Bakire olmayan bir kızla evlenir misiniz

sorum açık kız güzel ve komik dırdırsız da alır mısınız

0|1
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• Ben anlaşıyorsam seviyorsam hiç tereddüt etmeden evlenirdim ..zaten sen bakma erkeklerin yazdığına çoğu bakire olmayan hatunlarla evlenecek...

5|1
    2|3
    • Redline07 hakikaten evlenir misin ya başkasının dokunduğu ellediği bir bayanla?

• Öyle olmadığından adım gibi emin olsam da sen öyle diyorsan öyle olsun...

• İş durumundan dolayı evlenemiyorum ha başkasıyla parayla birlikte olurdum şu anda da olurum o kadar da aciz bir erkek değilim ;) Ama bir kızın günahına giremem ya toprağın altına gideceğiz.

Erkekler Ne Diyor 24

• İnsan insanı anladı, anlamasına da...Çıkarı ağır bastığında Anlamazlıktan geldi Bencilik hakim oldu sevgi saygı yok oldu insanlık öldü

0|0
    0|0
  • evlenirim neden olmasın .ama bakire olmadığı için şımarık olmamalı .bakire olmadığına çok iyi bir durum gibi bana yaklaşmamalı .bir ilişkisi olduğu için pişamnlık duymalı .deseki bana ben bakire değilim ilişki yaşadım .bole bir ilişki olmamalı idi ...bende seviyorsan vede mutlu olacağımıza inanıyorsam evlenirim

0|0
    0|1
  • kafalar uyustuktan sonra gözüme de hitap ediyosa neden olmasın

0|0
    0|0
  • bu söylediklerin hayal ürünümü yoksa gerçekmi var mıöyle bir model cidden yaa güzel komik ve dırdırsız yok ya şaka yapıyor olmalısın sen :D varsa cidden aha ben buradayım ve bekliyorum :D

0|1
    0|0
  • ben alamam aşık olup alsam dahi daha sonra sorun olur eminim

0|0
    0|0
  • seviyorsam sorun yoktur

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmuyum ama bakire olmadığını biliyorsam evlenmem.

1|0
    0|0
  • sen gelip benim içtiğim gazozun şişesinden içermisin.

0|0
    0|0
  • bende bakir değilim çok kullandırdım kendimi:)

0|0
    0|0
  • Seviyorsam ona güveniyorsan olur

0|0
    0|0
  • evlenip boşanmıssa olabilir

0|0
    0|0
  • ikinci el tlfon bile almıyorum

0|1
    3|0
  • Çok alanı olur üzülmesin . Ülke genişledi .

0|1
    6|4
  • büyük konuşmak istmem ama bir kız eğer bakire değilse ilerde sıkıntı çıkar ilk kiminle yatın gipisinden başlayıp uzar he kimi seviyosa sıkıntı yok diyo şahsen ben olsam koynuma * alıyomuş gipi hiseterim bütün erkek ler öyle hiseder saddece çoğu bunu gururuna yedirir ve susar ama kimisii susumaz ve aklında hep bir soru işareti kalır yani kısaça bakire değilsen bunu takmiçak erkek bul zaten daha sonra ayrıldığınızda bakarsın tekrar keyfine

1|0
    0|0
  • motor kaşar olmadıktan sonra neden olmasın bir hata etmiştir veya kandırılmıştır, öyle ahkam kesenler şunu bilmeliki günümüzde bazı kızlar ya diktiriyor ya da çin işi kızlık kullanıyor, öyle olsa nerreden anlıyacaksınki

0|0
    0|0
  • kurtlu baklanìn kör alıcısı olurmuş

0|0
    0|0
  • Lan yoğurtta bile buradan açınız yazıyor!

0|0
    1|0
  • ben bakirim evlenmem . ama bakir olmasan güvenir ve seversem evlenebilirdim. ama şuanki durumumda bakire bir kız hakediyorum gibime geliyor

1|0
    0|0
  • hayırben bakır bırıyım ve bakıre bırını hak ettıgımı dusunuyorum.

1|0
    0|0
    • Bakir olan erkekler zihniyetiniz bakir mi acaba ?

• bız burada manevı kısmı konusmuyoruz. Abazalıktan ölsem dahı senın gıbı bır seye elımı surmem

• alah yazdıysa bozsun , yanlız kız iyice araştırılmalı araştırıldeıktan sonra varılan sonuca göre hareket edilmeli

yoksa anal seks yapmıştır ama bakiredir onun için araştırma yapmak lazım

0|0
    3|1
  • Onmli olan sebgidir asktir hatalar olmus olblr

2|0
    0|2
  • ben bakirsem karşımdakide öyle olmalı aksi taktirde bu bana haksızlık gibi görürüm ben.

bunun şöyle bir riskide var ya eskiden yaşadığı biriyle cinsellik yaşayıpta benim yaşadığını sevmez ne olacak başkasına gidecek buda bir sıkıntı dimi ama ilki olursam brisi için ilki neyse en iyiside odur.

0|0
    0|0
  • Defol derdim güzelliğinden ölsem gebersem de

1|3
    3|2
  • Eğer bakir olmasaydım kabul ederdim ama şu anki durumda etmem.

1|3
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Biraksana ya kopegi bile olurlar.Su yasima kadar tek bir sey ogrendiysem o da sevenin hatasiz olanin kiymetinin bilinmedigi.

3|2
    0|3
  • Bakire olmayıp ta evlenen insanlar var

0|2
    1|3
    • kesinlikle doğru hatta bakire olmayanlar çok daha kolay koca buluyorlar çünkü erkekleri tanıyorlar..

• Katılıyorum size ama üzücü bir olay bence

• Evlenmezler. Evlenirim diyenlere bakma hepsi abazan.

2|5
    5|4
    • Adam olan evlenmez istisnai durumda ise nolur bilenmez

• yaaa yavrum abazalık diyorsun da benim birlikte olduğum kadınların sayısını duysan inan dudağın uçuklar... bilmeden yorum yapmayın lütfen

• bakirelik namus değil canım bunu artık öğrenin herkesin hatası olabilir keşke olmasa ama olur

Yükleniyor...