Allah ile aldatmak hakkında ne düşünüyosunuz?

Ezan okunduğunda uzanıyosak doğrulan,mezarlık önünden geçiyosak müziği kapatan insanlarız,adamlar Selamın Aleyküm,İnşallah,Hamdolsun diyerek hırsızlık yapıp fakir fukaranın hakkını yiyolar hemde cidden çok ama çok büyük paralar,daha neler çıkıcak neler duyucaz bakalım,dini bir kimse değilim işin siyasi boyutuda beni çok fazla ilgilendirmiyo,ben sadece bugün zar zor karnını doyurmaya çalışan,tek derdi çocuklarımı nasıl okuturum derdinde olan insanlarımıza üzülüyorum Ve bu soygun bu talan Allah diyerek yapılıyor,malesef bizim insanlarımızı din ile afyonlamak çok kolay,bir zamanlar kaybeden takımları destekleyen insanlardık biz ne oldu bize?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şu son zamanlarda heryerin ana konusu bu . Arkadaş sizler böyle yaptıkça bu kaos sona ermez daha çok büyür . Demokrasi savunucusu insanlarsınız o zaman kaosu büyüteceğinize sizlere tanınan demokratik hakkımız olan oy kullanmada herkez hür iradesiyle oyunu kullanır sonucuna göre hükümet devam eder veya değişir . Hakkımızda hayrlısı olsun . Böyle ses çıkarmazsak ne olur nereye kadar böyle gider demeyin . Gezi parkı olaylarında herkez sokaklara döküldü herkez canla başla didinde sonunda ne oldu 19 yaşında bir genç sokak arasında neredeyse faili meçhuldenecek kadar karışık bir olayla hayata gözlerine yumdu. Bu çocuğun ölmesindeki en büyük sebep onu bu kaosa sürükleyen maşa sisteminin öncüleridir !

1|0
    0|0
    • iyide zaten oy vermiyorum bunlara napiyim sandığamı zıçıyim!

1 kişi kazansak bir kişinin gözü açılsa kar sayıyorum

• Birazda olayları sadece medyadan güncel takip ederek kestirip atmayın . Gerçekten gelen bir savaş bir iç çekişme söz konusu . Bunlarıda göz önüne alarak hareket etmemiz gerekir bence.Herneyse yaşça büyüğümsün sana yol göstermek benim haddime değil . Bu güzel tartışma için teşekkür ederim gecen iyi olsun :)

Kızlar Ne Diyor 3

• (Münâfıklar), “Allah’a ve peygambere inandık ve itaat ettik” derler. Sonra da onların bir kısmı bunun ardından yüz çevirirler. Halbuki onlar inanmış değillerdir. ( Nur Suresi )

Yüce Allah ancak kalpleri bilir. Münafıklık yapanları da güzel Allah'ım azap çektireceğini zaten bildiriyor ayetinde. O yüzden bizler kendimize bakalım. Allah asla mazlumun ahını zalimde bırakmaz.

0|0
    0|0
  • gayet iyi özetlemişin durumu üstüne ekleyecek birşey bulamadım.

0|0
    0|0
  • Soruna 5 yıldızı verdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaşım bu iki günlük mevzu değil ki.

adamlar geldiği günden beri hedefleri doğrultusunda ilerliyor.

ben 2005 te görmüştüm şahsen. dinlemeye görüntüye filan gerek yokki.

geniş açıdan bakarsan zaten her şeyleri ortada.

dinin, milliyetçiliğin ve atatürkçülüğün arkasına sığınılan siyasetin Allah belasını versin.

1|0
    0|0
  • bu soruna binayen kafasını kapatıp sokağa fırlayanlarında müslüman gibi lanse edilmesi ve onların müslüman olduklarından böyle olduğunu söylemeleri. birileri bir şeyleri kullanıyorlar ama onlar gerçek müslümanlara zarar veriyorlar. bunun hesabı mutlaka sorulacaktır. kafayı kapatmakla da sadece Allah demekle müslüman olunmaz. insan islamı yaşamalıdır sağlam bir müslüman olabilsin...

0|0
    0|0
  • din istismarcılarına Allah firsat vermesin.

0|0
    0|0
  • Bunlar müslüman hırsız yetim hakkını yemeden önce bismillah çekerler

0|0
    0|0
  • O çakallar Allah'ın olmadığını hepimizden iyi biliyor.

0|0
    1|0
  • bişey düşünmüyoz

0|0
    0|0
Yükleniyor...