Evlilik harici cinselliği nasıl görüyorsunuz?

ben 26 yaşında bakire ve bekar bir bayanım, sevgilim de yok. cinsel istek ve arzularım olduğunda sevişiyorum ama sonrasında da çok pişman oluyorum. evlilik harici cinsel ilişki ve münasebetler hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
sevgilim şu an yok, adı konmuş bir ilişkim varsa sevişiyorum aslında elimde de tutabilmek için ama sonrasında pişman oluyorum ve bakireyim zaten yetemiyorum

0|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• bak sevmek sevilmek sevişmek cinsellik çok güzel bişey yaşamasıda güzel ama şöyle bir doğanın kanunu var ki malesef acımasız her kadının ve erkeğin kendine has yetenekleri ve uyarılma sistemi vardır yani kimi kadın çok zevk alır daha vajinasına dokununca sırılsıklam olur kimisi ıslanmaz fazla zevk almaz kimi si kendinden geçer çığlık çığlığa...erkek dogası gereği azgınsa durduramazsın evli ya da bekar bunu her kadının bakışlarında görmek ister bende isterim sevdiğim seviştiğim kızın gözlerinin içinde aldığı zevkten göz bebekleri kayarken seyretmeyi ayrıca bakire olman ileriye gidememen sorun değil seni istiyorsam senin zevk aldığını görmekte bana yeter istersen bir ömür bakire ol...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• birisi ile sevişmekle cinsel birliktelik arasında ne fark var ?

evli bir kadının başka bir erkekle birlikte olması ile sevgilisi olan kadının başka bir erkekle birlikte olması arasında ne fark var ?

seni kabul edecek insan geçmişini kurcalamayacak geçmişini sorgulamayacak..

sen eşinin geçmişini nereden bileceksin ?

bence kafaya takılmaması gereken bir husustur bu...

1|0
    0|0
  • sevgilim olurmusun

1|0
    0|0
  • Ben gayet normal görüyorum artık 2014 yılındayız herkes hayatını özgürce yaşayabilmeli en azından adaletli olmalı toplum erkelere gösterdiği hoş görüyü kadınlara da gösterebilmeli ..sonuç olarak ya erkeklerde yapmasın ya da kadınlar da özgürce yaşasın cinselliği..

1|0
    0|1
  • inanan bir insanın dinin hüküm bildirdiği bir konuda kendine has bir görüşü olamaz.. yanlış yaptığının sen de farkındasın... sanki buradakiler özgürsün falan dese için ferahlayacak mı? bir de elimde tutmak için sevişiyorum da ne demek.. hayır neden evlenmiyosun? her isteyene verirsen evlenecek çıkmaz tabi

0|0
    1|0
    • en azından baldızımla birşeyler yaşamıyorum değil miiii

• çalışıyorum ve İzmir gibi büyük bir şehirdeyim yani adımın çıkma ihtimali yok

• Sehirde cikmayabilir ama kendi cevrende cikar. Birlikte oldugun erkek baskalarina anlatirsa...

• Adı konmuş bir ilişki olduğunda o ilişkinin karşı tarafı ne oluyor. Sevgilim de yok yazdığın için soruyorum.

0|0
    0|0
  • evlenelim mi?

1|0
    0|0
  • sevişiyorum derken tam olarak ne kastediyorsun sen sadece zamanı geldiğinde kocanı kandırmak için saklıyorsun yani senin bedenin bakire fakat için değil

Ve elinde tutmak için bunu yapma ya hiç yapma ya da yapacaksan hakkını ver

1|0
    0|0
  • evilik öncesi ilişkiyi ben doğru bulmuyorum evleneceğim kişi bakire olması gerek sevişmeylede bir yer aşınmaz

0|0
    0|0
  • Yıl 2015, Abd Mars'ta koloni kurmak için hazırlanıyor.

0|0
    0|0
  • gayet normal. sorun yok.

0|0
    0|0
  • sonucda hepimiz insanız yapıyoruz ama sonunda pişmanlık yaşanıyor ama sen keyif alıyorsan takma kafana takıl gitsin zarına zarar vermeden

0|0
    0|0
  • isteğin olduğunda nasıl sevişiyorsun anlamadım mast mı yapıyorsun yoksa biriyle seks mi

0|0
    0|0
  • şimdi evlilik harici cinsel ilişki olabilir olmayabilir kendine bağlı bir durum ama sevgilim yok demişsin canım isteyincede sevişiyorum demişsin ?

0|0
    0|0
  • eşin bir şey demezse olur neler yaparsın

0|0
    0|0
  • kiminle sevisiyorsun ve neden pişman oluyorsun

0|0
    0|0
  • ben yaşadım tavsiyede ederim tabi senin mezhebine kalmış bir şey.

0|0
    0|1
  • bence olabilirde olmayabilirde tartışmalı konu bence

0|0
    0|0
  • kişinin kendi istğine bağlıdır :)

0|0
    0|0
  • Bakireysen nasıl seviştin pek anlamadım

0|0
    0|0
  • ya zaten dinen haram biz daha ne diyelim hem bazan sevişince ne yapıyorsun anal ilişkiye giriyorsan zaten hepten bitmişsin bakire olsan ne olmasan ne

0|0
    0|0
  • kalk evleniyoruz :):)

0|0
    0|0
  • pek doğru bulmuyorum ama bir kız bakireyse tam bakire olacak,anal oral yapıp bakireyim demeyecek,

0|0
    0|0
    • anal oral yaptığımı da nereden çıkarttın

• sana demedim ki yapıp da bakireyim diye gezenlere dedim

• yanı en ıyısnı yapıyorsn eger ılskıye gırersen kullanırlr snı bak bn esmı secrkn defalrca sordm onmlı deglms gbı olsada herks onmsıyor sakın sewgılykn ılskıye gırme gırdıgn an bıle yetmıcksn snra ayrılcksn we buyk pısmnlk gelck dıkktlı ol

1|1
    0|0
    • evet işte bnde o yüzden tam anlamıyla birlikte olmuyorum

• olma zatn pısmn olrsn arkadasm dıkkt et esıne skla kenedenı

• kişiye göre değişir ve partnerde çok önemli.bugün paylaştıklarını yarın sana koz olarak kullanmamalı.evlilik öncesi ilişki çok doğru olmasada duyguları bastırmak çokta kolay değil.sanırım eskiden insanlar 16-18 yaşlarında evledirilmelerinin başlıca sebeplerinden biri buydu.

0|1
    0|0
  • Kımse cınsel seyler yasıyor dıye kımseyı yargılamam ama bana ters

0|0
    0|0
  • doğru bulmuyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Niye bakiresin . Lol.

0|0
    0|0
  • istedigin kadar sabret eninde sonunda olcak sey belii eger daha evlilik uzaktaysa

0|0
    0|0
  • Elinde tutmak için sevişiyorsun..Ama bakiresin hmm..

Evlenince olur benim için,benim görüşüm bu tabii..

0|0
    0|0
Yükleniyor...