Tecrübesiz bakire mi yoksa cinsellikte tecrübeliyle mi evlenmek istersiniz?

ben bile bir kız olarak bakire diyorum. başkasını dokunduğu, heryerini yalayıp öptüğü, onun penisini ağzına alan bir kadınla erkek olsam evlenmem. çocuklarımın annesi yapmam. öyle birinin anneniz olacağını düşünün. tecrübenin abartıldığını düşünüyorum herkes annesinin karnında ilk doğduğunda tecrübeli değildi herkes bir zamanlar tecrübesizdi. tecrübenin zamanla kazanılacağını düşünüyorum. önemli olan sevgi, anlayıışlı , istekli arzulu olmak.. şunuda söyleyeyim şimdi gelip bakire ama anal seks yapanlar var demeyin. bakire derken hiç birşey yapmamış kızdan bahsediyorum. bu benim görüşüm sizin görüşünüzede saygı duyarım herkesin kendi seçimi.

1|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• tecrübesiz vede bakire olması çok daha iyi olur .tecrübe olması çok önemli değil .o özel an geldiğinde ben yavaş ve zevk alarak sevişmek isterim her zaman .zaten benimde hiç ilişkim olmadı desem yalan söylemiş olmam .bunun için sevişirken tecrübeye gerek yok sadece seks ten nasıl zevk almak gerekir zevk sahibi olmak gerekli .

1|0
    0|0
  • yani tercih herkesin sıfır eldeymemiş olan da bakire olan temiz mi o haltları gene yiyiyor neymiş kızlık zarı yerindeymiş işte o zar adamın kafasında olacak bacak arasında olunca bir boka yaramıyor adam anal yapar oral yapar her boku yer sonra pürü pak gibi satar kendini sana zor işler zor

0|1
    0|0
  • sanki bu soruda kıskançlık seziyor gibiyim...

1|0
    3|2
    • yanılıyorsun. kıskançlık duyuyacak birşey yok istersem bende beraber olurum biriyle özgür bir insanım bu benim kararıma kalmışbi durum.

• valla ne diyeyim Redline böyle konuştukça kendimden şüphe etmeye başladım hani siz bayansız erkek olarak onun söyledikleri daha çok koyuyor insana

• bence o saçmalıyor. adam olmak seks yapmak değil. seks yapınca kaliteniz artmıyo.

• tecrübesiz olsun hızlandırılmış kurs veririm ben ona.

1|0
    0|0
    • bencede en doğrusu. elin adamının öğretmesinden iyidir. hem kendin nelerden zevk alıyorsan onada bunları öğretirsin . daha uyumlu olur

• Tecrübe istesek sosyal evden alırız. Biz şerefli insanlarınız . karıştırma lütfen.

2|0
    0|0
  • tecrübe derken hiç yaşamamış ama anlayan olur benim tercihim hiç yaşamamış olan diyorum

1|0
    0|0
  • tecrübeli her zaman iyidir:)

0|0
    0|0
  • tabiki varsa saf temiz bakire olanı ile

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tamamen aynı fikirdeym arkadaşm tecrübe dedikleri şey namuzsuzluk bence başka bşy değil midesi jkaldırana da erkek demem

1|1
    0|0
  • Tecrübe denen şeyin adı zina. Yani haram...Olmaz olsun

1|1
    0|0
    • aynen doğru zmanda istediğin gib yaşayacaksın zaten. ne bu acele. ne bu özentilik. akılları değil çükleri çalışıyo bunların

• tüm erkek şimdi bakire bayan diyor ama ilk bakire kızıyla ilşkiye grmek istiyor bakire olan kız sayısı çok çok azaldı bu devrde zor artık bundan 20 yıl sonra bakirenin ne oldugunu bilmeycekler bence ...

1|2
    0|0
    • çok haklısın. bakire olsa bile anal ya da oral seks yapıyorlar

• evet bu kadınlar mı anne olacak. şimdi nefsine hakim olamayn evlenincede olamaz. nefsine göre hareket eden o zaman da öyle yapar

• aynen katılıyorum sana

Yükleniyor...