Evli bir adam eşini neden aldatır ki ?

Olaya bizzat şahitim. Bir gün arkadaşım yolda giderken onun uzun zamandır tanıdığı ama muhabbeti olmadığı bir adamla karşılaştık akşama arkadaşıma istek attı adam evli biliyorz arkadaşımı hoş bulmuş buluşma teklifi yaptı arkadaşımda zaten ondan bayağıdır hoşlanıyordu kabul etti neyse bunlar gezmişler tozmuşlar birşeyler yaşamışlar anlamadığım şey kız bakire ve onu sadece eli ile boşaltmış ama adam sürekli görüşmek istiyor. evli karısıyla her şeyi yapabiliyor ama yinede arkadaşımı istiyor, sizce nedeni ne kız bakire ve en fazla bunu yapabiliyor ?

Ben anlamıyorum neden karısı ile herşeyi yapmak varken bunu tercih edip karısını aldatabiliyor?

Güncellemeler:
adam 26 yaşında 3 yıllık evli birde. ve zengin. ama çok saçma yaptığı bana göre ikiside çok büyük günahta galiba..

0|0
1|34

En İyi Erkek Görüşü

• Esiyle herseyi yapabildigini düsünmüyorum. Yasasa bile onu heyecanlandiran bazi seylerin yoklugunu hissediyordur diye saniyorum.

Örnek olarak seksi iccamasirlari bile giymiyorsa esi, bu onda bir heyecan sönüklügü olusturmus olabilir.

Arkadasin icin ise, bile bile bu iliskiyi kabul etmisse, sorumlulugunu almayi göze almistir diye düsünüyorum.

Olayin dini, ahlaki tarafina girmeden sunuda sanirim kabullenmek gerekiyor.

Eger insan birsey istiyorsa ve bu istegine engel herhangi bir sebep yoksa, bu istegini ücüncü sahislara göre belirlemez, istegini gerceklestirir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Olaya nasıl oluyor da sen bu kadar vakıf oluyorsun , bu da ilginç. Samimiyim anlatıyorlar dersen de , al takke ver külah yapmayı bu kadar basitleştiren bu iki insanla sen , nasıl görüşmeni sürdürüyorsun ?

Ya bu konu sana o kadar ters gelmiyor , anlatılır olabilir diyorsun durumu onaylıyorsun

Ya da konuya olmayan şeyler katarak olmuş gibi düşünüyorsundur.

Ya da soru olsun dedin

1|0
    0|0
  • Erkekler sıkılmaya meğillidir, bir de evli olduğu kadın sıkıcıysa, onu yapmam bunu yapmam modundaysa adamın gözü dışarı kayar.

Ayrıca erkek psikolojik bunalımdan dolayı evlilik yapmışta olabiliri aile baskısı, çevre etkisi, yalnızlık vs... Yani mecburiyetten evlenmişse sıkılmaması imkansız.

Burada erkek hatasız demiyorum ama, en büyük hata evli olduğunu bile bile birlikteliği kabul eden kızda, kusura bakma.

0|0
    0|0
  • galiba değil çok büyük günah cenabı hak zinaya yaklaşmayın diyor bırak zina yapmayı! o kadar kötü birşey , senin arkadaşında tabi adam zengin diye hemen atladı,

(Gençliğini zinadan koruyan [mümin] Cennete girer.) [Beyheki]

(Zina edenlerin avretlerinin kokusu, bütün Cehennem halkına eza verir.) [Bezzar]... gerisini siz düşünün, tercih hakkı size ait iyi akşamlar... evlenin vede eşinizle istediğinizi yaşayın.

0|1
    0|0
  • Karısı ile ilişkileri seyrektir. Farklı tatlar peşindedir. Karısı zevk vermiyordur.

0|1
    0|0
    • ama el ile yapıyor

• Nasıl yaptığının bir önemi yok ki. Adam haz alıyor ki onu tercih ediyor. Bugün elle, yarın başka türlü.

• Aldatma her türlü yanlış ama aralarında ne olduğunu bilemezsin.

0|0
    0|0
  • galibasımı var günah tabiki. bir laf vardır erkektir yapar diye arkadaşın akıllı olsun sakın vermesşn

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle o herşeyi yapabilir diyorsun ya karısı ona herşeyi yaptırtmıyordur elemanda böyle başkalarını arıyordur işte..

0|0
    0|0
  • karısı uyuz olabilir doyumsuz olabilir karısı çirkin bişi olabiliir taş gibi görünüpte pörsümüz dandık memeli kadınlar gibi mesela öyle herkesın nedenı ayrı

0|0
    0|0
  • erkekler aldatır. eski kırıkları varsa evlendıgınde bunları unutmaz.

0|0
    0|0
    • eski değil bu yıl tanımışlar birbirlerini 3 yıllık evli ama

• o zaman erkek param var bir kadın bana yetmıyor been cehennemdede yanarım felsefesinde

• Adam heyecan arıyordur.. Seks denen şey su içmek gibi değil daha çok yemek yemek gibi... Çeşitleri var, bazen farklı tatlar ararsın, doyurmasa bile cazip gelebilir.. Hani başka nasıl anlatayım bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Yahu senin arkadaşın neden normal insanlarla yakınlaşmak yerine elin evli adamlarıyla sevişiyor?

Adamın niyeti zamanla arkadaşını seks yapmak için ikna edip arkadaşının bekaretini bozmak! Bunu anlamayacak kadar saf olmamalısınız.

0|1
    0|0
  • işde şeytan giriyo kanına adam senin arkadaşınla buluşmasa nasıl günaha girsin günah herzaman tatlı geliyor gizlik daha zevk verici

0|1
    0|0
  • burda adama mı taktın? la arkadaşının yaptığı kaşarlık hiçmi gözüne gelmedi*?

0|0
    0|0
  • elemanın gözü doymuyordur karısından sıkılmışdır gözü dışarlara kaymıştır karısı vermiyordur adamı çıldırtıyordur ve yatta adam karısından sıkıldı başka kız teni istiyordur dün ya bu her an herşey olabilir

0|0
    0|0
  • adamın keyfinin derdinde ilki olmak istemiştir..

0|0
    0|0
  • anladıgım kadarıyla adamın karısı mutlu edemıyor cinsellik konusunda ve adam da halıyle başka bayanlara yönelıyor ilişki için senin arkadaşının yaptıgını demek kı karısı beceremıyor

0|0
    0|0
    • sonuçta içinede girmiyor eli ile boşaltıyor sadece öpüşme ve elleme var karısı ile herşeyi ypıyor ama

• işte püf nokta burası adam farklı fantezi istiyor arkadaşın bakire dedın dah hiç tam anlamıyla bişey bilmiyor adam da bundan zevk alıyor elleyıp okşayıp tatmin edıyor sana şuna diyeyim ateşle barut asla yan yana durmaz anladın mı demek istedıgımı

• Demek ki arkadaşın aranıyor. Aradığını bulmuş bile bile adamla beraber oluyor.

0|0
    0|0
  • adamla yatınca kadında mı zengilicek usta ne kafa var siz de 50 TANE FİLM ÇEKTİ RÜK FİLMİ HİÇ Mİ ders almadınız ulan

0|0
    0|0
  • tatminsizlik

0|0
    0|0
  • para insana neler yaptırıyor.

0|0
    0|0
  • o adamdan uzak dur genc

0|0
    0|0
  • Helal et kesmek var kacak et kesmek var

0|0
    0|0
  • demekki eşi ile mutlu değil...

0|1
    0|0
  • Evlilik zamanla monoton bir hal almaya başlar. Ve erkek ava çıkar. Bütün mesele bu.

0|0
    0|0
  • erkek her zaman degişiklik ister ondandır sen versen sendende alır yani

0|0
    0|0
  • demekkı esıyle herseyı yapamıyormus

0|0
    0|0
  • olay sadece vajinal birleşme değil ki...

kız arkadaşının sadece el ile mast yaptırdığını nerden biliyorsun? belki oral da yapıyordur...

fiziği, bacakları çok mu güzel? seksi bir kız mı?

belki onları adam okşarken çok da güzel eliyle mast yapıyor, oral ile boşaltıyordur adamı...ki vajinal seks herşey değildir...

0|0
    0|0
  • 1- kız bakire demişsin ama el dışında yapacağı okadar çok şey varki

2- zengin diyorsun onunda etkisi var

0|0
    0|0
  • Evlilikte herşeyin yapılabilmesi demek yeniliklere kapalı olunacağı anlamına gelmiyor. Herşeyi eşiyle yaşıyot olabilir illa bir yetersizlik olacak diye birşey yok. Kendileri için uygunsan mesele yok. Ama bahsettiğiniz olayda özellikle evli birisinin daha ilişki yaşamamış bir insanla görüşme talebi sorgulanabilir. Çünkü o yaşlardan krndisi de geçti. O insanın bağlanacağını duygularının altüst olacağını hayatının mahfolacağını bilmesi lazım.

1|0
    0|0
  • demekki eşiyle herşeyi yapamıyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 1

• herşeyi anladım da sen neden adamı kabahatli buluyosunki..senin arkadaşında sıkıntı var o neden gidip evli adamla birlikte oluo..veya elletio bilmm napıo..sen bnce burada bunu sorana kadr arkadşınla bir konuş neden bu adam diye..cevap hoşlanıorum falansa yalan..ortalıkta bekar hoşlanılacak adam dolu..gitsin başkasıyla yapsın napıosa..bu arada kimsenn günahı kmseyi ilgilendirmez..illa buna da takılıosan..arkadaşın o adamn evliliğini bile yıkabilir bu dahada günah git arkadaşını vazgeçir...erkkler vereni yaparlar..sorun kızlarda bence böle konularda...

1|1
    0|0
Yükleniyor...