Sizce eşcinsellik görme veya örnek alma ile oluşabilir mi ?

Sizce eşcinsellik görme veya örnek alma ile oluşabilir mi ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• eşicnsellik görme veya örnek almayla oluşmaz..

o doğuştandır sadece.. yok inşaata topu kaçtım yok bilmem ne oldu zırvalıkları eşcinselliğe yol açmaz..onlar uydurmasyon sadece bu toplumun ürettiği

ha şu var merak eden olur hani hemcinsinle yatmak nasıl bişeydir filan ama sonucunda ya zevk alır ya da tiksinir bir daha yapmaz böyle birşeyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• doğuştan kaynaklı bir kişilik diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • sanmam benim bir erkekle yatabilme ihtimalim hamile kalıp çocuk doğurma ihtimalim gibi bişey:)

Kadınlar varken ne işim olur saplarla...

0|0
    0|0
  • her bişi ile oluşabilir kişiliği oturmamış biriyse.

0|0
    0|0
  • Ben olmam ama olanlar vardır illaki.

0|0
    0|0
  • oluşabilir ama tadına bakması gerek

0|0
    0|0
  • 5 yıldır eşcinselim bir arkadaşım gel sevişelim demedi buda oluyorki hayır

0|0
    0|0
  • görme veya örnek alma ile oluşabilir .aslında eşcinsellik değilde karşı cinse özenme olarak diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Biseksüelim ve eşcinselliğe karşı gelen insanlardan nfret ediyormm arkadaşıım

Zamanın olduğunda bunu izle lütfen. link

Eşcinsellik tercih değildir doğuştan gelen hisler ve duygulardırr

link Şunu da izle

0|0
    0|0
  • kesinlikle canım her iki soruna da cevap vermiş olayım benim nişanlım lezbiyenleri çok seviyor izlemeye bayılıyor ben ilk başlarda karşı çıkıyordum bana sürekli ısrar sürekli onların videolarının linklerini gönderme derken bende hoşlanmaya başladım ve şu anda da hemcinslerime ilgi duymaya başladım onları o şekilde gördükce çok etkileniyorum...

0|0
    0|0
    • etkilenmemek elde degil :)

• kesinlikle çok tatlı sevişiyorlar vücutları filan pürüzsüz mükemmel oluyorlar :))

• Lezlere oldum olası bitmişimdir. Genelde hep güzel kızlar zaten lez olur.

Yükleniyor...