Kimi gay kimi lez kimi biseksuel sadece karsi cinsten hoslanan fazla kimse kalmadik

hemen hemen her soruda bir hibinelik lezlik var yeter arkadasim doganiza uyun ozentiden meraktan ne yapacaginizi sasirdiniz kimi es degisir ki onlar apayri manyak normal kac kisiyiz merak ettim

• Normalim karsi cinsden normal iliskiden hoslaniyorum sadece
    60% (3)100% (8)85% (11)Oy Ver
  • Var kafamda bir escinsellik es degisimi bdsm ruhu vs
    40% (2)0% (0)15% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• kendi cinslerimdende hoşlanıyorum erkeklerdende

0|1
    1|0
    • Aslına bakarsan biseksüellik bence en mantıklısı her iki cinsinde kendine göre tadı vardır eminim ama erkekler için çok uzak bir durum erkekler kolay kolay yapamaz böyle bir şeyi..

• özentilikten bunu yapanı hiç görmedim ..kusura bakmada insanlar ön yargılar yüzünden kendini saklıyor..olanlar çıkıp söleyemiyorken ..hangi insan özentiilikten bunu diyor...manyaklık vs nasıl bir tabirdir neyse

0|0
    1|0
    • es degistirmekten bahsediyodum ben orda bana gore manyakliktanda ote de burada otesini belirtmiycem

• eş değiştirmek diye bir şey okumadım..bir özenti demişsin bir eş değiştirme iyi neyse..kimsnein özel hayatı beni bağlmaz diyorum öyleyse

• karşı sinsssssssssssssssssss

0|2
    0|0
  • Acikcasi icimdeki lezbik hislerim lalime.kabardi :D

1|0
    0|0
  • Her iki cins

0|0
    0|0
  • Escinsellik apayrı birsey. Bdsm ve es degistirme gibi cinsel faaliyetlerle bir tutmayınız bunu.

Doğanıza uyun demende yanlıs olmus. Kadın olarak dünyaya gelir fakat karsı cinsten degil kendi cinsinden hoslanır. Bunun önüne gecemezsin, degıstiremezsin. Anormal veya psikolojik bir durumda degildir escınsellik.

Homofobi insanlar yüzünden toplumda dıslanan,dayak yiyen ve kendi kimligini saklayan bir sürü escinsel var.Lütfen nefret söylemlerinde kimse bulunmasın, bunu acık acık sosyal platformlarda söyleyerek kendiniz gibi olmayan insanları ötekilestirmeyin.

Bunları genel olarak söylüyorum burada. Kimseyi hedef almıyorum.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Herkesin tercihi kendine ne yapalim yapcak bisi yok:)

0|0
    0|0
  • Ben de sadece karşı cinsten hoşlananlardanım,bizleri nesli tükenen canlılar gurubuna dahil edip koruma altına almaları lazım aslında.

0|0
    0|0
  • Ben lezbiyenim abi bunuda ilk defa açıklıyorum :(

0|0
    0|0
  • hiç sorma kardeş çok az kaldık birbirimizi koruyalım :) da karşı cinslerden bizim gibi düşünenleri de bulmamız gerek

0|0
    0|0
  • Ben sadece bayanları bilirim bunu söylerim Hayatın tek gerçeği :)

0|1
    0|0
  • Karsı cinsi :)

0|0
    0|0
  • gerçekten haklısın

bu konuda

hadi kendini belli edenlere bir şey demiyorum gizliler

beni deli ediyor

1|0
    0|0
  • YAZ EN BAŞINA SAPINA KADAR.

0|1
    0|0
  • tabi ki karşı cins hemcinslerimden neden hoşlanayım öğğğğğ iğrenç bece

0|0
    0|0
  • Lez olmak veya gay olmak İnsanın elinde olan bişey değildir bence biraz araştır oku bunları o zaman daha iyi anlarsın.

0|1
    1|1
Yükleniyor...