Genel eve lezbiyen gitse ne olur, kapıdan mı kovarlar?

Lezbiyen birinin en büyük sorunudur kendine partner bulamaması mutsuzdur. Lezbiyen Bir kızın genel eve gitmesi normal midir cinsellik ihtiyacını tatmin için? oradakiler buna nasıl tepki verirler?

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• pek zevk alacaklarını sanmam onlar bize alışmış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Biraz daha düzgün ve mantıklı bir soru sor diyip kovalar bence de. Abi bu ne ya ? Son günlerde sorulan sorular çığrından çıktı yemin ediyorum ki. Şimdi buraya MERAK EDİYOR SORUYOR diye savunma yapmayın gözünüzü seveyim. Lezbiyen birinin genel eve gitmesi ? Müslüman mahallesinde salyangoz satmak gibi birşey resmen. Aşağıda arkadaşlarında dediği gibi lezbiyen olsa idi eminim genel evde işi olmazdı o kişilerin. Bin düşün bir konuş.

0|0
    1|0
  • lezbiyen dediğin zaman erkeklerden hoşlanmayıp kendi cinsleri ile birliktelik yaşayan kişilere denir genelevindeki kadınlar lez ilişki yaşamak isteselerdi orda olmazlardı bence sen kıbrısa gitmeyi dene nigt clup lar var gay ve lezbiyenlere özel kafana göre çok rahat ulursun orda

0|0
    0|0
  • saklambaç oynarsınız beya:DDDDD

0|0
    0|0
  • yönetmelikte oradaki kadınlar erkekler için bulunuyorlar diye yazmıyor ama maalesef ihtiyacını karşılayamazdı orada, kapıdan dönerdi.

0|0
    0|0
  • Kanımca ve duyduğum kadarıyle söz konusu yerde Parayı basan düdüğü öttürür...başka bir şeyebakılmıyor. Lakin yine duyumlarıma göre bir lezbiyen Genel evdeki Kadın tiplerinden kesinlikle haz alamaz gibi...

0|0
    0|0
  • kapıdan girebilirsin git :D

0|0
    0|0
  • onuda kervana katarlar öyle sey mi olur yaa ..

0|0
    0|0
  • daha derin çabalara girerse daha hijyenik partnerler bulabilr o lezbiyen kız

0|0
    0|0
  • söylediğinde lafmı şimdi,erkekler bile ayagını kesti oradan ,pek kimse gitmiyor,bom boş,

söylediğin hiçde normal degil ,nette birsürü lezle sevişecek eskort bulabilirsin ,ikincisi yüzlerce partner arayan lez var facede veya bir sürü stede ,

0|0
    0|0
  • genel evdeki kadınlar zaten tercihini yapmıştır:-))

karşı cinsle birlikte oluyorlar. kendine lezbiyen arayan kızlar formlara yazarsa yalnız olmadıklarını anlarlar. talep olur yani

0|0
    0|0
  • Genel evin yerini bulup gidebilir mi ?

Etrafındaki adamların abuk subuk fantezileri depreşir...

Gitmesin bence

0|0
    0|0
  • sen şimdi taze hatunsundur senin gibisini boş çevirmek istemeyebilirler onlar için mühim olan para kazanmak ...

0|0
    0|0
  • Sana para verirler sanırım orda :)

0|0
    0|0
  • şişme kadın al

0|1
    0|0
  • içeri sokmazlar

0|0
    0|0
  • kızı kapatırlar bisexüel olur

0|0
    0|0
  • gitmesine gider bence ama hem sağlıklı olmaz

0|0
    0|0
  • evet kovarlar ehliyetin varsa bi sansın varr amaaa

0|0
    0|0
  • müşteri veli nimettir :)=

0|0
    0|0
  • iç savaş olabilir orda :D

0|0
    0|0
  • onlarla ilgili zaten cinsellik icin evler ver merak etme sen ...

0|0
    0|0
  • Hiç geneleve gitmedim ve de gitmem ama bence parayı basan düdüğü çalar.Ancak dikkat etmelisin bence, her ihtimale karşı.Tehlikeli yer olabilir oralar.

0|0
    0|0
  • zararlı çıkar bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• söyle söylim sana mantıken düşünürsen..ordakiler lez olsa genelevde olmazlardı...o yüzden sanırım biraz kaba bi şekilde o lezbiyeni kovarlar...

1|1
    0|0
  • ortam nasıldır bilememde onların kabul edeceğini sanmıyorum o ortamda sende tehlikede kalabilirsin gelenler senin müşteri olduğunu anlamazlar bence

0|0
    0|0
  • sen lezbiyenmisin canim?valla genel ev ne anlamadim ben yani tum lez kizlarin oldugu yermmi?

0|0
    0|0
  • kapıdan ceviriyorlar.

0|0
    0|0
  • dikkat et de seni de aralarına alıp kendi yollarına dahil etmesinler orda

0|0
    0|0
  • onu da zorla orda çalıştırmaya başlatmasınlarda :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...