Kızlık zarım herhangi bir şekilde bozulmuş olsa umursamam hiç..

yani ilişkiye girmedim kimseyle ama zarım ilk ilişkimde kanamasa flan hiç umursamam sonuçta ben kendimi tanıyorum ben kimseyle öpüşmedim bile ama zara önem vermiyorum fakat herkesle sevişip zarının koruyanları anlamıyorum. mantık nedir?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum. Güven ortamını oluşturmuşsanız ve hayatınıza alacağınız bey'in birazcık tıbbi bilgisi de varsa sizin dürüstlüğünüz zaten kazanır. Bu kadar önemseyen birisi de zaten o bilgilere sahiptir, araştırmıştır. Esnekliği, size her hal-ü karda güven besleyebilecek; gözlerine değil sözlerinize inanabilen bir insan ile olup olmadığınızı anlamaya fırsat bile olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• zarınla değil seninle birlkte olacak bir insanla yaşa hayatı.okadar anı biriktip evleniyolar zar olmadığı için evlilik iptak.bukadar çağdışı canlıların yaşaması rezalet kere rezalet

2|0
    0|1
    • aynen işte anlayamıyorum o zar ne zarmış hayır şöyle bir durum olur kadın bakireyim diye yalan söyler o zaman suçludur yalan söylediği için ama kan gelmedi aa ya da az kan geldi bu nedir yani

• zaten o şekilde yalan söyleyen biri kendisini istemeyen biriyle beraber oluyor demektir.

• yalan dolan temeli olan herişten ne hayır beklenirki?seni hile hurdayla yanımda tutuyosam zaten hiç durma

• her iki türlüsü de garip zaten her haltı yiyip bakire olanlar bunu aleni yapıp namus ki bacak arasında degil diyenlerde bana saçma geliyor

0|0
    0|0
    • valla erkek istediğiyle yatıyorsa kadında bu hakka sahiptir. eğer bu konuda yalan söylüyorsa namussuzluk olur bakireyim diye kandırmaya çalışıyorsa flan. ama eğer kadın bakire olduğu halde kadından kan gelmediyse vs. hiçbir şekilde kadını suçlama hakkınada sahip değil erkek.

• ama benim bir arkadaşım jinekoloğa gitmişti mesela kadın hastalıkları için kız bakire, doktor kıza demiş senin zarın ince az kanar bunu duyan kızlar allahhhh yandınnn gibi şeyler söyledi ben şaşırdım nedir bu yani genetik olayından dolayı kız ne yapsın yani bir kere o kızlara yuh dedim bu kadar mı geri kafalı olunur

• bak zaten kızlık zarı öyle çok kanayan birşey degil şehir efsaneleri ile milleti doldurup korkutuyorlar diyorum ki bu memlekette artık kimse evlenecegi kızda bekaret arar durumda degil az kullanılmış olmasına fit bir durumda iken bizim yaptıgımız konuşma bile saçma

• Onlara dokunma... Onlar namuslu :D

1|0
    0|0
  • akıllılar ya işte çocukluk napçen

1|0
    0|1
    • her şeyi yaşa yaşa zarı koru ne iş sonra millete laf atar onlar bide.

• evet inş. rahat ölmesinler zaten.

• sen rahat yaşa da. o düşünceler kafa rahatlatmaz.

• meraklanma saglandır sorun yoktur

0|0
    0|0
    • sağlam olduğunu biliyorum umursamıyorum ama

• peki karşındaki umursmaz mı onu düşün

0|0
    0|0
  • iyi düşüncen ama sen yinede koru zarını malın birine denk gelirsin gece gece kapıya koyar

0|0
    0|1
    • iyide ben boşanırım o zaman zaten o beni kapı önüne koyma hakkına sahip değil bir kere benimde param olacak o ev onun olmayacak yani kimin evinden kimi kovuyor o zaman?

• hayır yani ben erkek eline bakıcak bir kız değilim adam beni mal gibi alıp kullanamaz yani.

• bakma zaten en güzeli... ayaklarının üzerinde durman çok iyidir . hep istediğim kız yapısı

• boşver o mantığı bence

0|0
    0|1
    • sebep

• Ne ilgisi var canım , bizim okulda insanlar cok kaliteli

Zinaya soyunduklarını asla dusunemem

Ama bazi devlette insanlar daha rahat ve sosyal bence karsindakinin karakter kalitesini bilmeden iliskiye girip sonra da pisman oluyor

Konuyla alakasi yoktu da bu durumda beni rahatsiz ediyor

evli bayanlar bile cogu zaman esini geri cevirirken bekar kızlar o kisiyle evlenmeyecegini bile bile neden vucuduyla tatmin eder ki

• çirkin kızlar kezban mı oluyor? tamamen mantıksız. insanların genetik özellikleriyle dalga geçemezsin. ben kadınların erkeklere cinselliği hediye gibi sunmasına sinir oluyorum ama cinsel obje olmak istemeyen kadın ödül olarak erkeğe neden cinsellik verir?

• gerdek gecende kan gelmesin mantığı görcen :))

0|0
    1|1
    • gelmeyebilir bu benim yapım demektir yaratan böyle yarattıysa ben niye gocunayım? ayrıca öyle kuş beyinli bir adamla evlenmem.

• bol şans

Kızlar Ne Diyor 1

• Yarası olan gocunur lafına istinaden...

Sevistigini vicdanen bilip cok da ahlaksiz olmak istemeyenler koruma ihtiyaci guduyorlar

Zaten bacaklarini sıkı sıkı kapatıp oturan kız Hanımlıktan ,bir seyi koruma psikolojisiyle degil vicdanini rahatsiz eden cirkinligi ortmek icin farkında olmadan bacaklarini sımsıkı birlestirir, kimse goremesin bilemesin hissiyatı

0|0
    0|0
    • türkiye bu kadar geri olursa olacağı bu.

Yükleniyor...