Mantıklı mı sizce nasıl?

sevgilim bana kızlık zarı olan birinin mastürbasyon yaparken son anda titreyerek boşalamadığını söylüyor doğrumu sizce yani çok su gelmediğini gerçek mi

Güncellemeler:
cevap veren herkese çok teşekkürler :)

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• sevgiline ergen oldugunu bu işlerden anlamadığını bilmediği seyler hakkında konusmaması gerektiğini söyle.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bunu gerçekten merak ediyor musun?

0|0
    1|2
    • evet... Çünkü ben titriyor um :s

• Hayir sacmalamis seninki azmi geliyor..?

0|0
    1|0
  • sevgılın bu ayrıntıyı nerden bılıyo daha önceden bayanmıymıs

1|0
    1|0
  • kusura bakmada sevgilin mal'ın en önde bayrak tutanı bilmiyorsan idda etme bari dimi aq

0|0
    1|0
  • çok saçmalamış

0|0
    1|1
  • Senin sevgilin birşey bilmiyor.

0|0
    1|0
  • derki titreyerek boşalman için kızlık zarını alayım der canım rahat titreyerek bol der seni düşünür

0|0
    1|0
  • hayır gerçek değil bence

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• ergenliğin cehaletle buluştuğu an.

2|0
    0|1
  • öyle birşey yok kendimden biliyorum

0|0
    0|0
  • öyle bişey yok canım boşalmak aynıdır her şekilde ama tabi şu fark var içinde penis olarak boşalmak mast dan daha çok zevk veriyor ama mast da az zevk vermiyor o yüzden bu tür söylentilere kafanı takma sen bildiğin yoldan devam...

1|0
    0|0
  • Yalan sölüyo ben bakireyim ve mast yaptımda seks yapmış kadar zevk alıp titreyerek orgasm oluyorum tabi okadar çok sperm gibi bişey gelmiyo

1|0
    0|0
    • Ne kadar sıklıkla 52 çekiyorsun?

• Yani tahmin edebiliyorum :D

• tahmınle olmaz bu ısler bre zındık emın ol ıkısı arasında daglar kadar fark var hele bırde gercegının tadına vardıracak kısıyı bulursan bır daha mast yapmazsın bı daha yemedıgın seyler hakkında fıkır beyan etme emı kuzum :)

Yükleniyor...