Eşcinselliği neden bu kadar büyütüyorsunuz?

Ya anlamıyorum ben sizi isteyen istediğini yapar sizene.Cennete gitmek isten gitmek için uğraşır istemeyende yanaya razı olur açık,net.Neyin tartışmasını yapıyorsunuz yani.

Allah bile ibadet etmek konusunda herkesi özgür bırakmış.Bırakın dileyen dildiğini yapsın.Erkek becermeyi seviyor gidip erkek

becersin.Diğer erkek becerilmey seviyor bırakın becerilsin.

Kızların daha mı romantik olduğunu düşünüyor bırakın kızlarla öpüşsün.Kızlrın daha mı romantik olduğunu düşünüyor bırakın bir kızla evlensin.

Bizi ilgilendiren bir şey söz konusu değil herkes kendi günahınedena sorumlu bırakın ya.Bütün dünya eşcinsel olsun isterse.Herkes lezbiyen herkes gay.Sen adam gibi adam / gerçek bir kadınsan zaten doğru yoldan sapmazsın.Herkes kendini düşünsün başkasını düşününce zaten bir yere varamazsınız.Doğru söyleyen dokuz köyden kovulurmuş.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu bırakın yanmak isteyen yansın demişsin. Eşcinsel olanlar dinden mi çıkıyor neden yansın :P

Kimsenin karıştığı yok ki zaten sokakta eşcinsellere, anca burada saçma sapan laf atarlar. Ama sen de normal bir duruma indirgeme eşcinselliği, herkes escinsel olsa insan ırkının sonu gelir. Ürememiz gerekiyor ciciş. Eşcinsellik bu yüzden uzak durulması gereken bir durum. Ve toplum bunun normal olduğunu kabullenmemeli yaygınlaşmaması için.

Bilinç gerekli azizim bilinç, ne eşcinsel avına çıkmak doğru ne de bunun normal olduğunu savunmak!

0|0
    0|0
    • Normal olduğunu savunanan yok eşcinsellik anormal bir şey tabiki ama siz onlara karışsanoz bile yapmaya devam ederler.Hem bu artacak bir şey değil.Bir kadın gidip ben erkeklerden bıktım kadınlarla mı sevişicem diyecek? Ayrıca cehennemde yanma için dinden çıkmak gerekmiyor.Kur'an- a göre en büyük günahlardan birisidir eşcinsellik.Ters ilişki.

• Büyük günahlardan birini işleyen tövbe etmedikçe affolmuyor abicim sen ne anlatıyorsun ya sadece birazcık araştırsana.Zina yaptıysanız tövbe edin diyor Allah.Edilen tövbeleri kabul ediyor ama etmediysende yanıyorsun.Büyük günahlar ve küçük sevaplar vardır.Günhaların kat sayısı sevaptan çok daha küçük olmasına ramne işlediğin 1 tane büyük günah terazini ağırlaştırır.7 büyük günah var bunları işlememek lazım.

• Günahı affolmayan bir kişi cehenneme mi giriyor? Gözüm sen araştır bende biraz. Bir insanın cennete girmesi için hiç günahı olmaması gerektiğini mi sanıyorsun, büyük günah ve küçük sevap demişsin de adamın belki günahlarından daha büyük sevapları da olabilir? Sevapları daha fazlaysa cennete girer. Dini tartışmalara girmeyi sevmiyorum zaten, insanlar kırıcı oluyor din tartışırken...

Birinin cennete ya da cehenneme gideceğine karar vermek Tanrının ilmindedir, kimse şirk koşmasın.

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah ibadet konusunda herkesi özgür bırakmamış şunu dile getireyim

Dinde Zorlama yoktur. bu söz doğru ama yanlış anlaşılıyor din seçiminde zorlama yktur eğer ki müslüman dinini seçtiysen namaz kılma oruç tutma gibi zorunlulukların vardır.

Söylediklerine katılmadığımdan falan değil sadece bunu bilmeni istedim.Ve müslüman müslümanı uyarmalıdır tabi düzgün bir yolla tatlı dil ile :) iyi akşamlar

0|0
    0|0
    • Sen uyarsan bile düzelmek istemeyen insan düzelmez ki.Düzelecek biri olsa kendi günahını sevabını öğrenir bilirdi zaten..

• Tamam anladım ben snein dediğini haklısın..Güzel bir dille uyarmak gerekiyor ama ben sapkın birinin düzeleceğini sanmıyorum ya Lut kavmini bilmez misin Allah onlara bir çok elçi gönderdi ama hiçbiri doğru yola varmadı yani..Neyse biz yinede uyaralım..

• ona bakarsan peygamber efendimiz hep uyardı ama hep uymadılar bir ihtimal uyarsalar diye hep tebliğ etti onun gibi olamayız ama olmaya çalışabiliriz

• eşcinsellere bişi demiyorum ama

adam hem eşcinsel

hem abaza :DDd

onlara bol mother fakırlı şarkılar ithaf ediyorum

link

0|0
    0|0
  • eşcinsellere sözüm yok ama abazaları hiç çekilmiyor

0|0
    0|0
  • Altına imzamı atıyorum.

0|0
    0|0
  • ''Erkek becermeyi seviyor gidip erkek

becersin''

. Bunu başka nerde söyleyebilrsin sadece böyle saçma sapan sitelerde değilmi

böyle pislik düşüncelere sahip iğrenç yaratıklardan temizlemek lazım ülkeyi.

gidip erkek becerecekmişte bu normalmişte bunu söyleyen birde kız ya!

şunun url'sini kopyalayayımda ibreti alem belki link verrim arasıra

o beyinle yaşama

becerin becerin sende anal seks yap tamam

0|0
    0|0
    • Ya ne anal seksi manyak mısınız ya..Tövbe tövbe ben bunu nroaml diye söylemedim anormal ama bizim karışabileceğimiz bir şey değil diye söyledim isteyen istediğini yapar cidden...Normal değiller anormller ama sen bunu onların yüzüne vurunca bir şey değişecek mi hayır...O yüden boşa dil dökmeye gerek yok diyorum sne anlamadan dinlemedne saçma sapan yorumlar yapıyorsun.

• gerçekten ibreti alem bir soru sormuşsun Gerçekten türkiyenin durumunu daha güzel açıklayamazdın seni tebrik ediyorum suç sende değil kimsede değil

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu konulara açık olduğumuz taktirde

anlayışla karşıladığımız takdirde

bu tür cinsler artacaktır

Uyarmak gerekiyor

0|0
    0|0
    • Eşcinsellik artmıyor.Artmaz bu artacak bir şey değil.Sadece yeni yeni kendilerini göstermeye başladılar o kadar.Çok eski zamanlarda eşcinseller idam edilirdi.Ve günümüzdede özellikle Müslüman toplumlarda hala ayıplanıp dışlanıyorlar ve bu yüzdne kendilerini gözliyorlar.Tabi günümüze kadar artık eşcinseller kendilerini saklamıyolar.Aksine onlarda bilinçlendi ve biz onlar akarşı çıktıkça onlar yapmaya devam edeceler.Herkesi kendi haline bırakın ne yaparlarsa yapsınlar.

• bu tür tercihler sapkınlıktır

• Velev ki i*neyiz o zaman alışın biz her yerdeyiz!Eş cinsel insanların size zararı ne acaba?Sevişiyorlarsa size ne zararı var anlamadım.Eş cinsel değilim.

0|0
    0|0
    • Şunuda belirteyim evlenmeden ilişkiye giripte eş cinsel insanlara hakaret edenler var hayır anlamıyorum ben sizin yaptığınız sanki çok doğru.Kendi davranışınıza bakmadan eşcinsel bireyleri suçlamayın.Siz sevgiliniz ile seviştiğiniz zaman bize zararı yok.Aşkın seksin ırkı cinsiyeti olmaz.

• bencede öyle banane milletin bacak arasindan ya da kiminle yaptigi

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...