Kızım fakat erkek gibi hissediyorum

Sanırım birazcık uzun bir yazı olacak, ama lütfen okuyun. Aranızda lezbiyen diyecekler olacaktır ama lütfen okuyun anlayacaksınız farklı bir durum bu. Ben kız olduğumu kabullenemiyorum bir türlü. Duygularım erkek gibi, erkek giysileri giyiyorum, erkek gibi yürüyorum. Erkek gibi vücut yapım var herkes erkek gibi gücümün olduğunu söylüyor ve erkek gibisin diyorlar. Kendimi bildim bileli böyleyim. Bu yaşıma geldiğim halde anneannem bile bana oğlan çocuğu gibisin diyor. Ben şimdiye kadar hiç bir erkeğe karşı bir şey hissetmedim. Zaten erkek gibi olduğum için yanıma yaklaşmıyorlar bile erkekler. Kızları sevebiliyorum sadece. 1. sınıftaykende kızlardan hoşlanırdım hep. Şimdi 6 aydır sevdiğim bir kız var çok seviyorum ağlıyorum onun için. Ya çok kötü durumdayım ne yapacağımı bilemiyorum. Ağlıyorum sadece. Cinsiyet değiştirmeyi düşünüyorum. Böyle yaşayamıyorum. Ben kendimi gizlemedim soruyu sorarken. Lütfen böyle hissedenler varsa mesaj atsın konuşalım, kaç yaşında olduğu farketmez. Yeter ki atın. Ve sizinde önerilerinizi bekliyorum, ne yapabilirim lütfen bir çözüm...

0|0
37

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle bu senin karar verdiğin bir şey değil, senin seçimin değil yani. Bu yüzden kimse seni yargılayamaz. Bu senin imtihanın, belki hormonal sorun belki başka bir şey... Öncelikle doktora görünmelisin ve hayatını daha kaliteli yaşayacağına inanıyorsan cinsiyet değiştirebilirsin. Dinen hükmü nedir bilmiyorum ama...

Lezbiyen bayan olduğunu kabullenir kimliğiyle sorunu olmaz yani lezbiyen değilsin. Senin yaşadığın başka bir şey. Ki lezbiyen olsan da bu tercih değil yaratılış. Yargılamaya kimsenin hakkı yok.

Bkz: link

Düşünen de varsa izlesin, ağır empati içerir.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim biraz da olsa rahatladım sağolun! :)

• Rica ederim insanlar bunu düşünemiyorlar. Bir erkek şu hislerimle kadın bedenine hapsolsam ne yapardım diye düşünemiyor. Ya da bir kadın bu hislerle bir erkek bedenine hapsolmuş olsam diye düşünmüyor. Çünkü insanlar bencil. Sadece onların değer yargıları doğru.

Umudunu kaybetme, senin için dini hükmünü de araştıracağım, senin inancın önemli herşey rabbinle senin aranda kimse sana cehenneme gideceksin diyemez, çünkü Allah'ın rahmeti insanlarınkiyle kıyaslanamaz.

Rahatla, tek değilsin.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• ne lezbiyeni yaa yapıcak bişi yok en son öyle hissedeni hatırlarsını penis diktirip cinsiyet değiştirdi... ALLAH yarım etsin hangisi olcaksan başka yorum yapamıcam yani

1|0
    0|0
    • Aynen yapılacak bir şey yok :( Peki cinsiyet değiştirmede ahiret hayatı nasıl olur bunun hakkında bir bilginiz var mı?

• Zaten benim amacım asla öyle şeyler olamaz. Ben adam gibi sevmek ve sevilmek istiyorum sadece abi. Desteğin için teşekkürler...

• rica ederim kardeim=) bişi danışmak ya da konuşmak istersen adımı gördün;)

• Hacı abi bir piskolağa git bu durumu kabullenme sen kabullenmişsin normal bişey gibi birde ahiret diyosun dine çok ters bu durum tedavi aramalısın.

0|0
    0|0
    • Ahirette nasıl olur affı var mı?

• Tedavi olmayı dene önce, muhakkak vardır bir çıkış yolu bunun. Eminim piskolojktir profesyonel bir destek al.

• Ben 6 yaşımdan beri böyleyim. 6 yaşımdaykende erkek gibi yürüdüğümü söylüyor annem babam. Psikolojik olduğunu sanmıyorum. Ama teşekkürler önerin için.

• askere git gel kendine gelirsin.

1|0
    0|0
  • Sapın olsa hadi kes at yarığı nasıl kesip atacan oydurucan mı irkil ve kendine gel.

0|0
    0|0
  • rüzgar erkoçlar mod on

0|0
    0|0
  • Merhaba kardeş, öncelikle geçmiş olsun mu diyim ne desem bilemedim. Bu durumdan sıkıntı yaşadığın için yani.

Neyse efendim. Şimdi, farklı cinsel eğilimin olması senin tercihin değil, ama o eğilimi dinen yasak bir yaşantıya faaliyete dönüştürmen senin tercihin olur günah olur. Erkeklerden hoşlanmıyorsan evlenmeyebilirsin bu sana kalmış. Ama bildiğim kadarıyla bir insanın vücudu erkek veya kadından hangisine daha çok benziyorsa cinsiyeti odur. Sen de kızsın yani. Tabi öncelikle insanız insan olmak daha önemli.

Eğer cinsel isteğin çok olursa bunu bir erkekle evlenerek giderebilirsin. İmtihan yani. Ama işte istersen evlilik kapısı da açık. Bir dini emri pek sevmezsin, ama emir olduğu için yaparsın. Bir yasağı da çok istersin ama kaçınırsın. Anladın sen :) Allah'a emanet ol kardeş

1|0
    0|0
    • Sağol kardeşimde yaşamayan bilemez. Yani sorun evlenmek ya da evlenmemek değil. Böyle yaşayarak sadece acı çekiyorum bu yüzden cinsiyet değiştirmek istiyorum.

• Acı veren tarafı nedir mesela onu anlayamadım? Cinsiyet değiştirmek diye birşey yoktur aslında. Doğuştan erkek sayılan bir yapıdaysan erkeksindir. Değilsen kızsın onu dini açıdanbir araştır kardeş. Erkeklerden hoşlanmaman seni aldatmasın.

• bende kendimi erkek gibi hissediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimsenin seni yargılamaya hakkı yok.sen seçmedin ve bu gayet doğal bir şey.cinsiyetini değiştirmek sana kalmış -ki bu şekilde hissederken o bedende olman sana sikintidan baska bir şey değil,değiştirmelisin- benim çok yakın arkadaşlarım oldu gay,lez,trans.ne bileyim beni rahatsız etmiyor.insanlarda zamanla alışacaktır. Psikologa gorunmeni söyleyenler olmuş bu pskolojik bir rahatsızlık değil.bu "Rahatsızlık"da değil zaten.tamamen yaradılış meselesi.kendime sıkıntı etme diğerleri gibi değilim diye.biz normal olarak algılaniyoruz ama neye ve kime göre? Umarım bütün mutluluklar seni bulur ._.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim söyledikleriniz için ^_^ Haklısınız bu kimsenin elinde değil :/

• Ne diyeyim herkes nasıl hisediyorsa öyle yaşasın

1|0
    0|0
Yükleniyor...