Vajinadan kan gelmesi normal midir?

1 hafta önce lezbiyen ilişkiye girdim.2 kadın ve ben.1 hafta geçmiş ama hala kanama var bende.Adet kanaması değil böyle içim tuhaf oluyo hissediyorum ki kan geliyo biraz geliyo.

Nedeni ne ola bilir sizce durduk yere kan gelmesinin

Ben mikrop kapmışım zannediyorum doğru mu ?

Bilenler yardım etsin lütfen

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Oyuncak kullanmadınızsa imkansız , kullandınızsa çeperde aşınma olmuştur. Ancak kanamaların mikropla alakası olmaz . Zaten ortada aşılayıcı bir şey de yok . Ya da bildiğin adet kanaması artıklarıdır.

Biraz suçluluk duygusu da var gibi . Bu olayı kendin isteyerek yaptınsa suçluluk duyacak bir tarafı yok, bu da 5 tarzdan biri tıbba göre.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Büyük ihtimalle zorlamışsınız vibratör kullanırken vibratörde sivri olan bir yer varsa ve kesilme olduysa hissetmemiş olabilirsin o zevk anında..

0|0
    0|0
  • delinin biri kuyuya bir vibratör atmış,40 akıllı çözememiş neden kanadığını

0|0
    0|0
  • diyorum sana hep benden başkasına gitme diye yokk buseferde hwatun bulmuş madem öyle 4 leseydikya olayı

0|0
    0|0
  • ne yaptınız neyle zorladınız da öyle kan durmayacak

0|0
    0|0
  • neler yaptıysanız sana iyi yaslamışlar.

0|0
    0|0
  • aidsli kadından mikrop kapmışındır ayrıca erkekler varken neden lezbıyen ilişki anlamıs deılım

0|0
    0|0
  • vibratörmü kullandınız

0|0
    0|0
    • Evet

• Doktora mı gitmem lazım?

• gitsen iyi olur, çünkü hasar görmüş yer mikrop kapabilir, sonucu daha kötü olabilir.

• Vibratör filan kullandınız mı?

0|0
    0|0
    • Evet

• Hayır

• Şimdi çıkmam lazım.Gelince görüşelim istersen.

• ya kızlığın bozulsa bir anlık kanama olur biter bir hafta süren kanama regl olsan 3-4 gün sürer dimi o zevk le anüsünü felan yırtmış olmasınlar wajinaya bir şey girmediğinden eminmisin

0|0
    0|0
    • Bakire değilim zaten

• anladım o anki zevkle içine kalın bişe sokmuş olmasınlar o kadınlar senide çıtır bulup saldırdılar bence olabilirmi aklıma bişe geldi komşu kızı benim laptoptan msn e girmiş kız arkadaşıda şunu yazmış teneke kola kutusunu içine sokmuş duvarları yırtılıp kanamış tabi şaşırmıştım kız daha 13-14 yaşındaydı

Kızlar Ne Diyor 2

• zorlama oldu sanırım çok acımıştır

0|0
    0|0
    • Evet biraz öyle oldu pestilimi çıkardılar

• İlişki sırasında vajinal yırtılma olmuştur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...