Akrep erkeği sevdiğini söyler mi veya nasıl belirtir?

Akrep erkeği sevdiğini söyler mi veya nasıl belirtir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• akrep mi, çok tutkuludur yok çok odur budur denir de bence akrep tehlikeli, zaten yöneticisi mistik platon gezegeni. Sevdiğini söyleyen akrep görmedim, ama sevgisini karısı ameliyata girince ağlayarak gösterdğini duydum. Onun dışınca tık yok. Bence fazla birşey bekleme, yol yakınken bir burç geri gel ve ılımlı teraziye geç ya da bir ilerdeki gezgin yaya :)

yükseleni önemli çünkü dışardan yükselenimiz gibi görünürüz, ay burcu önemli çünkü duygusal dünyayı ve kadın figürünü ay burcu çizer.

Her neyse burçlara çok inanma, sevdiğini söylememesi sevmiyor demek değil, ama öylesiyle birlikte olmak da zor, hele de bunu kaldıramayacak bir burç insanıysan.

• Astrolojik olarak, orada yazanlar karşınızdaki kişide olacak diye birşey yoktur. Onlar ihtimaldir, kişinin taşıyabileği enerjileri gösterir. Çoğu insan burcunun tüm özelliklerini taşımaz, zaten 12 tip insan da yoktur. Bir çoğu keşfedilmeyi bekleyen açılarla dolu doğum haritalarına sahiptir. Ve astrolojide kötü yoktur, her simgenin anlamı olsada olumsuzluk tasvir edilmez. Akrep kötü değildir, hiç bir burç da, ama kıskançlığını çok duyarız ^^

• yok ben akrebim :D fesat duygusuz manyagim burc delisi tip arkadasim ilk tanistigimizda soylemisti... hem noldu nesi varmis ben akrep olmazmisim :D

• adamım bırakıyorum astrolojiyi, atıyorum tüm kitaplarımı çöpe tövbe edip baştan başlıyorum hayata :D sen akrep olamazsın, hiç öyle değilsin, zaten bende hiç koç gibi değilim, bunlar yalan, yapyalan :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• Akrep erkeği sana "aşıksa" korkma. Sevgisini belli edecek her şeyi sen söylemeden dile getirecektir.

• Akrepler tırttır.

• Akrep burcu söylemez kolay kolay. KArşısındakini kafeslemek icin öyle ugraşır ki. kafesleyince tamamdır. taviz bile vermez

• su burc olayina kilim, ben de dediklerine gore akrebim, sevgilime soylemek icin 10 yil beklettim :D burcu murcu bilmem ama benim turdense yandin sen, bol sabirlar dilerim

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevdi mi sonunda kadar çekinmeden söyler sonrada seni bunaltır sevgisiyle , aynısını da senden bekler... Sevmezse amacı gönül eğlendrmkse de piçin tekidirç. çok çekersin..

• erkek arkadaşım akrepti.sevgisini her daim hergun söylerdi.çok kıskançtı.cinsellik yönü çok vardı.ama sevgiyle sadakatla tutkuyla.çok kuşkucu ama.aşırı hemde.kuşkuları varsa seninle ilgili söylemez.eminse söyler.akrep burcu sevgilileri olanların iki gözleri daha olsun.sürekli seni izler.her anlamda.ama ben severim akrepleri.

• vazgec akrepten yol yakınken kaç bence :D

Yükleniyor...