Psikoloğa mı gitmeliyim, doktora mı?

Öncelikle tavırlarımda, hareketlerimde ve konuşmamda hiçbir sorun yok ve erkeklerdende kesinlikle hoşlanmıyorum. Bizim ülkede i*ne diye geçen, erkek olmasına rağmen kadın gibi kıvırtarak yürüyüp, öyle konuşmaya çalışanlardanda değilim. Benim sorunum daha başka.

Kadın gibi görünmek istiyorum ve bu durum beni nedense tahrik ediyor ama davranışlarım olarak vs. falan değil. Sadece görünüşümün öyle olmasını istiyorum. Tabi bunu uygulamıyorum, boşa atar yapmayın o yüzden hemen. :)

Yine kadınlarla ilişki yaşamak istiyorum ama işte anladınız durumu. Normal p*rnoları izlerkende hiçbirşekilde hareketlenme olmuyor, hatta eşcinselmiyim acaba diye merak edip eşcinsel p*rnolarınıda izledim ama hiçbir hareketlenme olmuyor ama bir travesti p*rnosu izlerken elimi dahi sürmesem bile sertleşme oluyor, kendimi tutamıyorum. Hep aktif olan travesti olarak hayal ediyorum kendimi elimde olmadan. Bu durumum için doktoramı yoksa psikoloğamı gitmeliyim acaba? Psikologlada düzelecek birşeye benzemiyor ama belki bir umut. Dediğim gibi erkeklerden hoşlanmıyorum ve kadın gibide davranmıyorum ama kadın gibi görünmem beni tahrik ediyor. Bir kadınla o şekilde ilişki yaşamak istiyorum. Benim durumumda olan varsa aranızda ya da psikolog vs. konuşursak iyi olur.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• psikolaga gitmende fayda var

0|1
    0|0
  • canım benım empati kurabılcegım bırsey degıl ama kendını cok guzel ıfade etmıssın. ben psıkologa gorunmenı tavsıye edıyorum. yalnız,gerçekten iyi olanlarına.

0|1
    0|0
  • Kadın gibi görünerek bir erkeğin ilgisini çekmek istiyosun. Sonrada bir erkeği becermek istiyosun doğrumu anladım? Aynı şekilde bir kadına öncelik tanımalısın. Kendini erkeksi gören kızları hedef alabilirsin. Sonuçta sen bir erkeksin. Türkiyede erkekler bülent ersoy kadar şanslı olmuyo bu konuda. O yüzden tercihini mantıklı olandan yana yap kendini harcama harcatma derim ben

0|0
    0|1
    • Anlamamışsın sen. Ben kadınlardan hoşlanıyorum, erkeklerden ya da erkek gibi görünen kadınlardan değil.

• Solucan değil ve ben travestilerden hoşlanmıyorum. ;)

• Sana ne söylesek boş zaman kaybısın. Allah şaşırtmasın kardeşim..

• Ben de kendimi hep erkek gibi hayal edip bir erkekle iliski yasadigimi düşünüyorum. Ama görüntum giyinisim tavirlarim gayet kadin

0|0
    0|0
    • Ben sadece ilişki sırasında değil, normaldede öyle görünmek istiyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeş sen böyle bir şey olmuş olabilirsin seninki tam belli değil

link

0|0
    1|1
  • senin durumunda olan bir doktor vardı psikologa gittiğinde bundan kurtulamazsın olaya gir demiş pskolog sana birşey veremez manevi olarak çaresini söylerimde hatta teşhisinide koydumda neyse

0|1
    0|0
  • Bunu ne zaman fark ettiniz ve nasıl ?

0|1
    0|0
    • Farketmelik birşey yok bunda, kendimi bildim bileli hep böyleyim. 6-7 yaşlarımıda hatırlıyorum hep böyle görünmek istiyordum. Küçükken ama normal karşılıyordum bu durumu, diğer insanları, normali, anormali bilmediğim için.

• Sanaldan size yardımcı olamam canlı olarak bir psikolok ile görüşmelisiniz ama işini iyi yapan birini bulun ilk görüşmenizide buradan yazarsanız size işe yarayıp yaramayacağı hakkında az çok birşey söyleyebilirim

Yükleniyor...