Kapat

Psikolojim çok bozuk , yardım edin lütfen :((

Ben 5-6 yaşındayken 15-16 yaşında bir şerfsizin tacizine maruz kaldım..

O yaşlarda zar zor hatırlıyorum , uzaktan bir akrabamız dı bize gidip gelirdi , hatırladığım kadarı ile habire okuşuyordu beni kimse olmadığı zamanlar da , annem de farkında değildi belki bana sahip çıkması için onun yanında bırakırdı.

Hatırladığım kadarı ile birgün beni kanepede uzatmış bacaklarımı ayırmış parmağını vajinama sokmuştu , bana " acıyormu " deyince ( elime de bir çikolata vermişti ben onunla uğraşıyordum ) tüm beynimi vajinama verdiğimi hatırlıyorum ve o anda vajinamda bişey olduğunu hissettim o hayvanın parmağıydı :( " hayır acımıyor " dedim..

Şimdi kızlık zarım gitmiş mi onu bilmiyorum açtığımda küçücük bir delik var , serce parmağım bile girmeyecek kadar küçük kızlık zarım gitmiş midir :(

link böyle açık değil mesela , gözükmüyor zorla vajina içine bakıyorum çok küçük deliği , doktora gitmeye de çekindim :(

Allah onun belasını versin psikilojim alt üst oldu , evlenemedim erkeklerden tiksinir oldum , hiçbir erkekler bişiyler yaşayamadım , midem bulanıyor erkeklerden.

Güvenemez oldum kimseye :(

Sorum şu kızlık zarım duruyor mudur , parmakla bozulur mu yani ?

Birde ben bu psikolojiyi nasıl atlatıcam ? :(

Malum erkekler cinsellik istiyor cinsellik konuşmak istiyor ama ben yapamıyorum , evlenirsem ve bu durumum değişme nolucak eşim benden soğuyucak diye korkuyorum :(

0|1
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar Arkadaşım.

Çocukken yaşadığınız o olay hayatınızın bu zamanına kadar psikolojik olarak sizi etkilemiş ve böyle de devam ediyor görünüyor. Konuyla ilgili yapmanız gereken şeyler belli fakat genel bir bilgi vermek isterim size.

Vajina içerisinde olan kızlık zarı kağıt peçete kadar ince ve çabuk zarar gören bir zar değildir. Esneme ve sertliğin o yaşlarda çok fazla olduğu söylenir(araştırmadım). Parmakla bozulabilecek bir şey değildir ki bazı vajinalarda kızlık zarı yırtıldığında (ki o yaşlarda) kan revan olacak kadar kan çıkması gerekiyor.

Bu olumsuz psikolojiyi üzerinizden psikolojik bir destek alarak rahatça atabilirsiniz, ekstra olarak jinekoloğa gidebilirsiniz ki zaten bu bölümde çalışan tüm doktorlar sizlerin bu tür sorunları için yıllarca okuyup eğitim alıyorlar...

Diğer bir taraftan üstünüzdeki suçluluk psikolojisini atmalısınız. Şöyle diyebilirim. Yıllarca ters ilişkiye girip bakireyim diye dolaşan kızlar var, evlenene kadar her haltı yiyip evlenmeden önce ameliyatla kız olanlar var, buna keza saf bir erkekle adet günü beraber olup beni sen bozdun diye kansızlık yapan kızlar var vs.

Bunlara ve geçmişinize bakarsak bedenen ve ruhen zaten bakire bir bayansınız, bu devirde de gerçekten öylesi önemli :) :)

Hastaneye ve psikoloğa uğramayı unutmayın :)

Teşekkürler...

0|0
    0|0
    • Ayrintili yorumun icin tsk ederim arkadasim , o zaman acı cektigimi hatirlamiyorum ama simdi parmağim girmiyor aciyor yani girerken ' yani kizligim gitseydi aci falan hissetmezdim degil mi ?

Ben bedenen ve ruhen ztn bakireyim ama bunu evlenecegim kisi anlamazsa inanmazsa bana diye korkuyorum. Var sayalim kizlik zarim gitmis esim inanirmi buna :( intihar ederim oyle bisey olursa :/

• Kızlığınız gitmiş olsaydı pek acı hissetmezdiniz. Kızlığınız eğer yerinde duruyorsa parmağınızla oynamaya başladığınız anda bile acıyla geri kaçarsınız zaten (korku ve esneklikten dolayı)

Böyle bir durumda siz arada kalmamanız için jinekoloğa görünmelisiniz, gerekli kontrolleri yaptıktan sonra zaten en sağlıklı bilgiyi verecektir size :)

Ne yüz kızartan şeyler yapan kişiler var, bunun için intihara gerek yok, gerçekten. Sadece kendinize güvenin ve inanın, gerisi gelecektir :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 24

• yaşadığın gerçekten büyük bir travma. aklından hiç çıkmaması ise olayın vahametini, seni nasıl etkilediğini gözler önüne seriyor. arkadaşlara katılıyorum kendini kötü hissediyorsan erkeklere karşı ilgin yoksa onları potansiyel ahlak yoksunu insanlar olarak görüyorsan bence de psikolojik destek al. bence buna ihtiyacın var. çünkü bir yerde karşına iyi insanlar çıkacaktır hep kötülerle karşılaşacaksın diye bir kural yok. ayrıca evlendikten sonra bu kötü olayı hatırlamaman açısından da bu yardıma ihtiyacın var gibi. çünkü baksana olayın üstünden yılları geçmesine rağmen hala bilinçaltında yer edip seni rahatsız edebiliyor.

yaşadığın olay gerçekten çok acı. umarım bu travmayı kısa sürede atlatırsın. en kısa sürede eski sağlığına kavuşabilmen dileğiyle. ben de dua edicem senin için.

0|0
    0|0
    • Tşk ederim Allah razi olsun . bikac kisiyi sevdim ama erkekler cinsellik konusmak isteyince kotu bisiy oldugunu saniyorum bilinc altima oyle yerlesmis :(

Bide su kizlik meselesi ya yoksa bekaretim kim inanir bana kime ne anlatabilirm tum erkekler yalan soyledigimi sanir , halbuki su yasima kadar kimseyle opusemedim bile :(

Parmagim girmiyor aciyor acaba bakirelik olmasa aci olur mu ?

• ben o konularla ilgili net bir şey söyleyemem. bilgim yok çünkü tek yardımım dua olabilir size ve bunu da yapacağım içtenlikle. allah hepimizden razı olsun.

• geçmiş olsun öncelikle.

erkekler bakireliğe önem verir ama her haltıda yerler. bu sadece bazılarınca sözde kalıyor.

bakirelik kısmen önemli. seven insan buna öenm vermez. böyle adamlara yapacak şey çokta neyse...

daha sonr adetylı bir açıklama yazarım...

2|0
    0|1
  • Ne yapman gerektiğini konuşmak lazım karşılıklı.Müsait olduğunda haver verirsen buradan destek olmaya çalşırım.

0|0
    0|0
  • Bence kizlik olayini bu kadar kafaya takma. Hayat bir zardan ibaret değil. Zarin olmasa bile, seninle ilişkiye girecek olan kişi zaten darligindan kimseyle ilişkiye girmediğini anlayacaktır. Bunu evleneceğin kişiye anlatirsin evlenmeden once. seni bu yüzden terkedecekse ve inanmayacaksa, varsin gitsin. Seni bir zar için önemseyen insandan zaten sana koca da olmaz! bunu asla aklindan cikartma.

2|0
    0|1
    • Haklısın hep bu yuzden cekindim kactim erkeklerden kimsye anlaymadim. Ama haklisin

• Sonucta hepimiz insanız. Bizim penisimizde, sizin de vajinanızda sayaç yok yani ki saysınlar kaç kere girilmiş çıkılmış falan diye. Herkes bağnazlığa takılırsa, kimse evlenemez o zaman. Onemli olan ilişkiden sonra bu sadakati koruyabilmek. Ama bunu koruyamayanların bile geçerli sebepleri olduğuna inanıyorum.

• en iyisi bir doktor ve psikolok sana yardımcı olur benim btanıdığım birinede bundan daha ilerisi olmuştu o atlattı ve evlendi şimdi

0|0
    0|0
    • Psikoloğa gitmeye çekiniyorum ilaç falan veririse ailem bu ne kullanıyorsun der açıklama yapamam ki :(

• önce kadın doğumcuya git sonucu öğren eğer durum normalse zaten bir nebze psikolojin düzelir psikolokta hemen öyle ilaç vereceğini düşünmüyorum

• Allah belanizi versin beyler 5.6 yaşında kizda zar mi olur kizi mi s.ikmeye calisiyonuz a.mina koyim abi bu ülkeden adam olmaz insanlarından da.!

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun oncelikle...

Umarim.atlatmani saglayabilirsin.cunku zir bir durum.

Kucuk bir delik varsa eger suphelenme cunku herkeste var o.

Resimdeki.gibi degilse rahat ol.

0|0
    0|0
  • ısım olsa alırdım senı okuyom ama yasında tam bana göreymıs tuh :(

1|1
    1|2
  • geçmiş olsun bence ilk olarak kızlık zarina baktirmak için kadın doğuma daha sonra da adam akıllı bir psikoloğa gitmelisiniz

0|0
    0|0
  • Parmakla bozulmuş olabilir. Bu psikoloji ile evlenemezsin ki, evlenince değişir mi diye soruyorsun. Hiç erkek arkadaşın oldu mu, şu an kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
    • Oldu tabiki de cinsel anlamda yaklastirmadim kendine

• Anlaşamadık başka sorunlar oldu

• Boşver sen bu ruh halinle evlenme bence...

• ÖNCE KENDİNE GÜVEN VE CESARETİNİ TOPLA sonrası gelecektir.

0|1
    0|1
  • sevdiğin adam seni bu sıkıntıdan kurtarır

0|0
    0|0
  • biyolojik kısmını bilemem ama psikolojik bir yardım kesinlikle al

0|0
    0|0
  • linkteki resim bakire mi degil mi ? hadi bakalim 10 puanlik sinav sorusu

0|0
    0|0
    • Buyuk ihtimalle degil bakire , yani benim oyle acik degil de bilemiycem

• korkmana gerek yok evlenincede açıklamasını eşine anlatırsan problem olucağını sanmıyorm

0|0
    0|0
  • canım doktora git muayene ol canım

0|1
    0|1
  • psikplojik yardım al derim

0|0
    0|0
  • mast yapıyormusun peki

0|0
    2|2
  • bozulmuştur psikoloji olarakta mast yapma başka yöntem ile yap

0|0
    0|0
  • kötü bir olaymıştı ama kendinle barış herkes öğle değil biliyorsun

0|0
    0|0
  • canım netten zar çeşitlerini görebilirsin o linkteki baya açık wajina zarı gözle de görebilirsin= link .şu linke bak ve umarım seninki esnek zardır yırtılmamıştır

0|0
    0|0
  • hastaneye gitmelisin asla çekincek bir durum olmaz doktor sana o güveni verir zaten hiç çekinme. o * da yüzüne vur bence bu durumu için rahatar

0|0
    0|0
  • kötü bir durummuş... piskoloğa gitmen önerimdir atlatman için ... vajinaya gelincede bozulmuş olabilir ... kendin anlayamassın cok fazla ama kucukken bır acı hatırlıyomusun

0|1
    0|1
    • Hayir aci cekmedim belkide tam icine sokmamisti bilemiycem ' ama su an mast. Yaptigimds parmagimi sokamiyorum aciyor cunku

• Ailemin durumu iyi ztn calismiyorum ben ama babam izin vermedigi icin calismiyorum. İhtiyacimiz yok , ailem evlenmem icin zorlamiyor beni istersen hic evlenme evin paran var diyor. Ben sadece anne olmak istiyorum :(

• evlatlık edın :)

• büyük ihtimale bozulmaamıştr amam için raha edecese bır uzmana görün psiklojık destek all

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• benden buyuksunuz ama bazı düşüncelerinize cok katılıyorum lakin sende cok karamsar olma derim arkadaşım

0|1
    0|1
  • Evlenme bencede çok üzüldüm. :(

0|1
    0|3
    • Napıcağımı bilmiyorum :( tiksiniyorum erkeklerden :(

30 yaşımdayım çok güzel bir kızım o kadar çok kısmetim çıktı ki anlatamam ama ben yapamıyorum evlenemiyorum herkes neden evlenmiyorsun diyor , ne diyim kimseye anlatmadım bu olayı :(

• Zaten Turk toplumu milletin ozel durumuna basini sokmaya cok meraklidir.Bence psikiyatr destek lazım size. :(

• neden evlenmesin sende fırsattan nemalanma çabasına girmiş gibi? lezmiisn! neden evlenmesin onun da hakkı değilmi çocuk sahibi olmak aile kurmak hiç bir şey yok kızlık zarıda bozulmamıştır bir şerefsiz öyle yaptı diye neden kendini mahetsin ki ?

• Nasıl bir hayvanmış bunu yapan.. Bence kızlık zarın yırtılmamış çünkü kan falan görsen çocukdun telaşlanıp annene söyleyebilirdin.

Evlenmek amaçlı biriyle görüştüğünde bunu tüm samimiyetinle anlat ona kesinlikle.Anlayış göstermesi şart hatta birlikte terapiye gidin.

Çok zor durum Allah yardımcın olsun o hayvanın da belasını versin..

Hala görüyor musun o akrabanı?

0|1
    0|1
    • O zamanlar annemin beni doktora goturdugunu hatirliyorun ama kan falan gormedim , neden nicin doktora goturdugunude bilmiyorum zor hatirliyorum cok kucuktum. Evt goruyorum ama kucuklukten kalma bir nefret var icimde konusmuyorum hic onunla arada karsilasiyoruz kardeslerimle arkadas evli . hatta kizini babam erkek kardesime gelin getirdi :( ben bunu evlenecegim kisiye anlatsam inanmaz ki yalan soyledigimi sanir , keske oyle anlayislo biri ciksa karsima benim sucum olmadigini bilip kabul etse beni

• Öyle biri çıksa kabul etseymiş :)

Öyle biri çıksa kabul etse, sen kabul etmezsin ki o adamı!

• Şimdiden bunu düşünüp üzülme.İnşallah karşına düzgün bir adam çıkar.

Annene sorsan söylemez mi neden doktora gittiğinizi?

Yada anlatsan şimdi olanları?

• canım bunun bir sonu olması lazım. evlilik illa cinsellik değil ki,cinsellikte kötü birşey değil sonunda kucagına bır bebek alıyosun o senden bır parça.. anne olucaksın daha :) lütfen boyle düşünme . bır bayan doktora gıt ( erkeklerden tıksınızyorum dediğin için ) yaşadıklarını paylaş bı kontrol edermısınız deyınce emınım alacagın sonuc ıyı ve ya kötü kafanda kurduklarından net olacak. lütfen bunları yap bitanem

0|1
    0|1
    • Gitmeyi dusunuyorum tsk ederim :( dua edin bana lutfen bekaretim gitmemis olsun :(

• Amin.. Evlimisinin sen ?

• hayır canım malesef :)

Yükleniyor...