Nişanlım boşaldığı süre normal mi ? artı ben neden ondan önce boşalıyorum anlamadım

Benim nişanlım geç boşalan biri bunu sürtünerek ilişkiye girdiğimizde farkettim bilmiyorum tam manasıyla bir birleşme olmadğı için sadece tahmin yürütüyorum

ortalama bir ilişki ne kadar sürer biz öpüşme vs flan derken yarım saat 45 dk oluyor (belki de daha fazla) sonra ancak boşalıyor ben yarım saat içinde hemen boşalıyorum artık dayanımıyorum iki üç gel git yapıp sürtündü mü hemen oluyo ben boşalıyorum ama, o sonra ki kalan dk larda onun boşalmasını bekliyorum doğal olarak biraz isteksiz oluyorum Bu süre nasıl yani bu nişanlımdaki erken boşalma değildir tahminim =?

bu durumda oral ister mi onu bile bilmiyorum çünkü her erkek istemezmiş doğru mu ben de ona yapmıcam o da bana yapmıcak

toplamda 3 soru falan oldu galiba ;)))

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• kadının daha önce boşalması makbül zaten, başkalarının dediğine bakma kendin zevk alıp tatmin olduysan o süre iyidir

1|0
    0|0
    • öylee mi gerçekten bimyorum tam onun boşalacağ sıralar ben isteksiz kalıyorum ama, neyse

• tabi, kadın geç orgazm olur kadını doyurmak zordur, eğer erkek kadını boşalmadan önce doyurduysa tamam

Erkekler Ne Diyor 10

• 3. sorudan başlıyım kızım oral olmadan olmaz önce bir dillemeli yumuşatmalı hobaa güm cat vajinayı harı duman etmemeli.

2. soru ortalama bir ilişki 30dk sürer daha fazlası zarar tabi erkeğin libidosuna bağlı olarakda arada süre olmadan da 2. bosalmayı gerçeklestirebilir. (Erkek tarafında libidoya baglıdır mesela bir gün 2 kere bosalabilirsiniz isteğiniz fazladır diğer günlerde mesela bir kere boşalırsınız 2. boşalmaya kalktıgınızda şeyinizin acısında duramazsınız.)

1. soru ise nişanlının durumu iyi boşalma süreside mükemmel bence kendini biraz daha tutmalısın boşalmayı aklından cıkar başka bişeyler düşünmeye çalış. Böylelikle süreyi uzatabilirsin.

0|0
    0|0
  • Normal değil

0|0
    0|1
    • nedn

• anladım tamam teşekkür ederim

• Rica ederim

• normal cokta anormal degil

0|0
    0|0
    • gerçek olan ilişkidmi bu kadar sürer

• hımm anladım onu evlenince göreceğiz artk

• Bende de nisanlına benzer bir durum var..

genelde kızlar sasırıyor ben bosaldım falan diyorlar ama benimde 30 dakikada ilki anca geliyor

0|0
    0|0
  • bu senin acında iyi bir durum, ayrıca kızlar üst üste oragzmı erkeğe gore daha kolay yasarlar kendini 2.orgazma hazırlamalısın,

1|0
    0|0
    • benim 2. orgazma geçmem için aradan biraz süre geçmesi lazım

• işde bu süre bir erkeği suresinden cok daha kısa olduğu için bunu senin yönlendirmen lazım her erkek yanındaki bayanı mutlu edebilmekden keyif alır sana bunu 2 defa yaşatması demek onun için buyuk mutluluk olacakdır

• düşünmeyle alakalı kendini şartlandırma ile tamamen..sevgiline söyle bu süreyi kısaltsın :D

0|0
    0|0
  • sık sık masturbasyon yapıyorsa geç boşalırrr..sana gelınce oragzm oluyumu yoksa sadec boşalıslıp ıslanıyunmu

0|0
    0|0
    • valla onu bende anlamadım ıslanıp boşalıyorda olabilirm

eee ona bakarsan bende sk mast yaparım ben niye ondan önce boşalıyorum

• aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor

• ne oldu

• Sürtünme ile kendini kontrol edebilir uzatabildiği kadar uzatmak istiyordur ama ilişkide aynı başarıyı gösteremez. İçerde olmakla dışarda olmak çok farklı, dert etme.

0|1
    0|0
    • hmmm uzatıyor yani ama normal ilişki olsa hemen girer boşalabilir de yani bilimyorum ki geç mi yi erken mi iyi ;)

• Ne geç ne erken ikinizin dorukta bitirdiği nokta ideal bence.

Girmesi ile çıkması bir bile olabilir :D

• tamam o zaman ;)

• sürtünmeyle tam birleşme farklı olur birleşmede bu durum devam ederse varklı yollarla onu boşalmaya yaklaştır sonrabirlikte olun

0|0
    0|0
    • yani geç mi boşalıyor

• yaparsın neden aolmasın hemnişanlını daha iyi hissedersin hemde onuda daha çabuk boşalta bilirsin

• tamam bakalım duruma göre yaparız sağol teşekkür ederim ;)

• yatakta yapacaklarınızı bu sekılde sınırlandırıp ben sana yapmıycam sende bana yapma şeklinde bır bırınızı şartlarsanız seks hayatınız fazla uzun surmez sınır koymayın kendınıze ıcınızden geldığı gıbı rahat olun

0|0
    0|0
    • yok yok sınır koymak değil acaba dedim hani ister mi çünkü her erkek istemez diye biliyorum

• hmm inş orta bir nokta bulunur

• bulursubuz merak etme

Kızlar Ne Diyor 2

• normal. sn bir yelten oral yapmaya istemezse seni kendine çekip öper zaten istersede başından bastırır

0|0
    0|0
    • oralı ben istemiyorum canım ya bilmiyorum videolarda bakıyorum hoşuma gitmyor daha hiç yapmadım evlenince yapsam bile sanki yapamazmışım gibi geliyor

• Doktora gitmenizi öneririm.

0|0
    1|2
Yükleniyor...