Sevgilimin kitabının arasında prezervatif buldum. Ne düşünmem gerek, çok katıyım?

Bir hafta önce sevgilimin kitabı arasında prezervatif buldum. Önce ona bişey söylemeyi düşünmüyordum ama kendimi tutamayıp söyledim.

Kardeşiyle aynı evde kalıyor, kardeşim falan görür diye oraya koymuştum dedi. Sanki ben ona neden oraya koyduğunu soruyormuşum gibi! Başka bir açıklama yapmadı..

Ben soğuk davranınca ne sormak istiyorsan sor dedi ama soramadım alacağım cevaptan korktum..

Ben varken böyle birşeyin olmadığına ama öncesi için içim rahat değil. Kendi kendime zehir ediyorum hayatı, bana dokununca rahatsız oluyorum, öperken yüzümü istemsiz çekiyorum..Çok kuruntulu olabilirim fakat aklımdan çıkmıyor. Kim ki, ne zaman kullanıldı diye... :((((

Güncellemeler:
Bu kafamdan hiç çıkmıyor yaaa böyle giderse seni istemiyorum bile diyebilirim ben..Ama seviyorum :(

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kuruntuta ne gerek ya, önceden birisiyle yapmış da olabilir yapmamış da olabilir ne fark eder, her erkek bulundurur cebinde cüzdanında. Hiç cinsel birlikteliğim olmadı, şu an hayatımda birisi de yok ama cüzdanımda prezervatif var. Takılacak birşey yok yani. Biraz sakin davranın birbirinize yıpratmayın, yazık günah. Senden önce birisiyle birlikte olmuş olması fikri mi itici geliyor sana yoksa şu an başkalarıyla olabileceği düşüncesi mi kafanı kemiriryor? Kim bilir belkide seni düşünerek taşıyor yanında. Tamam seninleyken başkasıyla olmasın, aldatmasın da öncesini değiştiremezsin, sonrasını değiştirmek içinde böyle davranmamalısın. Konuşarak çözün sorunları, kuşku bitirir yoksa sizi :|

1|0
    0|0
    • Bitiriyor beni..Yardım isteyeli kaç saat olmuş ama uyudugum anlar dışında hiç aklımdan çıkmadı..Benden öncesi..Şu an için bi kuşkum yok zaten..

• :( yapma bakalım, kalk yüzünü yıka, derin nefes al, sonra da :) yap, hem klayvende hem yüzünde ^^ Sonra da sevdiceği ara/mesaj at, sevgiyle sarıl ona, sevgiye sarıl. Sorunları birlikte aşmalısınız, bunun içinde birlikte adım atmalı ve açıkça konuşmalısınız, kelimeli dikkatle seçerek, karşıdakini rahatsız edici sözler kullanmadan... Hadi, bak hala burada duruyor :D

• sordum öğrendim :((:(:(:(:(

Erkekler Ne Diyor 13

• Kadınlar için ped taşımak neyse erkek için de kondom budur. Hani otobüste, diskoda kızla kesişirim, onla yatarım gibi birşey. Olmaması daha vahim, hadi aldattı diyelim seni. Korunmuyorsa aids olup sana da bulaştırabilir. Bir erkeğin senden önce bakir olmasını çoğu kadın beklemez bile, sen de beklemesen iyi edersin.

0|0
    0|0
    • Ben bekliyorum sanırım..Daha önce biriyle birlikte oldun mu sorusuna hayır cevabını veriyorsam ve ona sen diye sormuyorsam ona güvendiğimdendi..

• valla benim ilk sevgilimde komünistin biriyle yatmıştı. baktım ki sindiremiyorum, kadını terkettim. hani çok kafana yatmadıysa terket ama belli yaştan sonra kondom taşımak refleksel birşeydir. arkadaş arasında bile bakar ki biri bir paket kondom almış, bir tanesi tırtıklanır. kaldı ki sen erkek kardeşiyle aynı evde kalıyor demişsin. erkek kardeşler de çapkındır yani. nasıl ki hep kızkardeşi olanlar birbirlerinin libidosunu arttırır hep erkek kardeşi olanlar da bu tarz haytalıklar yapabilir.

• 1.Kullanılmış mı? hayırsa boşver gitsin

2.Kullanılmışsa kiminle?

:))

0|0
    0|0
  • condom basit bir malzeme. her erkekte bulunabilir.

yazık adama üzüldüm valla.

0|0
    0|0
  • Kitap arasında bulduguna göre sevgilinin kültürlü bir şeyi varmış sanırım :))

4|0
    0|0
  • eğer o prezervatifi seninle birlikteyken kullanmıyorsa kullandığı biri var demektir. kendini yemene gerek şüphe insanı bitirir sor ve rahatla

0|0
    0|0
    • çok önceden kullandıgını söyledi.o zaman hala nye saklasın değlmi=?

• yani saklıyorsa sebebi var demektir.

• Eskiden zula yapmıştır. Yanlış birşey düşünmeye gerek yok bence.

0|0
    0|0
  • öncelikle her erkegin cüzdanının bi köşesinde prezarvatif 100% vardır. bu ön hazırlıktır haa bilemem belkide hayat kadınlarına gidiyordur onu için almıstır yada senden içinde almıs olabilir bence senin için

0|0
    0|0
  • Bizim zamanımızda gül falan konurdu..

0|0
    0|0
  • belki senle ilişkiye girmek için bir umutla yanına almıştır :)

0|0
    0|0
    • benimle böyle bişey olmayacagını biliyor ama..eskiden kaldıgını düşünüyorum..ne kadar eskiden acaba :(

• neden bi davet olmasın ki ?

0|0
    0|0
  • bence git,sor

0|0
    0|0
  • gayet normal sonuç alıp inceleseydin :)

0|0
    0|0
  • ne zamandir birliktesiniz?

0|0
    0|0
    • 6 ay :/

• oncesinden de olabilir ya da hazirliklidir :) ben sevgilim uzaktayken bile cuzdanimda tasiyorum ama nedeni baskasi ile olabilme vs dusuncem değil sadece eskiden kalan aliskanlik, onun da benzer durumu olabilir buyutme bu kadar... sonucta kullanilmisi kitap arasina koyacak değil :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Okuduğu kitaptan etkilenmemek için kullanıyordur ahaha :)))))

4|1
    0|0
  • niye bu kadar taktın ki. sevgilin sana ilk olduğunu mu söylemişti. eğer söylemediyse boşver gitsin

0|0
    0|0
  • bence git,sor,konuş ve rahatla.yoksa bu soru işaretleriyle devam edersin yaşamaya ve belkide boşu boşuna üzüldüğünü anlarsın.alacağın cevaptan hiç korkma,cesaretli ol ve sor ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...