Erkeklerde de isteksizlik olur mu?

Erkek arkadaşımın yanında yaklaşık 10 gün kadar kaldım. öncesinde 20 gün görüşmemiştik. İlk 3 gün oldukça iyiydik fakat sonra her şey güzelken aramızda bir problem yokken cinsel anlamda isteksizlik başladı. kalan 1 hafta kanka gibi takıldık. Bunu onunla paylaştığımda tıpkı kızlarda olduğu gibi erkeklerde de zaman zaman isteksizlik dönemleri olduğunu, hormonal bir şey olduğunu söyledi. Doğru mu?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Siz ne sanıyorsunuz erkekleri yaaa aslında siz hatun milleti biz erkeklerden kat kat isteklisiniz erkek dediğin toplumun gazlamasıyla şişirilmiş balonlardan ibarettir... bir süre sonra aynen böyle söner...

1|1
    0|0
    • Tamamen katılıyorum

• kiminin 4 karsi var onlar nasil doyuruyo dördünü

• Sen doyduklarını nereden biliyorsun yarı aç yarı tok yaşıyorlar belki de ;) sen bir de onlara sor bakalım doyuyorlarmıymış ...

Erkekler Ne Diyor 9

• Var onda bişey ben hiç durmaz dim abazalikla alakası yok bu işin olması gereken bu bir erkek bir kızla kaliyo sa hele ki 10 gün en az hergün 3 saat yapması lazım tabi ardı ardına değil bir 10 dk yapar 15 dk mola bir 10 dk daha yapar öyle bişey var o çocukda bisey

0|0
    0|0
  • Kadın herzaman bakımlı olmak zorundadır. Kendini saldığı anda erkekte cinsel anlamda soğuma başlıyor. Kendini salma sabah kalkınca bile kendine bir çeki düzen var. Dağınık saç bile beni soğutuyor. Onda da böyle olmuş olabilir.

0|1
    0|0
  • valla yalan gibi soğumuş gibi senden dikkat et bu çocuğa

0|0
    0|0
  • Hayır. En azından bende olmuyor öyle birşey.

0|0
    0|0
  • Günahı ağır gelmiştir. Millet kurtulmaya çalışıyor sis yapmaya .

0|0
    1|0
  • benimki bir hafta kaldı son gün ben ilerde napıcam senle dedi sen düşün...

0|0
    0|0
  • İlişki derken o senin vajinana giriyor muydu? Yoksa sadece oral mı yapıyordunuz?

0|0
    0|0
    • tam bir ilişkiydi. giriyordu.

• evet ilk ilişkim

• Bence ilk 3 gün içinde onun enerjisi tükendi. O seninle buluşmadan önce mastürbasyon da yapmıştır.

• Olabilir. Her gün yapmayı beklemeyin zaten. Yorulmuştur depoluyordur adamcağız.

0|0
    0|0
  • o hormonlarda banada gönderin ya sokağa çıkıyorum o kızların kutuları kalçaları yürüyüşleri boyları her şeyleri beni çıldırtıyor azgınlığı mı giderecek bir ilaç varsa kullanacam artık o derece kız arkadaşlarım artık illallah ediyor . isteksizlikmiş nasıl bişeymiş o.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kötü olmuş ya en fazla 2 gün dururlar . Bi sıkıntısı vardı demek

0|0
    0|0
  • olur isteksizlik ama daha evli degilsin o yüzdede senin sevgilin

simdiden beli seni ilerde ihmail edecek basta beli oluyor isteklimi isteksizmi

evlenirsen ayda iki kere bile yapmaz sekse düsünsen bu adam sana göre degil tecrübem de söylüyom

0|1
    0|1
    • öyle her dakika yiyişelim demem ama 1 hafta olunca dikkatimi çekti yalnızca.

• daha önce hiç duymamıştımm var mıymış öyle bişeyyy , tüh üzüldüm şimdi :((((((

0|1
    0|0
Yükleniyor...