. Ne söylemekten çekiniyorsun ne başka bir şeyden. Bazen söylemene bile gerek kalmıyor ufacık bir hareket herşeyi başlatabiliyor. Ama merak etme genelde başlatan taraf erkek olduğu için bunları pek düşünmene gerek yok :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Niyet ettim Allah rızası için sevişmeye diyorsun gerisi geliyor.

Adama yazılı ya da sözlü metin sunmak zorunda değilsin ki zaten bu karar verilecek bişey değil.Kendiliğinden gelişir çoğu zaman.

Bazı şeyleri sorarak öğrenemezsiniz yaşanması lazım.

2|3
    0|0
  • Bişey demeye gerek olmuyor öpmeye başlıyorsun gerisi geliyor

1|0
    0|0
  • İşve ve cilve ile olur o iş

2|1
    1|1
  • Sevişelim mi denilmez zaten. Kocani istiyorsa gidersin dudağına yapışırsın elini penisine atarsın. O da istiyorsa karşılık verir zaten. Evlilikte utanma olmaz canım. Bunları millet sevgililik döneminde yapıyor.

3|0
    0|1
    • yanı oyle olur bencede arkadasım. hatuna yakısmıyo bence boyle sozler. hanı dusunemıyorum bıle. benı s.kermısın d.zermısın lutfen s.k benı falan:D neyse sen zaten guzel ce yazmıssın canım

• Erkeğimin istekli olduğunu hal hareketlerinden anlıyordum.

yada istekli olmasa bile ona yakınlasarak operek yalayarak vs ıstekli duruma getirirdim..

Seni becercem hadi kalk felan derdim sakayla karısık . Yatırırdım bunu poposunu eller sıkar ben yapıyormusum gibi yapardım :D:D

Onunda hosuna giderdi ..

sonra devamı gelıyordu gelısıyo kendılıgınden o ankı heyecanla ıstekle.

2|0
    0|0
    • geçmiş zaman ifadeleri kullandın. ayrı mısınız şimdi özel değilse?

• Bunu bir bayanın bir erkeğe yaptığını hayal ettim ve şu an beynimdeki sinapslar yandı :D bir erkeğin poposu mıncıklanır mı ya? .s

• sakayla karısık ya:D

oo bana yapıyodu

bende bak bana yapıosun bende sana yaprm gordunmu falan

maksat yataga atmak :D

• Ben direk kucağına atlıyorum oda beni saçımdan tuttuğu gibi duvara ordan da yatağa yapıstırıyor.

0|2
    3|0
  • Gel seviselim demezsin canım

Ben isteyince söylemem , esime yanaşırım onu öper okşarım , devamı da geliyor ozaman

Kendisi isteyince de aynen oyle yapar veya cok özledim seni diyerek öpmeye baslar

3|2
    1|1
Yükleniyor...