Geç boşalma sorunu yaşıyorum

Arkadaşlar. Benim sorunum geç boşalmak. Yani öyle böyle değil. 45 dk. 1 saati bulabiliyor. Kız arkadaşımla sevişirken saçma sapan şeyler hayal edip anca boşalabiliyorum.

Kız arkadaşımı çok seviyorum ve çok güzel bir kız. Ancak yeterince tahrik olamıyorum sanırım ilişki sırasında. Bir de sevişirken hani dümdüz sevişiyoruz. Nasıl denir bilemedim. Onu tatmin edebiliyor muyum korkusu değil aslında ama onun zevk almadığını düşündüğüm oluyor çünkü hiç tepki vermiyor. Ne bileyim bir inleme bir gülüş ya da bir konuşma yok. Ben bunlar varmış gibi hayal ederek anca boşalabiliyorum.

Bir de çok sık mastürbasyon yapıyorum. Hemen hemen hergün. Bazen kız arkadaşım şehir dışındaysa günde 2-3 kez bile oluyor. Bu da etkiliyor olabilir sanırım.

Bana öneriniz nedir. Ne yapmalıyım. Kız arkadaşımla bunları konuşmalımıyım sizce? Doktora mı gitmeliyim? Ne yemeliyim ne içmeliyim? Kafamda deli sorular :(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bence ideal boşalma süresi, o sırada neler neler yapılır

masturbasyonunda buna etkisi var şarjörü bitiriyorsun operasyonlara dolu cephaneyle git daha erken boşalırsın

0|0
    0|0
    • sağol nasıl boşalmayı ayarladınmı

• biraz daha iyi, dün gece 30 dk kadar sürdü. mastürbasyona ara vermek faydalı.

Kızlar Ne Diyor 1

• bol bol mast. çek

0|0
    0|0
    • Ya kurtulmak istiyorum zaten masturbasyondan.

• Yoruluyorum ama hadi onu geç, kız altımda perişan oluyo :(

• o zaman birazda üste al usta :)

Erkekler Ne Diyor 2

• ne güzel işte, ben 5dk boşalıyorum

0|0
    0|0
  • kimisi geç boşalmaktan kimisi erken boşalmaktan şikayetçi olaya bak

bende her gün olmasada belırlı sıklıkta mastürbasyon yapıyorum ve erken boşalma var ilişkide nasıl olur kafayı taktım buna::

Senin meslede bence kız arkadaşınla bu durumu paylaş sonra doktora görün

0|0
    0|0
    • Erken boşalma derken? 1-2 dk da boşalıyorsan evet erken. Ama bence 10 dkyı geçmemeli ya.

• dakıka tutmadım ama 3-4 dakıka vardır sanırım

ama zmandan zamana da fark edıyor . tam boşalacakken bırakmalar falan oluyo ya bunları sık sık yapıpta sonunu getirirsem 1 dakıkada patladığımda oluyor ama 3-4 dakıkayı buluyotdur genelı

Yükleniyor...