Bana bir akıl verin bu boku nasıl temizliycem

Ben hamile kalmak istemiyorum eğer ailem öğrenirse beni sokağa atarlar hamilelikten kurtulmanın en iyi yolu kurtaj mı bide kurtajı hastanede yaptırsam aileme haber verilirmi

Güncellemeler:
Kurtaj ne kadara mal oluyo
ben şimdi jinekolojiye gittim ulturasonla baktı bişey yok dedi bir kesecik falan çıkmadı ama ben ginede kan testi de yaptırıcam
kan testi yaptırdım negatif çıktı hamilelik falan yok

0|0
6|27

En İyi Erkek Görüşü

• Yorumlarında bakireyim diye bir şey okudum..

O zaman sıkıntı nedir?

1|0
    0|0
    • bakire olmak hamile olmaya engel değil çok sık rastlanır bakireyken hamile kalınmasına bir araştır

• Adet günüme 2hafta vardı kanama oldu ilacın yan etkisi şimdi kanamadan sonraki ay olucakmisim yani 1ay var

• Bence, anlattıklarına göre kötü bir durum söz konusu değil. Bu yüzden stres yapma boşuna..

Erkekler Ne Diyor 26

• Ayileye haber verme durumu reşit olup olmamana bağlı. Fakat şu kadarını söyleyeyim o çocuğu aldırırken yarın bir gün mahşerde o çocğun senden hesap soracağını da unutma azgın fallik. Derdine ne oldu dayanamadın mı kendini deldirmeden duramadın mı?

0|1
    0|0
    • +1 yorumun için din kardeşim :)

• Ben bakireyim ilişkiye girmedim cahil cahil konuşma git bir arastir kızlık zarı hamile kalkmadan engel değil

• özel bir doktora gidip ondan yardım iste..

şöyle düşür bunu yap şunu yap gibi saçmalıklarla uğraşma, kendinde daha büyük hasarlara yol açarsın..

durumu izah edip kürtajı kendi adına değilde bir başkasının adına yaptırabilirsin de..

0|0
    0|1
    • geçmiş olsun, gözün aydın.. umarım bundan sonra daha dikkatli olursun..

• Hamile misin şu an kesin?

0|0
    0|0
  • umarım o kürtaj masasında ölürsün günahkar hayvan...o cana nasıl kıyıyorsun...sırf kendini düşündüğün için cana kıymak istiyorsun belki şuan yapmadın ama yapmaya niyet edebilmen de yeterli...nasıl bir varlıksın bunu sadece sana değil senin gibi varlıkların hepsine söylüyorum

0|0
    0|0
    • Sen şimdi bunlar söylüyosun ama birgün başına gelince anlarsın ben hamile kalmamak için ilişkiye bile girmedim sadece zevk suyu geldi ama zevk suyundan da oluyomuş nereden biliyim bilseydim kalkismazdim

• çok olmuştu bu soruya cevap vereli şaşırdım..ve sevindim negatif olmasına dikkatli ol artık olurmu benden sana tavsiye umarım böyle şeyler yaşamazsın bundan sonra kusura bakma cevabı sert vermiştim hakaret de etmiştim ama ne yapayım masum bir cana kıyılacak olması beni çok üzmüştü..

• bir daha zaten böyle birşeyi asla yapmam bana büyük ders oldu

• çamaşır suyu tuz ruhu ile falan temizleyebilceğin bir şey değil bu maalesef

0|0
    0|0
  • sen zevk suyu ile hamile kaldığına eminsin yani :D

0|0
    1|0
  • Yaptıracaksan tabi,ki Hastanede ve yasal olarak, aksinin senin canın için tehlikesi var öyle şey yapan yoktur sakın

0|0
    0|0
  • Test yaptır öncelikle.

0|0
    0|0
  • Devlette yapamazlar özelde olman lazım ya da kaçak.

Nasıl bu bokları yiyorsunuz anlamıyorum , bebegın babasından iste parayı

0|0
    0|1
  • Cocugun babasina ben dogurucam de..aldıramam param yok de...o geri kalan herseyi halleder... İyi bir ozel klinik bul..1000 liraya hallederler...

Baktin olmuyo git bir jinekologa agla sizlan param yok intihar edicem de...o sana yol gosterir...

0|0
    0|0
  • devlet hastanesinde kürtaj ol ucuz oralarda ya da çocuğu doğur çöpe at masraf etmemiş olursun göüslerinden gelen sütünde 3 günde geri döner sen rahat ol yeterki moralini bozma hayatını yaşa .

0|1
    1|4
  • Sen git zevk icin yat hamile kal sonra aldircam de cinayet la bu . Bunun hesabini nasil vercen oteki tarafta.

0|0
    0|0
  • özel hastanede yaptırabilirsin ama ölme ve bir dha hamile kalamama riskin var.

0|1
    0|0
    • bu genel değil..daha önce kürtajdan ölen duymadım..hamile kalamamkta ççok çok düşük olasılıklar..

• sonuçta olasılık haberlerde görüyorum masadan kalkamayanlarda var.

• benim bir arkadaş yaptırdı İstanbul zeytin burnunda 2 milyara

0|0
    0|0
  • kürtaj nerden baksan 3 ila 5 bin tl arasındadır. erkek arkadaşın arkanda durmuyormu sana maddi destek çıkmıyormu.

0|0
    0|0
    • Manyakmisin sen ya ne 3 bini 5 bini 6 haftalıktan itibaren 400 liradan baslar en yüksek 500 liradır.

• Ben doktora gittim daha önce hamilelik düşük kürtaj olmadığım için narkoz gerek yapicaz dedi 1.100tl dedi

• bir uckur kurbanı daha korunmak diye bişey var dimi yaparken aklın nerdeydi

0|1
    0|1
  • o boku yemeden önce dusunecektın güzelim sana yardım için akıl veripte bu günaha ortak olamam

0|1
    0|1
  • tatlım

o boku yemeden önce düşünecektin

ilaçlar var alıyon hamile kalmıyon

bilmiyonmu ?

0|0
    0|0
  • kurtaj özel hastenelerde yapılıyor ama baya maliyetli olur yaş kaç bu arada

0|0
    0|0
    • 19 benim onu karşılayacak param yok devlet hastanesinde yapılamaz mı

• devlet hastanesin de de olur ama orda forum doldurmak zorundasın malesef evi ararlar benim anlamadıgım nokta hala bakireyim dedınız dimi ?

• hamile olduğun kesin mi?

0|0
    0|0
    • kan testi yaptırdım negatif çıktı hamilelik falan yok

• sen tehlikelisin galiba

0|0
    0|0
  • O boku yemeden düşünecektiniz hanımefendi şimdi düşünün

0|0
    0|0
  • sen sonu başlatmışsın.

geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Allah akıl versin bu boku ne demek ya ne kadar insanlıktan çıkmışsın sen dünyaya gelmemiş bebeğine bomu diyorsun Allah inşallah sana bebek nasip etmez.

0|0
    0|1
  • tek çaren kürtaj.

o boku yerken yanında olan arkadaşa söyle temizlesin.

0|0
    0|0
  • Sen ne yapcan kürtaji hayatinla oynuyosun haberin yok git biriyle evlen sonra bosanirsin ;)

Eyer biri yoksa ben alırım seni.. kâğıt üstünde evli kalırız

0|1
    1|4

Kızlar Ne Diyor 6

• devlet yapmaz..özel hastanede de biraz zor..ama özel muayeneye git..onn bir ilacı var doktor insaflı çıkarsa sana o ilacı uygular ve düşürrsün...doktorun insafı derken de demek istediğim ilac pahalı...ama ailenn haberi olmaz..normal kürtaj olcaksan..gebeliğin küçükken yani 1 aylık falanken aldrman lazım..bunn maliyeti şuan en ucuz 450-500 lira civarında..ama devlet hstanesine git..kadın doğumcularla konuş seni özel muayenehanesine çağırr..orda anlatrsın sorun halledilir..

0|0
    0|0
  • Bu yasta neden korunmuyorsun o bebegin ne suçu var naralarına girmiyeyim neyse özel hastanede 6 haftalıktan itibaren 400 liradan başlar. Zaten eminde degilsin muhtemelen küçüktür ilk gebeliginse 500 den başlar fiyat daha sonra antibiyotik için falan 10 20 ek ücret bukadar kolay ama ya sonrası? Aldırmak kolay ama bunun pismanligini ömrün boyunca atamayacagını hep vicdan azabıyla yasayacagını aklından cıkarma oyle dusun oyle karar ver.

0|0
    0|0
    • ben eğer bu çocuğu aldırmazsam hem benim hemde onun hayatı biter emin ol sermayenin eline düşerim hemen aldırmam lazzım bilseydim zevk suyundan olduğunu yaparmıydım hiç zaten çok pişmanım ailemin yüzüne bakamıyorum hep ağlıyorum

• Hayir yok hamile degilsin ihtimal bile yok

• ya sen nasıl hamile kaldın

0|2
    0|0
  • Özel hastanelerde oluyor bir de bu soruyu başka biri daha sormuştu sen o musun acaba?

0|0
    0|0
  • Ne aldırması ya o bebeğin suçu ne küçücük bebeği öldürmek istiyosun

0|0
    0|1

• Kac yasindasin? Ayrica mecburmusun aldirmaya cocucug yaptigin kisiyle evlenme sansin yokmu? Biliyormu bunu o da ? Özel hastanede aldirma Şansın var eger paran varsa

0|0
    0|1
    • 19 yaşındayım evlenmek gibi bir ihtimalim yok doğurmak içinde bir ihtimalim yok özel hastanede ne kadara mal olur

• Gidip öğren pahali yani

• Hemen evlen demiş ya zihniyetine tüküreyim senin. Evlilikte çocuk oyuncağıydı zaten.

Soruyu soran kardeş benim hiç sevgilim olmadı ya daha önce, bir kızla aramı yapamaz mısın benim? Ççpçatanlık falan işleri yani...

Yükleniyor...