Nedir bu toplum baskısı nedir bu cinselliği ayıp günah ve yasak olarak algılamak ?

kız arkadasımla gorustuk evime geldi cinsellik anlamında aramızda iliski haric hersey gecti onu da cok istiyordu bacaklarını actı soyundu mecburen taslar yerine oturmustu ki biraz girmeye baslayınca napıyorsun sen diye bana tokat attı ben ailemin yuzune nasıl bakıcam dedi namus zardan mı ibaret sizce degermi kocaman bir kızın gencliginin en güzel döneminde bu türlü sıkıntı ve stresleri yasamasına özgür bir ülkeyiz ya güye neden bir birey bu kadar yogun toplum baskısına maruz kalıyor ? neden kendi istediklerini tereddütsüz yasayamıyor ya da yasayıp ta iliskiye girmiyorsa neden bakire olarak kabul gorüyor ?

Güncellemeler:
ben size herkez her istetigiyle ilişkiye girsin demedim namus sadece zardan mi ibaret herseyi yasayan bircok insanın özel anlarına ortak olmuş bir kız sadece zarı duruyor diye masum ve namuslumudur dedim yanlıs anlamaya cok musaitsiniz sizde at gözlügüyle hazır cevaplarla geliyorsunuz

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• dostum bu millet anlamaz böle şeylerden ancak hemen sana git kardeşine yok efendim annen başkasıyla falan yapsa ayagına yatarlar kendileride yatmadıgı kimse kalmaz boışver ne anlatıyorsun ki bunlara geri bunlar geriiiiiiii sohbet bile etmeyi bilmiyorlar unutma bir dipnot sadece edem sahibi insanlar yorum yapar tartışabilirler digerleri boş hep takma sen onları

1|1
    3|0
    • haklısın iletişim bile kurulmuyor baska bişey soruyorsun sen oylesin senin anan senin bacın alakasız seyler soyluyorlar

• Kendini bir b.k saniyorsunya sana kicimla guluyorum valla hahah. Cok komiksin cahilim diye bagiriyorsun resmen.

• gül gül ağızla gülmeyi unutmuşsunuz siz zaten

Kızlar Ne Diyor 3

• şahhsen ben bakireyim ama bir kızın en güzel zamanlarını böyle yaşaması gereltiğini düşünüyourm illaki istediğiyle yatmak zorunda değil ama doğru insanı bulunca onunla yeri zamanı gelince sevişmesinde hiçbir problem görmüyorum şahsen insan cinselliği sadece kocasıylla yaşamamalı sevişmek bu kadar da büyütülecek bir şey değil yapan namussuz yapmayan namuslu dşye bir şey de yok gider diktiririm namuslu mu olucam bu seferr? ya da gider anal yaparım ama zarım durur namuslu muyum? gider güzelce vaginal seksimi yaparım sevdiğim güvendiğim insanla sonra yürür giderim bu kadar kasınç bir iş değil yani

0|0
    0|0
  • ozaman namus kavramı yoksa senin için git kızkardeşini becersinler sen hiç bişi deme yahut annen bir başkasıyla birlikte olsun naparsın ?

1|5
    3|1
  • Kendi kizkardesi yapsa dayak manyagi yapacak insanlar konu sevgili olunca cok rahat oluyorlar niyeyse cogu zaman.

4|5
    1|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Koduğumun beyinsizi

0|0
    1|1
  • paralı ilişkiler var ya da kendin gibi düşünen kız bul . herkesin düşüncesi farklı demek ki o kızlar sana yaramaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...