Prezervatif sorunu. bilgilendirin lütfen :)

Erkek arkadaşımla ilk cinsel deneyimimiz olacak gelecek ay. Yurt dışında yaşadığından gelmesini bekliyorum :))

Ama bana prezervatifle ilişkiye girecez diyor. Kızlar bilgilendirin lütfen prezervatifle seks nasıl his veriyor normal gibi mi oluyor. :) Bu arada bakireyim. Yani prezervatifsiz seks'in nasıl bir his olduğunu da bilmiyorum :)

0|1
410

En İyi Erkek Görüşü

• Madem evleneceksiniz az daha dişini sıkamıyor musun Kusura bakma ama senin iş tam bir salaklık niye mi! oku anlarsın

Adamın lastiği tam tımarhanenin önünde patlamış, kaldırıma ancak yanaşabilmiş. Sonraki işlem malum... Kriko, stepne, bijon anahtarı derken, birde bunların yanına talihsizlik eklenince, söktüğü 4 adet bijon yuvarlanıp yağmur mazgalına düşer.

Mazgal açılır gibi değil, bijonlar görünür gibi değil. Talihsiz sürücü bir sağına bakar, bir soluna bakar, çaresiz duygular içinde kaderiyle baş başa, kaldırıma çöker.

Olayı en başından beri tımarhanenin demir parmaklıklı penceresinden izleyen bir deli, "çaresiz adam" in halini bir süre daha acıyarak izledikten sonra seslenir;

- Ulan salaaak! Sen ne yapıyorsun orda öyle?

- Sorma birader, lastik patladı ve değiştirirken bijonları mazgala düşürdüm.

- Düşündüğün şeye bak! Sök öbür lastiklerden birer tane sök hepsi 3 bijonlu olsun.

Adam bir lastiklere bakar birde deliye ve sanki aklına birden bir fikir gelmiş gibi işe girişir. Her şeyi tamamlayıp bagaj kapağını kapatan sürücünün aklı deliye takılır.

Arabasına binmeden evvel ona seslenir:

- Yahu birader! Bu kadar zekan varken seni o tımarhaneye neden tıktılar?

- Ulen salak! Biz burada delilikten yatıyoruz, salaklıktan değil

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok yazik bakireligin prezervatif ile gidecek

2|0
    0|0
  • valla ne olursa olsun lateks de doğal olmayan bir madde boşet hissi yaratıyor ben de sevmiyorum ama kullanmak zorunda oldugum zamnalar oluyor bazen

0|0
    0|0
    • Kızın hamile kalmaması için mi? Başka yöntem yok mu?

• yani öyle önlem içinde o da 100 de yüzbir önlem olmaz hiç bir zamn doğum kontrol hapı olabilir ya da erkek dikkatli olaca geri çekilme yoluyla korunma ki benim ilk birliktelikden sonra tercihim o dur ilki biraz riskli erken olur çünkü ondan sonra sıkıntı yok kontrol bende :)

• maskeyle gül koklanmaz benden söylemesi :)

0|0
    0|0
  • prezervatifle kızlıgın bozulmaz dediyse inanma :D

0|0
    0|0
  • vermez et ete değecek canım

0|0
    0|0
  • bence türklerde et ete degecek aga

0|0
    0|1
  • kancığın biri daha ananı alda gel beraber öğretelim babanda iyi p**evenkmiş

0|0
    1|0
  • evlenmeden vermen işin başında yanlış yapıyorsun demektir..

0|0
    0|0
  • Güzelim bekaret gidecek ayrıca o adam seninle evlenmeyecek bundan bikaç yıl sonra yazarsın buradan.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç zevk vermiyor.

0|1
    0|0
  • Bütün yorumları okudum da ne malum seni kandrmadıgı, ya hiç evlenmezseniz ve ilişkiye girmiş olsanz sen de illa başkasıyla evlencen evlendikten sonra eşinin yüzüne bakacak yüzün kalr mı? Sizin gibi kızlarn Allah belasnı versin dicem ama zaten vermiş

0|3
    1|0
  • Hemen kabulmu ettin ya

0|1
    0|0
  • yrrğı yicem diyon yane :D ama tenini hissetmen lazımmm prezrvatifi sallayın :D ahlı ohlu inleki çocuk ayarı dahada versin sana :d

2|5
    1|0
    • Ama hamile kalırsam nolcak?

• +1 az degılsın ha :D

• öyleyimm :D

Yükleniyor...