Sizce bugün yaptığım hareket benim lezbiyen olduğumu mu gösteriyor ?

Benim sevgilim var ve zaten erkeklerden hoşlanıyorum normalde ama bugün bir kızdan hoslandım resmen. Ya hayatimda ilk defa başıma geliyor. Lise son okuyorum, bugün kızlar tuvaletine girdim. Okulun soyunma odasında tadilat var o yüzden bir kaç kız tuvalette giyiyordu. Bizim okulda bir tane minyon kız var böyle aşırı sevimli gelirdi bana hep. Ama bugün tuvalette kızın vücudunu görünce resmen aşık oldum ya :O incecik beli dimdik göğüsleri ve dimdik poposu vardı. Üstelik baya seksi görünüyordu yani :O tamamen soyunmadı sadece sutyen ve iç çamaşırı olarak kaldı ama resmen kızı izledim yani. Hani sevimli olduğunu biliyordum zaten ama bu derece seksi bir minyon kız olacağı aklıma gelmezdi. Ay bana ne oluyor ya Sizce? Bu bir lezbiyenlik belirtisi midir?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Tahrik oldun mu izlerken?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bana ayarlasana o kızı :D

0|0
    0|0
  • Yüksek ihtimalle biseksüelsin...

0|0
    0|0
  • hmm nerde bu kızz :))

0|0
    0|0
  • hep lisede müdüre dedim bende şu kızlar tuvaletine gireyim izin vermedi bak neler var mış oralar da kaçırdık

0|0
    0|0
  • bisexlik var sende ve seksi bayan vucudu ilgini çekmiş

0|0
    0|0
  • Biseksüellik belirtisi.. :)

0|0
    0|0
  • O kızı verin bana

0|0
    0|0
  • denemen gerek bence ilgidir sadece sanırım

0|0
    0|0
  • peki bir istek geldimi onu izleyince

0|0
    0|0
  • yok ya kız seksiymiş olur arada

0|0
    0|0
  • ya öyle bir anlatışın varki içim cızladı walla bir resmini çeker insan bak ne dicem ben sana bir kaç lezbiyen mast videoları gönderem ordan kendini test et ben onlardan başka şeye bakmıyorum

0|1
    0|0
  • l.*sbea yüklersin :D

0|0
    0|0
  • senin suçun yok kız çok iyi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yasin kucuk karakterin oturmadigi icin boyle geçişler yasayabilirsin.

1|0
    0|0
  • bence alakası yok

1|1
    0|0
  • Hayır ya sen onu beğenmişsin sadece bana sorarsan fazla klip video falan izleme bu duygular derinlerde uyur dürtersen hareketlenir belki medya zaten gençleri sık sık dürtüyo yabancı kliplerle bilinç altımıza sokuluyo bu tip fikirler kapılma derim ben

2|1
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum, medya ve popüler kültür içimizde saklı kalan bazı şeyleri ortaya çıkarmamıza sebep olabiliyor,özendiriyor, doğruymuş gibi gösteriyor. Bu soruyu soran kişinin yaşadığını ben de yaşadım,kızları ben de beğeniyorum ama tamamen hayranlık. Eğer didiklenirse kötü şeylere varabilir.

Yükleniyor...