Sevgilim bakirelik onemsiz diyor ...

Kendisi bakir bende bakireyim ama bana bakirelik cok ta onemli bir sey degil sevdikten sonra falan diyor.Artik kimse umursamiyor diyor . ama ben bakirelige onem veririm. Sevgilimin boyle onemsiz gormesi beni uzdu açikcasi ...

Erkekler için bakirelilik onemsiz birsey mi ? ben erkek olsam istemezdim sahsen ...

0|0
6|18

En İyi Kız Görüşü

• sevgilinin bu sözleri diyipte bakirim demesi inandırıcı değil

Kendini korumalısın Namus o zarla ölçülmüyor Namus beyindedir

yani evlenir boşanırım bakirelik kalmaz Ama namusum hala vardır Başım dik olur

evlenmeden her haltı yaparım bir tek zara bişe olmaz ben bakireyim diyemem

Yani demem o ki Dİkkatli oll

Bakirelik beyindedir ruhtadır

0|0
    0|1
    • Evet bakireyim diyip her haltı yiyen insan nasıl bakireyim diye gönül rahatlığıyla gezebiliyor bilmiyorum . Öpüme vs olsun hiç bişey yaşamadım ben.

Erkekler Ne Diyor 18

• seni deniyorda olabilir seninle ilişki yaşamak için zemin hazırlıyorda olabilir. sen böyle devam et doğru yoldasın. ben hiç ilişki yaşamadım. birlikte gelecek kuracağım insanında yaşamamış olmasını isterim. kimseye kullandırtma kendini. sevdimde yaptım pişmanım gibi saçma sapan cümleler kurmak zorunda kalma ileride.

1|0
    1|0
    • Evet en evlenmeden karşıyım ilkim kocam olsun

• en güzeli. eşininde içi rahat olur seninde.saflığını kaybetme boşver dinleme kimseyi.

• Sizde bir tuhafsınız ama ya önemsiz dese suçlu önemli dese suçlu. Adam akıllıca konuşmuş işte daha ne istiyorsun ki ? Bakireliğe önem verince ne olacak ? Sana + değer mi katıyor sanıyorsun bakire olmak ?

2|0
    0|0
    • Hayır ama ilkim o olsun istiyodum

• Tamam oda farklı bir şey söylemiyor ki. Sadece sevgisinin büyüklüğünü göstermek istemiştir belki.

• Yarın kendi kızı olursa aynı şeyi düşünür mü acaba öyle sor bence ? Bunu sevgilisine diyen insanın sevgisinden şüphe ederim ben kime göre neye göre önemli değil ? Benim için önemli sever yaparsın o ayrı ama kesin evlenmek lazım ne insanlar var ilişkiden sonra ayrılır.

1|0
    1|0
  • çok ama çok önemli ya

1|0
    0|0
  • yaw kısaca zikmeye kalkmış senide yememişsin böyle dvm et yoksa bir başına kalıcaksın akdın olarak.

1|0
    1|0
    • Gerçektenmi

• Evet rüyamda buna benzer bişey gördüm kötü yani. istemem kesinlikle bazı insanlar çok rahat...

• o insanlardan olma.

• en öyle san ypsın sana bakayım sonra seni atsın bir köseye nlarsın

1|0
    0|0
  • zaten size önemli desek kabahat önemsiz desek kabahat oyüzden bakireye önemli bakire değilse önemsiz deyip gönlünü kazancaksın. ama seninki yanlış yoldan gitmiş o ters teper işte , bakirliğin verdiği abazanlıkla önemsiz ya ver gitsin anlamında direk inceden istemiş aslında

0|0
    0|0
    • Evet banada öyle geldi biraz.

Yani hiç öyle biri değil ama önemsiz derken onumu söylemek istedi bilmiyorum tabi.

teşekkürler.

• benim için bakirelik önemli değil sevdikten sonra...Eğer birini yürekten seviyorsan bedenen şeylere takılmamalı insan ruhuna bağlılık önemli...

0|0
    0|0
    • İnsanlar ilklerini unutamaz ama..

• Bence de önemsiz hiç gerek yok kendini kasmaya..

0|0
    0|0
  • mahsus öyle diyo ver diye

0|0
    0|0
  • bak sevgılın onemsız dıyebılır blkıde snı ıstıyordur snradan arkasını donup gıtcek.neyın ne oldugunu bılmessn yanlıs dusuncelere kapılma.bs ver ne derse desın

0|0
    1|0
    • Evet doğru yere parmak bastın belkide onun için...

• yanı ne kdr tanırsan tanı ole bı duurmda blkı o olabılır yanı bı defa ıkı defa snra bas tekmeyı tek klırsın ne oldu kotu oldun :( işini gordu kactı :(

• Erkekler in bazıları bakireliğe önem vermez sevgilin de bunlardan biri olabilir

0|0
    0|0
  • Önemsiz değil ancak hayat memat meselesi de değil.

0|0
    0|0
    • Yani kazara kaybedende var onlari katmiyorum

• ya şöyle birşey var, erkek de kadında aynı dönemlerden geçiyor ve erkek yapınca adam oluyor kadın yapınca fahişe ben buna karşıyım, bokunu çıkarıp her önüne gelene vermediikten sonra ve bana gelecekte bana sadık kalabileceği güvenini verebildikten sonra geçmişe pekte takılmam

• Seni sevmiyor ona göre

0|0
    1|0
  • Herkes dilediğini yaşasın bıktım bu konudan artık bize ne senin bakireliğinden erkek arkadaşının bakirliğinden.

0|0
    0|0
  • Benim için son derece önemli.

0|0
    1|0
    • öyle olmalı bencede

• Belki sana bir mesaj vermeye çalışmıştır

• senden onu alana kadar tezgah yapmış olmasın iyi düşün,

0|0
    0|0
    • Evet bundan süphelendim biraz sürekli gerekiz saçma diyor.

Vajinana bişey sokmak istemiyomusun falan diyor bakireyim napiyım parmağımmı bozsun dedim

• bak dediğim gibi niyeti başka camışın senin vereceğin cevap şu olmalı senin için değil ama benim için çok önemli de bakalım ne diyecek

• senin erkek arkadaşından bir bok olmaz hatta ona erkek arkadaşım deme hemcinsim de daha iyi yakışır :))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• islamla arası nasıl sevgilinizin acaba

0|0
    0|0
  • artık kimse umursamıyormuş ha?

o yüzden mi anal oral her şeyi deneyip sadece o zarı koruyan kızlar var, ya da evlilik arefesi acil acele kızlık zarı diktirenler?

kimse önem vermediği için mi yapılıyormuş bunlar?

0|1
    1|1
    • Ya arada çıkar tek tük diyor. Ama gerçekten çoğu erkekle sohbet ettim saçma gereksiz diyorlar...

• +1 sanki malum ameliyatı olan kadınların hepsi tecavüz mağduru töre kurbanı

• Yani kısaca diyor ki, 'GEL ARTIK YAPALIM'

1|0
    1|1
  • e tabi haklı erkek arkadaşın sene olmuş 2014 hala kafası bir zarda olan insanlar var tabi hemen gidip de istediğinle seviş demiyorum bu özel bir insan olmalıdır gerçekten değer verilmelisin vermelisin insanların seni kullanmasına izin verme

1|1
    2|1
    • Yani zaten özel olarak gördüğüm kişiyle evlenirim. Özel olan odur benim için.

• seni deniyor olabilir kardesim.

1|0
    0|0
    • evet belkide...

• Evet canım öyle yapıyorumm..

• bence kendini üzme :) kib

Yükleniyor...