Gördüğüm rüya ne anlama geliyor olabilir ?

Rüyamda böyle dışardayken üst tarafı açık yeşil alt tarafı beyaz renkte olan bir odaya giriyorum. Sanırım ziyaret gibi bir yer. Arkadan da bir deyiş var onun melodisi çalıyor ama çok yavaş yavaş çalıyor. Odada da böyle başta Hacı Bektaş Veli'nin sanırım bir tablosu duruyor bunun gibi link ama tabloda gözleri kapalı. Sonra onun arkasında da sağa ve sol tarafa dizili olarak bir kaç tane daha böyle tablo var 12 imamlar sanırım. Neyse ben odada öyle duruyorum ve oda tertemiz içinde hiç bir şey yok. Sonra ben yerden bir taş alıyorum ve Hacı Bektaş Veli'nin tablosuna atıyorum taşı ama oda o kadar temiz ki taş nerden çıktı anlamıyorum. Neyse ben taşı atar atmaz arkada çalan yavaş melodi birden hızlanıyor ama çok çok hızlı çalmaya başlıyor ve tabloların hepsi gözlerini kocaman açmış dudaklar hafif büzülmüş ve kızar gibi bir surat ifadesiyle bana bakıyor ve orda uyanıyorum. Rüyayı şimdi anlatıyorum ama ben daha küçükken görmüştüm bu rüyayı ve ağlayarak uyanmıştım ve şu zaman oldu hâlâ hatırladıkça bir tuhaf oluyorum hatta unutamadığım tek rüya. Anlatıncada pek korkulacak gibi bişey gibi durmadı ama rüyayı görürken cidden korkmuştum :D Sadece bir rüyadır ama sizce bir anlama geliyor olabilir mi ?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun anlamını en iyi sen bilirsin iç dünyan oldukça karışık gibi görünüyo,bi konuda karar vermen lazım ama veremiyosun sanki

Bu kişi içinde dua et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bilmem pek anlaml ıdegi lgibi bence

0|0
    0|0
  • totoyu ört açık kalmış ondandır.

0|0
    0|0
  • Çok STV izliyorsun değil mi?

0|0
    0|0
    • Hayatımda hiç izlemedim desem :D

• 3 vakte kadar...

0|0
    0|0
  • bu rüyadan sonra büyük bir kabahat işlemişsin, bundan sonra korkmana gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...