Sevgilim bana güvenmiyor! Ne yapmam gerek yardım edin lütfen !!

3 yıllık bir ilişkim var, ailelerimiz biliyor birlikte olduğumuzu ...

ilk aylarımızda 2mizinde facebook vardı , bir arkadaşım fotorafına yorum yazdım, ve oraya eski sevgilimde yazdı ama bana konuşmuyordu... fakat benim sevgilim çok kıskanç, sınırlı biridir..bende sonra tahmin ettim eğer görürse eski sevgilimin yorum attığını belki kızar diye, sildim .. o sıra sevgilim benim hesabımdaymış.. ve bana diyor sen neden sildin? ne gizliyorsun benden... ? sen eski sevgilinle gizli gizli konusyorsun ..durumu anlattım yanlış anladığını söyledim sadece boşuna tatsızlık çıkmasın diye sildiğimi söyledim konu böyle kapandi ... ama her kavgamizda bana bunu yüzüme vurarak üste çikiyor .. aradan 3 yil geçti bana diyor güvenmiyorum sana aklima geldikçe sinirleniyorum unutamiyorum yalanlarini diyor ...hiç bir konuda güvenmiyorum sana diyor ama seni seviyorum diyorum :( bense aile'mi karşıma aldım onuun için, her zaman onu savundum ... hiç farkında değil bunların ... beni hep böyle uzuyor boş yere .. ama onu kaybetmek istemiyorum, onu çok seviyorum ... ben birşey yapmadım , ne yaptıysam onu kaybetme korkusundan ...seneye sözde nisan yapıcaaz ama güven yok , aramız hep soğuk , yardım edin lütfen .. ne yapmam gerek artık o benim peşimden koşsun, o korksun beni kaybetmekten ... ?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• işin zor... bu takıntısı gösteriyorki o da sana güvenmiyor... seni affedemiyorsa senı n yaptıklarına göremiyorsa buyuk bir körlük içinde... Aleni karşına alman senı için hata olmus.. çok iyi yüreklisin onun için yaptın ama.. hatalı bir davranış.. senın yapabileceğin şey konusmak olabilir... biraz eski güzel günlerinizden bahsedin.. ilklerinizden konusun... ona üzüldüğünü hissetir... onun yaptıklarını bazen taklıt et.. terk empati tek çare.. bu tür durumlarda... Allah hakkınızda hayırlısnı versin...

0|0
    0|0
    • Ne yaptiyssam olmadi , pesinden kosuyorum, birsey yapmadigim halde gönlunu almaya calisiyorum , anlamli sozler soyluyorum, olmuyor 1 gun iyi oluyoruz ertesi gün kötu, cok agladim oun karsiinda, bana diyor hemen aglamaya hazirsin , konusmaya calisiyorum , kisa kesiyor ya da yorgunum , isim var gibi cevaplar veriyor , konusamiyoruz bile ...

• Insallah canim tessekur ederim ...

• rica ederimmm .. iyi günler..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• sende o kadar üstüne düşme anlasın yaptığı yanlışı. Bu zamanda kaçan kovalanır yani pek yüz verme kuzum

0|0
    0|0
    • Bencede Üstüne Çok Düşme Sen ne Kadar Üstüne Düşersen Kendını Vaz Geçilmez sanar Kendını Agırdan Sat ama Güvende Ver karşı Güzel Anlamlı söz Kullan

• Ne yaptiysam olmadi , bazen tersledim, gerektiginde altan aldim, pesinden kostum ama olmadi , cok kirici sözler söluyor... 1 gun iyi oluyoruz , ertesi gun kucuk bir kavga cikiyor ve o mesele buyuyor eski defterler aciliyor... sanki onu aldatmissim gibi konusuyor bana ... :(

• her zaman guzel ve anlamli sozler soyluyorum , ona cok deger verdigimi gosteriyorum , manevi degeri olan seyler hediye ediyorum ama olmuyor !

Yükleniyor...